18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan pantofel

CrazyEdek • 2022-05-09, 17:32
Elo, reszta w komentach.


baronturbina

2022-05-09, 21:58
djpyza napisał/a:

idioto znasz pochodne słowa ? czy nie nie znasz bo jesteś niedorozwojem umysłowym po gimnazjum i tyle w temacie piewniczaku sadolowy:****


Poewniczku? Kolejne słowo po Podlaski? Oj… Emil wychodzą braki edukacyjne z Podlasia. „Pochodne słowa” No istny omnibus! Powiedz mi w jakim języku jest „temu tak seplenisz”? Może chodziło ci o „dla tego tak seplenisz”?
Postaram się po twojemu napisać! Tylko się nie śmiej!
Chłoopczyku z podlassjia, njje powinjjeneś czasem lekcjji odrabijać? Jutro do szkoooły. Ucz sje języka polskjjiego.
Mam nadzieje że żadnego przeciągnięcia i niepoprawności nie pominąłem. Emilku śpij dobrze.

W zasadzie jesteś imbecylem z ciemnogrodu, który nie potrafi złożyć zdania po polsku. Znaczy obraziłem ciemnogród porównując go do Podlasia, ale inaczej byś nie zrozumiał. Dzieciaku skończ podstawówkę i naucz się w ojczystym języku wypowiadać. Wtedy napisz.

Dziamdzi

2022-05-09, 22:48
Anonimowy12663 napisał/a:

O, mi ubranie tej dziewczyny kojarzy się z konserwatystką, może najsilniejszy lewicowy wojownik spod tęczowej szmaty chciał naklepac tej dziewczynie (żeby uświadomić, ze aborcja to podstawowe prawo kobiety) i dostał wpie**ol



Konserwatystka w tym czasie ubija mężowi kotleta, korzystając z wolnej chwili między dziesiątym a jedenastym porodem. Nie sądzę, że wdaje się ona w bójki i to jeszcze w wyzywającej sukience przed kolano.

SanEscobar94

2022-05-09, 23:37
No p*zda straszliwa nie powiem, że nie, ale jakie byłyby konsekwencje jakby to on ją znokautował? Serio pytam.

Tetrix

2022-05-10, 01:42
Toż to k***a POEZJA!

Cycu320

2022-05-10, 05:37
djpyza napisał/a:

aaa to ja wiem dlaczego seplenisz pewnie twoja luba cię tak właśnie okłada ! i ci się zwoje mózgowe poprzestawiały temu tak seplenisz więcej już wszystko jasne !
wiem wiem nie musisz kończyć !



Autokorekta plus brak stosowania polskich znaków dają takie efekty, każdemu się zdarza. No i oczywiście musiała się pojawić didzej p*zda z swoim zj***nym komentarzem j***ny profesor Miodek. Tego twojego wysrywu nie mozna normalnie przeczytać ponieważ oczy bolą, przeproś turbinkę i usuń konto.

kaziolord

2022-05-10, 07:51
To ta sama szkoła co od rudego grubego

Kurde26

2022-05-10, 08:35
Zakochałem się. Jeśli to nie jest tranzystor to mogę ją nawet adoptować.

goofastfood

2022-05-10, 16:24
kryminal666 napisał/a:

Who's That Girl ?! sie pytam



Pewnie Pani trener wreslingu zainteresowała się nowym prospectem.

djpyza

2022-05-10, 20:58
baronturbina napisał/a:

Poewniczku? Kolejne słowo po Podlaski? Oj… Emil wychodzą braki edukacyjne z Podlasia. „Pochodne słowa” No istny omnibus! Powiedz mi w jakim języku jest „temu tak seplenisz”? Może chodziło ci o „dla tego tak seplenisz”?
Postaram się po twojemu napisać! Tylko się nie śmiej!
Chłoopczyku z podlassjia, njje powinjjeneś czasem lekcjji odrabijać? Jutro do szkoooły. Ucz sje języka polskjjiego.
Mam nadzieje że żadnego przeciągnięcia i niepoprawności nie pominąłem. Emilku śpij dobrze.
W zasadzie jesteś imbecylem z ciemnogrodu, który nie potrafi złożyć zdania po polsku. Znaczy obraziłem ciemnogród porównując go do Podlasia, ale inaczej byś nie zrozumiał. Dzieciaku skończ podstawówkę i naucz się w ojczystym języku wypowiadać. Wtedy napisz.



