18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan nie jest miłośnikiem psów

Barnellini • 2020-08-31, 22:44
j***ne bydlę bez zasad. I ten właściciel też trochę za bardzo nerwowy- sąsiadów niepokoi ;)



A tak poważnie to oczywiście ch*j temu dziadowi w mordę. Oby jego też tak ktoś przekopał.

panar3

2020-09-01, 19:50
StalowyNożyk napisał/a:

Widzę, że klub sadolowych p*zdeczek powiększył się o kolejnego miękkiego członka.



Wszędzie ch*je widzisz jełopie? Nawet nie umiesz się z sensem odgryźć boś durny. Coś mi się wydaje że cię, łajzo, prawidłowo oceniłem.

:mrgreen:

Fo...........er

2020-09-01, 20:16
Gnostyk napisał/a:

Fascynuje mnie powszechne tu zjawisko tworzenia desperacko pseudo zabawnych odpowiedzi, żebrząc o "piwa", które stanowią tu dla wielu jedyny wyznacznik swojej wątpliwej wartości.
Użytkownik Pralpunkt nie rozpoznał, że jest to pies, myląc zwierzę z kotem - I dla Ciebie, StalowyNożyku, stanowi to większy punkt zaczepienia w dyskusji, niż fakt skatowanego zwierzęcia?
Pochylasz się jedynie nad komentarzem (pisanym zapewne na szybko), a przechodzisz obojętnie wobec bezbronnego i niewinnego zwierzęcia, które nie wiadomo, czy nie zmarło później w wyniku poniesionych obrażeń.
Twoja "motywacja" w pisaniu komentarzy mówi o Tobie więcej, niż jej treść.



Jeden z lepszych komentarzy które miałem okazję przeczytać na Sadolu.

Presty

2020-09-01, 20:21

Pochylasz się jedynie nad komentarzem (pisanym zapewne na szybko), a przechodzisz obojętnie wobec bezbronnego i niewinnego zwierzęcia, które nie wiadomo, czy nie zmarło później w wyniku poniesionych obrażeń.
Twoja "motywacja" w pisaniu komentarzy mówi o Tobie więcej, niż jej treść.[/quote]

Będziesz kiedys chłopie w Grodzie Kraka, odezwij się wcześniej - masz u mnie 3 piwa w realu :)

SKUMOLEON

2020-09-01, 23:54
"Użytkownik Pralpunkt nie rozpoznał, że jest to pies, myląc zwierzę z kotem"

I to o Tobie niedorozwoju intelektualny powiedziało wszystko


petru23 napisał/a:

Jakby to nie zabrzmiało - wyjąłeś mi to z ust.




kulawiec

2020-09-02, 15:05
Presty napisał/a:

przechodzisz obojętnie wobec bezbronnego i niewinnego zwierzęcia, które nie wiadomo, czy nie zmarło później w wyniku poniesionych obrażeń.



Nie, nie zmarło, to jest przecież oczywiste dla każdego myślącego człowieka.

dżonyłojlker

2020-09-02, 16:03
panar3 napisał/a:

Wszędzie ch*je widzisz jełopie? Nawet nie umiesz się z sensem odgryźć boś durny. Coś mi się wydaje że cię, łajzo, prawidłowo oceniłem.



Żałosny jesteś synku. Skoro zaświtało ci w tej pustej główce, że taka gówniana prowokacja może się udać, to oznacza, że jesteś jeszcze bardziej niemądry niż do tej pory pokazałeś. W szkole specjalnej może uchodziłeś za bystrzaka, ale za dyskusje z normalnymi ludźmi to ty się nie bierz, bo nawet nie czujesz jaka cię dzieli przepaść. Skoro tak ci zależy na uzyskaniu odpowiedzi, a twój móżdżek nie jest w stanie tego rozwikłać, to skontaktuj się z innymi ułomkami (najlepiej z tymi od p......., z tych zjebów zawsze miałem największy ubaw), na pewno pomogą, w końcu ofiary losu powinny trzymać się razem.

Dostaniesz podpowiedź robaku: to wykropkowane słowo nie jest niecenzuralne.