18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan pantofel

CrazyEdek • 2022-05-09, 17:32
Elo, reszta w komentach.


mit2

2022-05-11, 12:48
baronturbina, widzę hipokryzja poziom ekspercki. Twoja interpunkcja jest na równie mizernym poziomie jak osoby, którą krytykujesz.

baronturbina

2022-05-11, 12:59
mit2 napisał/a:

, widzę hipokryzja poziom ekspercki. Twoja interpunkcja jest na równie mizernym poziomie jak osoby, którą krytykujesz.


Synu. Przeczytaj zdania djp*zdy. Daj znać co czujesz. Mizerny ale jakiś jest, wiec nie sraj ogniem panie Miodek.

mit2

2022-05-11, 14:08
baronturbina napisał/a:

Synu. Przeczytaj zdania djp*zdy. Daj znać co czujesz. Mizerny ale jakiś jest, wiec nie sraj ogniem panie Miodek.


Zapewniam cię, że w żaden sposób nie jesteśmy spokrewnieni. Jednocześnie gratuluję zar*chania w wieku ośmiu lat :lol:
Oczywiście djpyza pisze jak ostatnia łajza. Nie zmienia to jednak faktu, że i ty robisz masę błędów, a do krytyki jesteś pierwszy. Wytykam ci po prostu hipokryzję.

P.S. Gdybym był złośliwy, zapytałbym o znaczenie ostatniego zdania z twojego postu, bo nie ma ono dla mnie sensu. No ale nie jestem złośliwy, więc nie zapytam :-)

baronturbina

2022-05-11, 14:19
mit2 napisał/a:

Zapewniam cię, że w żaden sposób nie jesteśmy spokrewnieni. Jednocześnie gratuluję zar*chania w wieku ośmiu lat
Oczywiście pisze jak ostatnia łajza. Nie zmienia to jednak faktu, że i ty robisz masę błędów, a do krytyki jesteś pierwszy. Wytykam ci po prostu hipokryzję.
P.S. Gdybym był złośliwy, zapytałbym o znaczenie ostatniego zdania z twojego postu, bo nie ma ono dla mnie sensu. No ale nie jestem złośliwy, więc nie zapytam


Nie on nie ograniczaj się. Kto pyta nie błądzi.

*nie No, nie ograniczaj się. Mam Podlaski słownik ustawiony.

mit2

2022-05-11, 18:40
baronturbina napisał/a:

Nie on nie ograniczaj się. Kto pyta nie błądzi.

*nie No, nie ograniczaj się. Mam Podlaski słownik ustawiony.


Widzę, że masz umysł nastolatka. Próbujesz być zawadiacki i sarkastyczny, jednak ewidentnie ci to nie wychodzi.

Nikt ci nie powiedział, że nie powinno się edytować czyjejś wypowiedzi?

baronturbina

2022-05-12, 07:42
mit2 napisał/a:

Widzę, że masz umysł nastolatka. Próbujesz być zawadiacki i sarkastyczny, jednak ewidentnie ci to nie wychodzi.
Nikt ci nie powiedział, że nie powinno się edytować czyjejś wypowiedzi?


Mistrzu poprawności, czyja wypowiedz niby edytowałem?
Jak dla mnie edytowałem swoją bo ch*jowo napisałem.

mit2

2022-05-12, 17:11
baronturbina napisał/a:

Mistrzu poprawności, czyja wypowiedz niby edytowałem?
Jak dla mnie edytowałem swoją bo ch*jowo napisałem.


Już tłumaczę.
Napisałem "Oczywiście djpyza pisze jak ostatnia łajza".
Ty, cytując mnie zmieniłeś to zdanie na "Oczywiście pisze jak ostatnia łajza.", co znacząco zmienia sens wypowiedzi na moją niekorzyść.
Wyjaśnione wystarczająco jasno?

BrainOsw

2022-05-12, 20:06
Gościu by ją rozj***ł jedną bombą gdyby chciał, a ona myśli że jest taka silna bo ćwiczy zapasy. Zaraz poćwiczy spędzanie czasu w areszcie. Sadolowi eksperci... laska mu naj***ła... ja pie**ole... taka silna że zaraz sp***ala ze strachu przed konsekwencjami i bycia wyr*chaną przez kilku blm w ramach zemsty.

baronturbina

2022-05-12, 20:23
mit2 napisał/a:

Już tłumaczę.
Napisałem
Ty, cytując mnie zmieniłeś to zdanie na , co znacząco zmienia sens wypowiedzi na moją niekorzyść.
Wyjaśnione wystarczająco jasno?


Ty racja. Przez przypadek. Obsługuje to z telefonu i mogłem
Niechcący cos wyjebac. Sorry człowieku.

mit2

2022-05-12, 22:32
baronturbina napisał/a:

Ty racja. Przez przypadek. Obsługuje to z telefonu i mogłem
Niechcący cos wyjebac. Sorry człowieku.


Spoko, nie ma sprawy. Ja też przepraszam za czepialstwo.

Msciwyczosnek

2022-05-18, 11:00
Biało rycerzyki tylko czekali aż ją uderzy to wolał dostać od laski