jesteś dalej bałwanem potwierdzasz to za każdym razem chcesz udać ze jesteś dorosły ale ty nie rozumiesz podstawowy zdań które są w języku polskim. weź tam usiać swoim tłustym dupskiem z ojcem czy z matka niech ci wytłumaczy jak można odmieniać słowa które twoim głupim zdaniem nie są po polsku ^ .chodź co się po takim dziecku durnym domyśleć że tego po prostu nie rozumie ! bo nie zna jak można odmieniać. jak cię szkoła lub stary lub stara durna tego nie nauczyła to twój problem. że masz teraz wielkie problemy.

Ogórek

2022-05-10, 21:52
Kocham ją !!!

djpyza

2022-05-10, 23:56
Cycu320 napisał/a:

Autokorekta plus brak stosowania polskich znaków dają takie efekty, każdemu się zdarza. No i oczywiście musiała się pojawić didzej p*zda z swoim zj***nym komentarzem j***ny profesor Miodek. Tego twojego wysrywu nie mozna normalnie przeczytać ponieważ oczy bolą, przeproś turbinkę i usuń konto.



przeprosić to ty możesz mnie jak będziesz klękał na kolankach :D lubisz to ? twój kolega pewnie też to lubi zabawiacie się razem :D smarujesz mu fleta ? kółeczko wzajemnej adoracji... funfle z osiedla :D jesteś tak samo durny jak twój przydupas. i po 2 gdzie ja nie stosuje polskich znaków idioto wiesz o czym piszesz nie wiesz bo jesteś tak samo przyj***ny jak twój kolega co cię trąca bolcem tam gdzie światło nie do chodzi.zostałeś wyjaśniony tak samo jak ten twój pet...

baronturbina

2022-05-11, 01:27
djpyza napisał/a:

jesteś dalej bałwanem potwierdzasz to za każdym razem chcesz udać ze jesteś dorosły ale ty nie rozumiesz podstawowy zdań które są w języku polskim. weź tam usiać swoim tłustym dupskiem z ojcem czy z matka niech ci wytłumaczy jak można odmieniać słowa które twoim głupim zdaniem nie są po polsku ^ .chodź co się po takim dziecku durnym domyśleć że tego po prostu nie rozumie ! bo nie zna jak można odmieniać. jak cię szkoła lub stary lub stara durna tego nie nauczyła to twój problem. że masz teraz wielkie problemy.


Emil ty Podlaski kretynie! Nie dociera do twojego tępego łba że, nie potrafisz pisać po polsku a czytanie tego co tworzysz
bez interpunkcji jest większą katorgą niż znoszenie tego skąd jesteś? Niedoj***ny analfabeto to co piszesz z jakimś Polakiem, co choć podstawówkę skończył (o ile tam takiego znajdziesz) Madry uda głupiego, ale nie na odwrót wiec skończ się ośmieszać. Potwierdzasz regułę podlaskiego prostaczka bez szkoły.

djpyza napisał/a:

przeprosić to ty możesz mnie jak będziesz klękał na kolankach lubisz to ? twój kolega pewnie też to lubi zabawiacie się razem smarujesz mu fleta ? kółeczko wzajemnej adoracji... funfle z osiedla jesteś tak samo durny jak twój przydupas. i po 2 gdzie ja nie stosuje polskich znaków idioto wiesz o czym piszesz nie wiesz bo jesteś tak samo przyj***ny jak twój kolega co cię trąca bolcem tam gdzie światło nie do chodzi.zostałeś wyjaśniony tak samo jak ten twój pet...



j***ny debilu przeczytaj jak to napisałeś. pie**olony analfabeto. Jedyne co mogło by ci pomoc to aborcja wsteczna. Tak że Emilku dobranoc, dowidzenia i nie pisz więcej do puki się nie nauczysz :-D