18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pan pantofel

CrazyEdek • 2022-05-09, 17:32
Elo, reszta w komentach.


baronturbina

2022-05-09, 18:19
Syn_Milionera napisał/a:

Co to kuźwa było? xD


Jak dla mnie szczupła biała łaska naj***la czarnemu cwaniakowi. :-D

Puczysta

2022-05-09, 18:23
Jaka żałosna widownia. Jak było po równo to wszyscy w śmiech, ale jak mu wpie**oliła z kolana w ten mahoniowy ryj, to już jęli.

Kriski

2022-05-09, 18:24
Zaprosiłbym ją na piwo.

Cycu320

2022-05-09, 19:07
;-) mam nadzieję że pindol nie latał między udami... Albo trenuje sztuki walki albo ma braci, którym nie była nigdy dłużna... :-D

Po drugie to nie czar.uch tylko skośnooki, mi się tak wydaje się :-)

tolek01

2022-05-09, 19:57
Mała chuda ale byk :D

baronturbina

2022-05-09, 20:34
Cycu320 napisał/a:

mam nadzieję że pindol nie latał między udami... Albo trenuje sztuki walki albo ma braci, którym nie była nigdy dłużna...
Po drugie to nie czar.uch tylko skośnooki, mi się tak wydaje się


Może pójdziemy na kompromis? Skośnooki murzyn? Z reszta czarny czy żółty, wpie**ol ładny dostał :-)

djpyza

2022-05-09, 20:52
baronturbina napisał/a:

Jak dla mnie szczupła biała łaska naj***la czarnemu cwaniakowi.



aaa to ja wiem dlaczego seplenisz :D pewnie twoja luba cię tak właśnie okłada ! i ci się zwoje mózgowe poprzestawiały temu tak seplenisz więcej już wszystko jasne !
wiem wiem nie musisz kończyć !

Anonimowy12663

2022-05-09, 20:59
O, mi ubranie tej dziewczyny kojarzy się z konserwatystką, może najsilniejszy lewicowy wojownik spod tęczowej szmaty chciał naklepac tej dziewczynie (żeby uświadomić, ze aborcja to podstawowe prawo kobiety) i dostał wpie**ol

lajka

2022-05-09, 20:59
Hah się uśmiałem.

baronturbina

2022-05-09, 21:06
djpyza napisał/a:

aaa to ja wiem dlaczego seplenisz pewnie twoja luba cię tak właśnie okłada ! i ci się zwoje mózgowe poprzestawiały temu tak seplenisz więcej już wszystko jasne !
wiem wiem nie musisz kończyć !


Emilu Czeczko. Zdecydowanie masz racje, tylko w Polsce „A” mówi się kobieta, dziewczyna a nie „luba”. Co znaczy po podlasku „temu tak seplenisz”? Komu? Kim jest ten, któremu seplenię? Gdzie temu seplenię? Spytam nieśmiało… czy bez Wikipedii potrafisz podać definicje słowa „seplenić”? Wiesz co ro znaczy?

Da...........qq

2022-05-09, 21:23
Przecież to nie łaska a tranwrstyta widać po girach

alucard321

2022-05-09, 21:34
Małpie należal się wpie**ol za same próby udawania człowieka. Ubrane małpy to tylko do cyrku

djpyza

2022-05-09, 21:45
baronturbina napisał/a:

Emilu Czeczko. Zdecydowanie masz racje, tylko w Polsce „A” mówi się kobieta, dziewczyna a nie „luba”. Co znaczy po podlasku „temu tak seplenisz”? Komu? Kim jest ten, któremu seplenię? Gdzie temu seplenię? Spytam nieśmiało… czy bez Wikipedii potrafisz podać definicje słowa „seplenić”? Wiesz co ro znaczy?



idioto znasz pochodne słowa ? czy nie nie znasz bo jesteś niedorozwojem umysłowym po gimnazjum i tyle w temacie :) piewniczaku sadolowy:****ja wiem ze jesteś niedorozwojem do tego bachorem ty nie znasz wielu słów szkoda że cię rodzicie tak skrzywdzili !