18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Arab w autobusie i brytolska Grażynka

Cain-Van-Horadrim • 2021-01-15, 10:12

Blond niewiaście nie spodobało się rozmawianie w autobusie w obcym dnia niej jezyku .Z pomocą przychodzi tłumacz
No to rasizm :swinia:

Halman

2021-01-15, 10:16
Pan Arab... :trzesieee:

saves

2021-01-15, 10:49
Politpoprawne gówno.

JiggyPete

2021-01-15, 10:53
oi, oi mimo że wk***ia mnie niesłychanie ten brytyjski dialekt, to jednak baba w autobusie miala racje. Nie wiadomo o czym taki ciapak pie**oli w autobusie w obcym jezyku rownie dobrze moze sie żegnać z rodzinką bo ma zamiar odpalić pas szachida pod marynarka

0_rafiks_0

2021-01-15, 10:59
Halman napisał/a:

Pan Arab...



Widac, ze dobrze wychowany dzieciak :D

torturant

2021-01-15, 11:13
Cham, nie Pan. Panem, to jestem ja.

lucilla

2021-01-15, 11:17
"oi, oi mimo że wk***ia mnie niesłychanie ten brytyjski dialekt, to jednak baba w autobusie miala racje. Nie wiadomo o czym taki ciapak pie**oli w autobusie w obcym jezyku rownie dobrze moze sie żegnać z rodzinką bo ma zamiar odpalić pas szachida pod marynarka"

To teraz zamień Araba na Polaka. Siedzisz na Wyspach, dzwoni do Ciebie mama i co gadasz z nią po angielsku?

wojtekpwse

2021-01-15, 11:18
Szybciutko trzeba ten temat usunąć, gdyż jest przesiąknięty lewactwem aż można się porzygać.

DzidaZawodnik

2021-01-15, 11:23
Marksistowskie gówno dla otępiałych socjaluchów. Trzeba być skutecznie ograniczonym, żeby uwierzyć, że taka jest rzeczyewistość.

Halman

2021-01-15, 11:24
wojtekpwse napisał/a:

Szybciutko trzeba ten temat usunąć, gdyż jest przesiąknięty lewactwem aż można się porzygać.


a ja bym to właśnie zostawił specjalnie jako przykład podręcznikowej indoktrynacji umysłów poprzez media...
nagranie zrealizowane w pionie (target; generacja 2000) ze niby takie z prawdziwego życia wzięte, tfuuu...

DzidaZawodnik

2021-01-15, 11:25
lucilla napisał/a:

"oi, oi mimo że wk***ia mnie niesłychanie ten brytyjski dialekt, to jednak baba w autobusie miala racje. Nie wiadomo o czym taki ciapak pie**oli w autobusie w obcym jezyku rownie dobrze moze sie żegnać z rodzinką bo ma zamiar odpalić pas szachida pod marynarka"
To teraz zamień Araba na Polaka. Siedzisz na Wyspach, dzwoni do Ciebie mama i co gadasz z nią po angielsku?



Przecież to lewacki troll próbujący potwierdzić słuszność tej propagandy.

żmij

2021-01-15, 11:30
Myślę, że na żydorurze zrobisz furorę takim filmem.

janlew

2021-01-15, 11:41
Lewackie kłamliwe żydowskie ścierwo, nie materiał. Oczywiście prócz uderzenia w białych "faszystów", ma jeszcze skłócać 2 największych żydowskich wrogów, czyli białych chrześcijan, i ciapatych muslimów. Należy więc wyraźnie podkreślić że choć miejsce Islamu nie jest w Europie, to ściąga go tu lewacka żydowska międzynarodówka!!!. Tak samo ona produkuje poprawność polityczną, wszelką wrogość, daje przyzwolenie ciemnym na ponoszenie się, a prawdopodobnie również inicjuje wszelkie zamachy.

Cz...........as

2021-01-15, 13:23
JiggyPete napisał/a:

oi, oi mimo że wk***ia mnie niesłychanie ten brytyjski dialekt, to jednak baba w autobusie miala racje. Nie wiadomo o czym taki ciapak pie**oli w autobusie w obcym jezyku rownie dobrze moze sie żegnać z rodzinką bo ma zamiar odpalić pas szachida pod marynarka



A polacy w Anglii po polsku to pewnie o bigosie tylko pie**olą a niemcy po niemiecku o nalotach na Warszawe itd :-D

lucilla

2021-01-15, 14:04
"Przecież to lewacki troll próbujący potwierdzić słuszność tej propagandy."

I tu się mylisz; ani lewak ani prawak. Głąbie nic nie jest ani czarne ani białe. Każda ze stron ma trochę racji, a tylko debile dają się prowadzić nieomylnym wodzom za rękę.