18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paramilitarna bojówka Rutkowskiego w Niemczech

radek225 • 2023-04-09, 10:48
W skrócie

Właściciel firmy transportowej LUKMAZ - AGMAZ nie płaci wcale lub częściowo swoim kazachskim oraz uzbeckim kierowcom. W piątek 07.04.2023 roku ponad 60 ciężarówek zjechało na parkingi i stanęło w ramach strajku. Właściciel firmy transportowej zwrócił się o pomoc do "detektywa" Krzysztofa Rutkowskiego, skrzyknęli zbrojną grupę paramilitarną i pojechali w prawie 20 osób w tym wozem opancerzonym na parking pod Darmstad na występy gościnne. Co ciekawe Janusz biznesu z firmy transportowej też tam pojechał. W kominiarkach, kamizelkach kuloodpornych zaczęli zmuszać kierowców do opuszczenia ciężarówek. Na szczęście na ten cyrk obwoźny został szybko udaremniony przez niemiecką policję. Czyli jeden przekrętas poszedł do innego przerętasa zmusić strajkujących kierowców do tego, by ruszyli w trasę. Kierowcy stoją, bo nie mają płacone. Więc skrzyknijmy uzbrojoną, paramilitarną bandę i pojedźmy na terytorium obcego państwa robić gnój i "poprosić" kierowców, by łaskawie ruszyli zestawy, bo dziad z dziadtransu traci frachty i pieniądze :lol: . Rutkosiu oczywiście zrobił to na pewno w ramach wolontariatu. Na wypłaty nie mam, ale na opłacenie kilkunastu chłopa z "firmy detektywistycznej" już mam.


Bardziej oficjalne informacje

Desperacki strajk kierowców ciężarówek w strefie serwisowej na autostradzie A5 w pobliżu Darmstadt w Hesji. Niemiecka policja musiała interweniować i pospieszyć z pomocą strajkującym kierowcom!

Od kilku dni około 50 kierowców ciężarówek strajkuje w strefie serwisowej A5 w Gräfenhausen-West, ponieważ ich pracodawca — polska firma spedycyjna — nie płaci kierowcom lub płaci tylko częściowo. Lokalne związki zawodowe kierowców i mieszkańcy wspomagają strajkujących przywożąc im np. żywność.

W piątek około godz. 11 sytuacja uległa eskalacji — w strefie serwisowej pojawił się oddział patrolowy agencji Krzysztofa Rutkowskiego. Według informacji "Bilda" kilka pojazdów na polskich tablicach rejestracyjnych — w tym pojazd opancerzony — wjechało gwałtownie na teren parkingu. Z samochodów wysypali się mężczyźni, w większości ubrani na czarno, w kamizelkach ochronnych. Podobno próbowali wtargnąć do zaparkowanych ciężarówek strajkujących.

Rzeczniczka policji Kartin Pipping potwierdza ten przebieg wydarzeń, mówiąc "Bildowi": — Udało nam się w porę zapobiec poważnej konfrontacji pod groźbą użycia gazu pieprzowego i pałek oraz oddzielić od siebie obie grupy.

Niemieccy policjanci zatrzymują jednego z ludzi Rutkowskiego
W sumie 16 osób — w tym polski spedytor — zostało aresztowanych m.in. za poważne naruszenie spokoju, próbę niebezpiecznego uszkodzenia ciała, groźby i wymuszanie. Śledztwo jest w toku.

Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rutkowski-patrol-zatrzymany-w-niemczech/mp3vnj9


Naczelny klaun z cyrku obwoźnego "Patrol Rutkowski"
Biedaczek, którego stać na Lambo i usługi Rutkowskiego, ale nie stać na wypłaty dla pracowników
Zdjęcia


Molmass

2023-04-10, 16:11
No, brawo, w końcu p0lska będzie na językach za granicą XD

Brzęczyszczykiewicz

2023-04-10, 19:28
Heliar napisał/a:

Ciekawi mnie co tam mają w umowie kierowcy, zapewne jakaś śmieciówka i siano pod stołem, albo inne umowy zlecenia. Sami pewno nie wiedzą co podpisali, a większość z nich po Polsku jednego słowa nie potrafi powiedzieć. Znając życie w papierach będzie czysto i spedytor się wywinie, albo dostanie małą karę.
Z tego co widzę to ciężarówki są firmową własnością, czyli mamy zajęcie sprzętu, uniemożliwienie działalności firmy, działanie na szkodę, stratę zysków z niewypełnienia kontraktów plus kary, utratę renomy i klientów, gruba lista zarzutów, a wszystko dlatego, że strajk jest nielegalny. Więc kierowcy mają przej***ne.
Zanim zaczniecie bić pianę "Strajk jest legalny gdy: jest ogłoszony przez związek zawodowy. Żadna inna organizacja, ani grupa pracownicza nie może proklamować strajku." Takie prawoTrzeba dodać, że szkody umyślnie wyrządzone przez pracownika musi zrekompensować w pełnej wysokości.

