18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologiczny gimbus

Kierowca_Ciężarówki • 2018-05-14, 14:05
Gimbus grozi nauczycielowi maczetą

-_..........._-

2018-05-14, 14:20
Nie błazen, tylko przestępca. Są granice błazenady. Ten dzieciuszek za to będzie bardzo rzewnie płakał.

Pantilion

2018-05-14, 14:30
Nie no k***a to jest już masakra. Gnojkom już naprawdę się we łbach pie**oli. Jako uczeń bałem się cokolwiek głupiego odpowiedzieć do nauczyciela, bo byłem nauczony z domu szacunku do starszych i gdybym zrobił coś głupiego to wiem, że w domu miał bym przesrane. Ja również chodziłem do gimnazjum, ale w życiu nie przyszedł by mi nawet tak głupi pomysł do głowy. Co się dzieje z tymi łepkami...? Mam dwóch synów, ale staram się ich wychować i wpoić im takie wartości jak kiedyś zrobili to moi rodzice. Boję się tylko, że przyjdzie im obcować z jeszcze gorszą sp***oliną i patologią niż ta widoczna na tym nagraniu :(

nowynick

2018-05-14, 14:38
ch*j go wie czy to nauczyciel czy jakiś kolega z klasy i sobie śmieszkują. Lekcja dla 3 osób? Trochę dziwne...

Pantilion

2018-05-14, 14:42
@up kolega? To chyba dobre parę lat kiblował, że aż wyłysiał i tylko boki mu zostały :amused:

intermag

2018-05-14, 14:45
To nie jest maczeta. To kruwa nawet nie jest nóż. To tylko piłka do drewna.

nowynick

2018-05-14, 14:54
Pantilion napisał/a:

@up kolega? To chyba dobre parę lat kiblował, że aż wyłysiał i tylko boki mu zostały :amused:



mam kumpla który tak wyłysiał przed 18stką, jak kiedyś przyszedł do kolegi to jego stary wparował do pokoju, słuchaj jakiś starszy dziad do ciebie :D

~Velture

2018-05-14, 15:00
Się poj***ło. Za jeszcze moich czasów to jakby któryś wpadł na taki zj***ny pomysł to nauczyciel by manualnie typa wyciągnął z klasy do dyrektorki, tamta wzywała rodziców a ojciec by mu dupę zbił.

Teraz to nauczyciel jakby mu powiedział aby sp***alał to by wszędzie hurr durr było, że nauczycielowi nie wolno, rodzice by sami przyszli do dyrektorki ze skargą na nauczyciela i jeszcze pie**olili, że to nie oni są od wychowywania tylko szkoła.

Poj***ne czasy.

józekdeluxe

2018-05-14, 16:07
Na wykopie poszło w gorące. Mirki już nawet dzwonili do tej szkoły, ale to akcja sprzed 2 lat i ani ten nauczyciel już nie pracuje, ani ten sebix już tam nie chodzi, a podobno to nie była maczeta tylko jakaś piła do drewna. Pewno żadnych zarzutów i tak nie usłyszy. Także przykre info dla żądnych krwi, ale poniższy scenariusz raczej się nie sprawdzi.


mp0011

2018-05-14, 16:27
Przyszłość, k***a, narodu... :/

Rinko

2018-05-14, 16:53
Piły ręczne:
piły jednouchwytowe:
grzbietnica – cięcie precyzyjne w poprzek włókien;

ProVVe

2018-05-14, 19:06
Tutaj nic więcej jak tylko dobry wpie**ol... Nic innego nie pomoże... Brać za szmaty obić ryja i zaraz będzie postawiony do pionu... Jakby do woja poszedł tez miałby może wpojone jakieś wartości... Na jednostce zaraz miałby zajęcie

Stewie

2018-05-14, 20:19
Po pierwsze to ręczna piła do drewna, a po drugie idiota nie zdaje sobie sprawy że za to może pójść do pierdla^^