18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologii ciąg dalszy

wonszo • 2015-03-17, 23:57
niedługo będzie zbiorczy dla służb :ok***a:

tym razem misiaczki z ochrony Joker.
0 techniki, byle wyj***ć na ziemie, a jak już leży to k***a kolanem dla pewności.

wpie**ol 3:22



jeden gość skończył ze złamaną nogą

~Vuko

2015-03-18, 10:17
Tak się właśnie kasuje plebs. Twardo i bez ustępstw. Jak coś przej***ł niech przyjmie konsekwencje na ryj to może na drugi raz się zastanowi :wyj***ne:

cobra4

2015-03-18, 10:44
jedno co można powiedzieć to to że łyse k***y które nie dostały się do policji szpanują siłą i tyle. Powinni się tamci zebrać i zrobić im taki wpie**ol by ich matka nie poznała

GhostRider32

2015-03-18, 10:52
Gdzie ten "wpie**ol", bo nie widzę? Może trochę niesprawnie ich do parteru sprowadzili, ale skutecznie :P
Pijusów tak zawsze traktować :)

A w ogóle co ma ochrona ze służbami wspólnego?

Aedero

2015-03-18, 11:26
No i dobrze walić na gleb pijackie ścierwo które nie umie się zachowywać następnym razem sobie przypomną jak to się skończyło :)

masterwow

2015-03-18, 11:28
ciekawe jaki był powód interwencji, tak dla jaj to ich nie skuli... Na filmie nie ma co się działo przed

Muody_forever

2015-03-18, 11:32
"I tak powiem - że połowę tych służb ochroniarskich bym zwolnił w piździec, połowę policji i tu straż miejską wyj***ł..."

TajemniczyZbir

2015-03-18, 11:34
Ale Wy pie**olicie głupoty :homer: Z większości waszych komentarzy wynika, że każdy pijany osobnik powinien dostać z miejsca wpie**ol. Kto nigdy nie był pijany, niech pierwszy rzuci kamieniem.

Nie znam sytuacji jaka wydarzyła się przed przyjazdem ochrony, nie wiem czy byli agresywni wcześniej i po prostu sobie zasłużyli. Ale bez przesady jest zimno, gość leży na ziemi, a łysy typ jeszcze na nim leży. Koledzy chcieli pomóc ale nie widzę tu agresji adekwatnej do zastosowanych środków. W ogóle to ochrona ma do takiego czegoś prawo?

boss.

2015-03-18, 11:39
k***a same mohery na tej stronie siedzą.Tylko na wszystko narzekacie jak stare baby.Że piją,że na motorach szaleją.....Ochraniacze nie mieli prawa ich dotknąć,goście nie bili p*zdami i zareagowali gdy zobaczyli że ten łysy pajac gniecie faceta mimo to iż leży on już na ziemi skuty.

Pietia82

2015-03-18, 11:59
mmaakkss napisał/a:

No co pijane cwaniaczki się awanturowały i dostali za swoje, który ma niby ta złamana nogę ?
Wstawaj łysolu ! :krejzi:



Od tego jest policja a nie jakieś jeb**e cwaniaczki z kogutem na dachu co psychotestów nie przeszli bo mieli za bardzo zrytą psychę do pracy w policji.

Arturroant

2015-03-18, 12:06
k***a mać tyle typa i nikt po policje nie zadzwonił? Co jest? Wszyscy honorem HWDP ? Nikt nie zadzwoni po policje?
Nie wiem co zrobił koleś,ok niech trzymają aż przyjedzie policja. Ale ochroniarzyna nie może wyganiać cie z miejsca publicznego. Nawet użyć do ciebie przymusu bezposredniego (czytaj to jako bronic się) jeśli go nie zaatakujesz bo to tez jak ty czy inny podatnik.
Chyba ze od ostatniego czasu się coś zmieniło i są jak służby mundurowe?
Przyjechała by policja by było inaczej bo materiał dowodowy jest (filmik).
Dla zainteresowanych nietykalność osobista klik ustawa

patrolpulawy

2015-03-18, 12:28
Jak ktoś szuka to znajdzie. Nie dyskutować z policją ani z takimi osiłkami tylko wiać. Takie to trudne?

Kacyk90

2015-03-18, 12:32
moje miasto takie piękne :D

melon

2015-03-18, 12:52
czytam te komentarze i widzde ze w tym kraju nic się nie zmieni. rosna kolejne pokolenia lemingów, jak ktoś może pisać ze ochrona była ok? Policja w legionowie była ok, w sosnowcu, ogolnie we wszystkich aferach to policja itd. ma racje bo ktoś był naj***ny, po trawce, fecie chu j wie czym. POLSKA TO KRAJ WOLNY! Ludzie powinni w tym kraju tylko placic podatki, nie oczekiwać nic w zamian bo przecież na nic nie zasługujemy, nawet na szacunek. Mam nadzieje ze każdy taki mundurowy cwaniaczek który jest w policji etc tylko po to by zrewanzowac się za swoje ch*jowe dziecinstwo spotka na swojej drodze pewnego dnia kogos kto mu wpie**oli :)


A tak btw. SPOLECZNOSC SADOLA SCHODZI NA PSY.

ThunderZ

2015-03-18, 12:56
jesli ktos sadzi ze ochrona jest ok to znaczy ze nigdy nie był na żadnej dyskotece itp. zawsze mozną tam spotkać nasterydowanych idiotów ktorzy mają już zryta banie od zaszczyków. chamstwo i tyle.

JA...........or

2015-03-18, 13:01
POLICJA jest organem panstwa i policja moze takie rzeczy robic, policji bym oporu nie stawial, ale jak jakies pie**olone orangutany z JOKERa czy jakiegos innego gowna, by mnie dotknely to by pozalowaly. k***a przeciez to jakies przebrane cwe*e, jakie maja prawa dotykac na ulicy kogokolwiek i gdzie jest policja ?!