18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan nie jest miłośnikiem psów

Barnellini • 2020-08-31, 22:44
j***ne bydlę bez zasad. I ten właściciel też trochę za bardzo nerwowy- sąsiadów niepokoi ;)



A tak poważnie to oczywiście ch*j temu dziadowi w mordę. Oby jego też tak ktoś przekopał.

Mors_Nigra

2020-09-01, 01:24
Gnostyk napisał/a:

Fascynuje mnie powszechne tu zjawisko tworzenia desperacko pseudo zabawnych odpowiedzi, żebrząc o "piwa", które stanowią tu dla wielu jedyny wyznacznik swojej wątpliwej wartości.
Użytkownik Pralpunkt nie rozpoznał, że jest to pies, myląc zwierzę z kotem - I dla Ciebie, StalowyNożyku, stanowi to większy punkt zaczepienia w dyskusji, niż fakt skatowanego zwierzęcia?
Pochylasz się jedynie nad komentarzem (pisanym zapewne na szybko), a przechodzisz obojętnie wobec bezbronnego i niewinnego zwierzęcia, które nie wiadomo, czy nie zmarło później w wyniku poniesionych obrażeń.
Twoja "motywacja" w pisaniu komentarzy mówi o Tobie więcej, niż jej treść.



Japa w kubeł tam...

Hefajstos78

2020-09-01, 01:35
[quote="Gnostyk"],,... a przechodzisz obojętnie wobec bezbronnego i niewinnego zwierzęcia, które nie wiadomo, czy nie zmarło później w wyniku poniesionych obrażeń..."

Umiera człowiek. Zwierzęta zdychają. :(

bickle027

2020-09-01, 04:39
k***a, jaki świat byłby piękny gdyby nie było takich cwe*i jak typ z filmu, a już raj , gdyby jeszcze do tego wyj***ć 50% użytkowników tego portalu , którzy dla poklasku albo z powodu małych ku*asów, prześcigają się miedzy sobą żeby udowodnić , który z nich jest większym społecznym, niepotrzebnym nikomu, żałosnym, j***nym w dupę śmieciem.. dziękuje pozdrawiam

Krzysztof_Elbląg

2020-09-01, 06:03
znienawidźmy sk***iela mocno
a karma go sięgnie

panar3

2020-09-01, 06:49
Kto to jest ten cały "Stalowy Nożyk"? Czasem czytam te jego wyp***y i zastanawiam się czy ma mózg we łbie czy w dupie... :-/ Co takim fagotem z pryszczami na spasłym ryju kieruje? Nienawiść czy zawiść że ktoś go umie właściwie opie**olić? Lewackie ścierwo.

WeZr

2020-09-01, 07:49
z pitbulem albo amstafem tera

anzicurt

2020-09-01, 09:38
A ja powiem tak, z tego co wiem nie ma nigdzie obowiązku posiadania psa, dzieciora czy kobiety. Jeśli ktoś jest zj***ny i nie radzi sobie ze swoimi emocjami lub ma kompleksy i radość mu da napie**alanie psa, niemowlaka czy kobity to powinien nie brać psa , nie robić dziecka. Nie chodzi o to , że mi szkoda pieska czy coś, tylko dla mnie takie zachowania to zwykłe sk***ielstwo człowieka któremu w życiu nie wyszło właśnie przez to jaki jest

KebabRemover

2020-09-01, 10:32
skywalker75 napisał/a:

Jakbym miał taką babę też bym wszystko nienawidził



widzialy galy co braly, niech ja zostawi a nie wyniszcza dalej, widac ze kobieta placze, potem chroni kota przed sk***ysynem, w domu pewnie ona dostanie wpie**ol. to ze jest gruba i brzydka nie znaczy ze nie ma uczuc.

pewnie mial juz problemy ze soba takie zachowanie nie bierze sie z mieszkania z brzydka baba, to on zamieszkal z brzydka babom bo byl juz wczesniej tak zj***ny ze zadna ladna go nie chciala, a matka mu powtarzala kiedy sobie babe znajdzie, albo potrzebuje czegos do ruhania i tylko ona go chciala

kulawiec

2020-09-01, 10:33
Najgorsza w tym filmie jest gęba tej babki. Słowo daję, jakbym musiał codziennie na nią patrzeć po przebudzeniu, to bym wolał chyba z tym psem spać.

alucard321

2020-09-01, 11:06
Podkład muzyczny jakby ktoś świat ratował.

Piciu1103

2020-09-01, 11:10
j***ny cwe* niech pitbula tak kopnie szmata

dżonyłojlker

2020-09-01, 13:22
panar3 napisał/a:

Kto to jest ten cały "Stalowy Nożyk"? Czasem czytam te jego wyp***y i zastanawiam się czy ma mózg we łbie czy w dupie... Co takim fagotem z pryszczami na spasłym ryju kieruje? Nienawiść czy zawiść że ktoś go umie właściwie opie**olić? Lewackie ścierwo.



Widzę, że klub sadolowych p*zdeczek powiększył się o kolejnego miękkiego członka.

Pitok

2020-09-01, 14:34
niby nie jest miłośnikiem zwierząt, a hoduje w domu psa i świnię.

fiflak999

2020-09-01, 15:16
czekam na ciag dalszy w kolejnym filmiku jak tego Pana traktuja podobnie:) internet zna takie przypadki

R41NM4N

2020-09-01, 18:16
A jednak komunistyczna homopropaganda święci sukcesy.
Straszne z was cioty...