18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pato-Westerplatte

Henboh • 2022-09-29, 13:37
Seba bronił swoich "racji", dłużej niż można było się spodziewać, no ale rozum i patola nie idą w parze.

arturek_w

2022-09-29, 17:54
Suchoklates myślał, że trafił na ukra w bolcie a tu suprajsik :D

ra...........ks

2022-09-29, 18:07
HenrykS. napisał/a:

Ja pie**olę, co za ciota j***na. Z gazem na takiego patyczaka



A jaki ch*j ma sobie ręce brudzić takim j***nym ścierwem?

mCreydon

2022-09-29, 19:03
Wczoraj miałem taką sytuację że siedzę sobie na ławce i piję piwo i i w pewnym momęcie przechodzi taki sebiks jak na filmiku I spojrzałem naniego a on "Co k***a się patrzysz masz jakiś problem"I k***a wyjołem gaz i wypsikałem go po ryju i uciekł sebiks j***ny z płaczem

Wczoraj miałem taką sytuację że siedzę sobie na ławce i piję piwo i i w pewnym momęcie przechodzi taki sebiks jak na filmiku I spojrzałem naniego a on "Co k***a się patrzysz masz jakiś problem"I k***a wyjołem gaz i wypsikałem go po ryju i uciekł sebiks j***ny z płaczem

d-_-bE.Prigozhin61

2022-09-29, 19:14
HenrykS. napisał/a:

Ja pie**olę, co za ciota j***na. Z gazem na takiego patyczaka



A czym? Jebniesz zajebie głową o krawężnik i idziesz grzać puche. Gazem godzinę poszczypie i seba przemyśli błąd

HenrykS. napisał/a:

Jaki błąd? Gówniak nie wadził nikomu, to spedalony szeryf zaczął szczekać, a mógł normalnie przejechać. Z gazem to się wychodzi na kilku, szkoda, że mu łebek kosy nie sprzedał, odechciałoby się pedałowi pajacowania.



Poj***ny jesteś i nie znasz się na przepisach.

olbrzym

2022-09-29, 20:00
Halman napisał/a:

szczurek w dresiku na raz



Ciebie pewnie miałby na raz

bolego

2022-09-29, 20:33
HenrykS. napisał/a:

Jaki błąd? Gówniak nie wadził nikomu, to spedalony szeryf zaczął szczekać, a mógł normalnie przejechać. Z gazem to się wychodzi na kilku, szkoda, że mu łebek kosy nie sprzedał, odechciałoby się pedałowi pajacowania.



Zgadzam sie, jakis zakompleksiony zjebek z brzuszkiem kupil sobie gaz i chcial poszeryfowac.. Oczywiscie gdyby sebkow bylo 3 lub wiecej to zamknalby morde i przejechal dalej a tak pozgrywal bohatera i uleczyl kompleksy z dziecinstwa, startujac z gazem do szczyla 30 kg lzejszego od siebie.

Adae napisał/a:

Kierowca to najgorszy rodzaj p*zdy, wzmocniony przez ogolno dostepne srodki samoobrony. Taka pasywna agresja, w ktorej lamus eskaluje konflikt bo chce sie "bronic" gazem czy palka teleskopowa.
Jakbym to zobaczyl z boku i uslyszal malolata to bym sie wbil w tego lamusa z gazem.



Dokladnie ja tak samo mimo, ze sam nie jestem Sebkiem to wk***iaja mnie takie prowokacje jakiejs c**y. Gnoj nikomu nie wadzil a sam nagrywajacy nieraz i niedwa przechodzil na poznym zoltym a zesral sie do dzieciaka jakby ch*j wie co zrobil. Wyk***ilbym mu w leb az milo a gaz sobie zachowal

UrlichUrwich

2022-09-29, 21:03
edek_kotek napisał/a:

Dwa głupie koguciki, przecież kierowca mógł sobie spokojnie przejechać bo dresiarz był praktycznie za połową przejścia.



I tak i nie - mógł jechać inny samochód i wjechać na prawy pas (np taksówka po klienta) i wtedy pyk prosto w Sebę, którego się tam nie spodziewał (bezkolizyjne zielone) i nie mógł też widzieć. Warto zwrócić uwagę, bo Seba ryzykuje przede wszystkim swoim życiem i może nie jest do końca tego świadomy. Bycie Sebą nie zwalnia z myślenia i przestrzegania przepisów.

Funfeel

2022-09-29, 21:43
Lublin, na 100% :)

outline

2022-09-29, 22:01
021ku napisał/a:

Tu nie potrzeba nikogo napakowanego. Szczyl na tzw strzała prewencyjnego.



Iluż to już za życia w szkole i na studiach widziałem co tak niedoceniało suchuteńkich, a potem zdz**ko jak wyłapali pierwsi w pysk i prąd gasł :D D

A takich historii jest od zaj***nia, wystarczy popytać po znajomych ;D

Także wcale nie zdziwiłbym się jakbyś wyłapał wpie**ol od takiego, na którego szedłeś na pewniaka bo suchy :D


szlovak

2022-09-30, 00:11
Co za cwe* kierowca. Jak ja gardzę takim typem ludzi, będzie pouczać innych. Sebiks nic mu nie wadził. Ale pedałek z samochodu pewnie niedługo się sam doigra, trafi na lepszego cwaniaka bo przecież tacy piesi trafiają się co chwile, pewnie co moment wysiada z samochodu.

julek1947

2022-09-30, 00:11
Hehe z hulajnogi chciał mu zaj***ć.

Sraj1

2022-09-30, 00:40
Taksiarska sp***olina vs. sebix. Łącznie mają 7 szarych komórek.

Ps. Czytam te komentarze tutaj. Wy chyba nie pokapowaliście się że to taksiarz. Kto wozi dwie kamery w aucie? Widać też jakieś coś doj***ne do szyby (taksometr, legitka uj wie co). No i kreme de la kreme czyli wjazd drugiego półgłówka na chodnik "z pomocą". pie**olic debila. A sebix to sebix, z takim iq to pewnie sam taksiarzem zostanie.

Marcmich

2022-09-30, 09:08
Widzimy tutaj jeszcze sebusia w formie larwy, dopiero uczy się i skilluje...

baronturbina

2022-09-30, 09:20
Kriski napisał/a:

Ja siedem i się nie chwalę.


Ja mam 500m do całodobowego. Licytujemy się dalej? :-)

PhantomMask

2022-09-30, 12:14
Miałem podobną sytuację kiedyś przed Cieszynem, fiut w starej audi a3 próbował wyłudzić odszkodowanie, nagłe hamowanie na prostej. Pod jednym z marketów później mnie ganiał, próbował wyrwać drzwi...krzyczał, że mnie zabije :mrgreen: Jedno psiknięcie, dres obsrany i sp***ololo, przyjechała kawaleria milicyjna to poleciał do nich, że został zaatakowany (koleś miał odebrane prawko, dobrze znany niebieskim) po tym, jak okazało się, że mam kamerkę to przepraszał :lol: