18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan nie jest miłośnikiem psów

Barnellini • 2020-08-31, 22:44
j***ne bydlę bez zasad. I ten właściciel też trochę za bardzo nerwowy- sąsiadów niepokoi ;)



A tak poważnie to oczywiście ch*j temu dziadowi w mordę. Oby jego też tak ktoś przekopał.

Pralpunkt

2020-08-31, 22:47
Mimo że kotów nie lubię to takiego h*ja bym zaj***ł w ciemnej piwnicy

T3RMINATOR

2020-08-31, 23:01
Co za menda społeczna, do utylizacji.

Barnellini

2020-08-31, 23:05
Pralpunkt napisał/a:

Mimo że kotów nie lubię to takiego h*ja bym zaj***ł w ciemnej piwnicy



Lepiej byłoby zaj***ć go w oświetlonej piwnicy, żeby móc napawać się widokiem cierpiącego psychopaty.

czakalakax

2020-08-31, 23:38
na swiecie jest juz tylu debili ze to chyba ostatni dzwonek zeby utylizowac takich debili zeby nie przekazywali genow dalej, zeby taki smiec mieszkal u mnie osobiscie zadbalbym o to zeby cale osiedle, rodzina, koledzy z pracy dowiedzieli sie jakie to jest dno, wyniszczyc go psychicznie a z czasem fizycznie

skywalker75

2020-08-31, 23:45
Jakbym miał taką babę też bym wszystko nienawidził

Cezar87

2020-08-31, 23:48
Widac po mordzie i wlosach ze to jakas j***na czern ukrainska.

dżonyłojlker

2020-08-31, 23:53
Pralpunkt napisał/a:

Mimo że kotów nie lubię to takiego h*ja bym zaj***ł w ciemnej piwnicy



Gdy się uspokoisz i otrzesz łezki to dostrzeżesz, że to nie kot, a te chore fantazje o ch*jach w ciemnej piwnicy to zostaw dla siebie.

Gnostyk

2020-09-01, 00:10
StalowyNożyk napisał/a:

Pralpunkt napisał/a:

Mimo że kotów nie lubię to takiego h*ja bym zaj***ł w ciemnej piwnicy


Gdy się uspokoisz i otrzesz łezki to dostrzeżesz, że to nie kot, a te chore fantazje o ch*jach w ciemnej piwnicy to zostaw dla siebie.


Fascynuje mnie powszechne tu zjawisko tworzenia desperacko pseudo zabawnych odpowiedzi, żebrząc o "piwa", które stanowią tu dla wielu jedyny wyznacznik swojej wątpliwej wartości.

Użytkownik Pralpunkt nie rozpoznał, że jest to pies, myląc zwierzę z kotem - I dla Ciebie, StalowyNożyku, stanowi to większy punkt zaczepienia w dyskusji, niż fakt skatowanego zwierzęcia?
Pochylasz się jedynie nad komentarzem (pisanym zapewne na szybko), a przechodzisz obojętnie wobec bezbronnego i niewinnego zwierzęcia, które nie wiadomo, czy nie zmarło później w wyniku poniesionych obrażeń.

Twoja "motywacja" w pisaniu komentarzy mówi o Tobie więcej, niż jej treść.

petru23

2020-09-01, 00:28
skywalker75 napisał/a:

Jakbym miał taką babę też bym wszystko nienawidził



Jakby to nie zabrzmiało - wyjąłeś mi to z ust.

dżonyłojlker

2020-09-01, 00:30
Gnostyk napisał/a:

Fascynuje mnie powszechne tu zjawisko tworzenia desperacko pseudo zabawnych odpowiedzi, żebrząc o "piwa", które stanowią tu dla wielu jedyny wyznacznik swojej wątpliwej wartości.

Użytkownik Pralpunkt nie rozpoznał, że jest to pies, myląc zwierzę z kotem - I dla Ciebie, StalowyNożyku, stanowi to większy punkt zaczepienia w dyskusji, niż fakt skatowanego zwierzęcia?
Pochylasz się jedynie nad komentarzem (pisanym zapewne na szybko), a przechodzisz obojętnie wobec bezbronnego i niewinnego zwierzęcia, które nie wiadomo, czy nie zmarło później w wyniku poniesionych obrażeń.

Twoja "motywacja" w pisaniu komentarzy mówi o Tobie więcej, niż jej treść.



Napisałeś swój pierwszy komentarz i już zaszufladkowałeś się jako idiota. Tak się składa, że ten od kota jest trollem (przynajmniej w mojej ocenie, bo nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś może być aż taką p*zdą, żeby pisać na serio takie pedalskie, płaczliwe komentarze). Co do faktu "skatowanego zwierzęcia" to: pochwalam, gość bardzo dobrze zrobił.

djted

2020-09-01, 00:40
Od skopania bezbronnego zwierzaka do zabicia człowieka jest cienka granica. Pamietajcie rozsadni sadole. Tez czasami chciałbym kogoś zaj***ć , ale szkoda mi swojego zycia

Hefajstos78

2020-09-01, 00:48
Skoro nikt nie wspomniał to ja to zrobię. Czyżby Poligon z narzeczoną? :)

bugmenot7

2020-09-01, 00:59
Gnostyk napisał/a:

Fascynuje mnie powszechne tu zjawisko tworzenia desperacko pseudo zabawnych odpowiedzi, żebrząc o "piwa", które stanowią tu dla wielu jedyny wyznacznik swojej wątpliwej wartości.
Użytkownik Pralpunkt nie rozpoznał, że jest to pies, myląc zwierzę z kotem - I dla Ciebie, StalowyNożyku, stanowi to większy punkt zaczepienia w dyskusji, niż fakt skatowanego zwierzęcia?
Pochylasz się jedynie nad komentarzem (pisanym zapewne na szybko), a przechodzisz obojętnie wobec bezbronnego i niewinnego zwierzęcia, które nie wiadomo, czy nie zmarło później w wyniku poniesionych obrażeń.
Twoja "motywacja" w pisaniu komentarzy mówi o Tobie więcej, niż jej treść.



Nie zesraj się psychologu

Angevil

2020-09-01, 01:02
Pochwalam metodę tego pana na pozbycie się siersciucha z klatki.