veefer37

2023-04-10, 20:09
Nie tylko na lambo go stać bo jego synalek, wozi sie M4, Porsche, a ostatnio prezes zakupił Maybacha bo kryzys :>

TakiSobieJa

2023-04-11, 05:39
https://www.youtube.com/@mazek__/videos

Leasingi dla syna podrożały to i wypłat nie było, tyle w temacie. (tak na marginesie to właśnie ten po prawej na zdj wspólnym)

radek225

2023-04-11, 12:51
fabex napisał/a:

Rutkowski Pajactrol robiłeteż akcję u Marcinkiewicza za 3 lata temu. Też kamery, hamery cuda wianki. Stali on kilku karków i jakaś dupa z zasłonką z korali na głowie, jakąś godzinę pod drzwiami. Marcinkiewicz zleciał po schodach wyminął ich wlazł do mieszkania piznął drzwiami, klucz przekręcił i ch*j po akcji było . Jest na jutubach.Najlepsze jest to, że Rutkosiu jest współudziałowcem w tejże telewizji Patriot24. Umieścili nagranie z całej akcji na Youtube robiąc przy okazji sobie samozaoranie :D . Hummery, śmigłowce, wybuchy, byki w kamizelkach, krótkofalówki, patetczyna muzyka rodem z amerykańskich blockbusterów, a Marcinkiewicz wszedł, minął całe towarzystwo, zamknął im drzwi przed nosem i wystawił dupę, by go w nią pocałowali :lol: . Kwadratołby myślał, że na widok takiej ferajny gościowi się nogi ugną na ich widok, a on pewnie się zamknął i miał z nich bekę. Sam kwadratołby stwierdził, że nie mogą mu zrobić wjazdu na chatę, bo to będzie zakłócenie miru domowego :D . Wielki gwiazdor nie ma żadnych uprawnień poza te, jakie ma każdy z nas. Czy to on, czy to Ty możesz dokonać zatrzymania obywatelskiego i to tyle. Nawet gliniarz (chyba że go sam wpuścisz) bez nakazu prokuratora gówno może. Może jedynie zapukać do drzwi i grzecznie poprosić, by otworzył. Samozaoranie goni samozaoranie, a przy okazji ta ich pseudotelewizja wrzucając nagranie z Darmstadt zaorała się dwa razy - ukazując, jak niemiecka policja skuwa ich jak psy i jak ta lalunia co to nagrywała wyzywa kierowców od bydła. Wyzwij ludzi, którzy od miesięcy nie widzą wypłaty od bydła. Tak więc jaki kraj, taki John Rambo, Duke Nukem, Action Man i taka jego telewizja. Cyrk, teatr i to taki dla pospólstwa, a nie biuro detektywistyczne.

Film jest z akcji z Marcinkiewiczem i dla niecierpliwych przewińcie do 2:45. Marcinkiewicz niczym powietrze mija tę bandę klaunów i pajaców nic sobie z nich nie robiąc. Jeszcze bym na psy zadzwonił, że mi jacyś Jechowcy się pod drzwiami kręcą :D . Do tego momentu odpie**alają popisówę, jaki to samiec alfa ze swoimi pomagierami nie jedzie ulicą.


SpaceGod

2023-04-11, 17:50
Mordy obczaicie jak się wozi syn tego typa. Ma na insta profil mazek. Kręci yt i inne takie. Maja takie gabloty na chacie ze Lewandowski by się nie powstydził a dla pracowników pensji nie maja xd

radek225

2023-04-11, 18:54
SpaceGod napisał/a:

Mordy obczaicie jak się wozi syn tego typa. Ma na insta profil mazek. Kręci yt i inne takie. Maja takie gabloty na chacie ze Lewandowski by się nie powstydził a dla pracowników pensji nie maja xdPrzecież wrzuciłem to kilka postów wyżej, nawet wymieniłem te gabloty....

SpaceGod

2023-04-12, 13:20
radek225 napisał/a:

Przecież wrzuciłem to kilka postów wyżej, nawet wymieniłem te gabloty....My Bad, zobaczyłem jego bananowa mordę na zdjęciu przy ciężarówkach i olśniło mnie ze to o nich chodzi.

kenaj17

2023-04-13, 16:01
I tak się powinno zyc. Koleś ma swoją jazdę w glowie i to przerzuca na życie realne. Czapki z głów. Sadole zamiast pie**olic brac się za robote!

SpaceGod

2023-04-13, 16:18
radek225 napisał/a:

Przecież wrzuciłem to kilka postów wyżej, nawet wymieniłem te gabloty....My Bad, zobaczyłem jego bananowa mordę na zdjęciu przy ciężarówkach i olśniło mnie ze to o nich chodzi.