18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Arab w autobusie i brytolska Grażynka

Cain-Van-Horadrim • 2021-01-15, 10:12

Blond niewiaście nie spodobało się rozmawianie w autobusie w obcym dnia niej jezyku .Z pomocą przychodzi tłumacz
No to rasizm :swinia:

janlew

2021-01-15, 14:08
AyCaramba napisał/a:

A polacy w Anglii po polsku to pewnie o bigosie tylko pie**olą a niemcy po niemiecku o nalotach na Warszawe itd


O bigosie to najwięcej pie**olą pożenione z żydówkami bolszewickie mioty o agenturalnych korzeniach i na lewych papierach... i pie**olą o tym nawet ważnym murzynom z honolulu
...myśle że wiecie kogo mam na myśli
PS. A w ogóle to ile zamachów Polacy przeprowadzili w UK, żeby się tajności ich rozmów bać? (Nie licząc tego na łabędzie. )

hellbwoi

2021-01-15, 15:15
to o tych wymionach on przez ten telefon?


JiggyPete

2021-01-15, 15:24
lucilla napisał/a:


To teraz zamień Araba na Polaka. Siedzisz na Wyspach, dzwoni do Ciebie mama i co gadasz z nią po angielsku?


po prostu nie odbieram i pisze sms ze zaraz oddzwonie, jak wysiąde. Szczerze ja nigdy nie rozmawialem nigdy przez tel w autobusach, chyba ze bylaby to pilna sprawa, ale no generalnie krepujace jest pie**olenie w autobusie wypelnionym ludźmi przynajmniej dla mnie.

CoJaTamKurwaWiem

2021-01-15, 16:20
lucilla napisał/a:

"oi, oi mimo że wk***ia mnie niesłychanie ten brytyjski dialekt, to jednak baba w autobusie miala racje. Nie wiadomo o czym taki ciapak pie**oli w autobusie w obcym jezyku rownie dobrze moze sie żegnać z rodzinką bo ma zamiar odpalić pas szachida pod marynarka"
To teraz zamień Araba na Polaka. Siedzisz na Wyspach, dzwoni do Ciebie mama i co gadasz z nią po angielsku?



Weź no szybko mi przypomnij ilu to Polaków zdetonowało pas Szahida, o pardonsik - Pas Stefana w autobusie...?


JaTylkonaChwile

2021-01-15, 16:25
Prawidlowe zakonczenie tej historii :

Grazyna wysiada wk***iona. Autobus odjezdza i po chwili slychac :

- Allah uakbar!

Slychac potezny wybuch, potem kzyki rannych i umierajacych pasazerow.

Kurtyna

Rebeliant

2021-01-15, 17:17
Wiadomo, że to wyreżyserowana scenka, ale jak ktoś staje po stronie tej baby to jest ludzkim ścierwem nieszanującym wolności innych i tyle w temacie.

Każdy ma prawo rozmawiać z kim chce i w jakim języku chce. To jest właśnie podstawowa wolność osobista, rozmawiać sobie w takim języku jakim się chce i z kim chce. W miejscach publicznych nie wypada drzeć japy, ale ten ziomek gadał cicho, nie krzyczał, nie gestykulował, nikomu normalnemu nie przeszkadzał.

Przeszkadzać ten ziomek mógł natomiast:
- ludzkiemu ścierwu, które lubi wsłuchiwać się w cudze prywatne rozmowy;
- ludzkiemu ścierwu, któremu z zawiści czy też zazdrości pęka dupa, bo inni znają więcej języków od nich;
- ludzkiemu ścierwu, które uważa się za lepsze od innych, gdyż jest innej narodowości i/lub rasy, samemu będąc niedorozwojem intelektualnym (nikt z poprawnie rozwiniętym mózgiem i wiedzą na poziomie piątkowego licealisty z maturą nie może być rasistą, bop rasizm to domena przygłupów bez wiedzy;
- ludzkiemu ścierwu, które zazdrości innym ludziom posiadania znajomych/rodziny.

Cz...........as

2021-01-15, 17:31
janlew napisał/a:

A w ogóle to ile zamachów Polacy przeprowadzili w UK, żeby się tajności ich rozmów bać? (Nie licząc tego na łabędzie. )



I na pewno gościa z bombą powstrzyma to że ktoś go zbeszta za użycie swojego języka :-D

plastic

2021-01-15, 17:45
takie wrzutki to prosty test na to ilu idiotow o zerowym potencjale intelektualnym znajduje sie na portalu. jak widac jest paru.

DzidaZawodnik

2021-01-15, 17:47
Rebeliant napisał/a:

Wiadomo, że co wyreżyserowana scenka, ale jak ktoś staje po stronie tej baby to jest ludzkim ścierwem nieszanującym wolności innych i tyle w temacie.
Każdy ma prawo rozmawiać z kim chce i w jakim języku chce. To jest właśnie podstawowa wolność osobista, rozmawiać sobie w takim języku jakim się chce i z kim chce. W miejscach publicznych nie wypada drzeć japy, ale ten ziomek gadał cicho, nie krzyczał, nie gestykulował, nikomu normalnemu nie przeszkadzał.
Przeszkadzać ten ziomek mógł natomiast:
- ludzkiemu ścierwu, które lubi wsłuchiwać się w cudze prywatne rozmowy;
- ludzkiemu ścierwu, któremu z zawiści czy też zazdrości pęka dupa, bo inni znają więcej języków od nich;
- ludzkiemu ścierwu, które uważa się za lepsze od innych, gdyż jest innej narodowości i/lub rasy, samemu będąc niedorozwojem intelektualnym (nikt z poprawnie rozwiniętym mózgiem i wiedzą na poziomie piątkowego licealisty z maturą nie może być rasistą, bop rasizm to domena przygłupów bez wiedzy;
- ludzkiemu ścierwu, które zazdrości innym ludziom posiadania znajomych/rodziny.



Przecież dzbanie to jest nieprawdziwe to po ch*j podejmujesz propagandowe dyskusje?

k***a Okno Overtona dla debili. Teraz dzban będzi emyślał, że skoro ten filmik zrobiło lewactwo za skradzione pieniadze, to analogicznie ta renta z autobusu to prawaczka. k***a debile.

Rebeliant

2021-01-15, 17:56
DzidaZawodnik napisał/a:

Przecież dzbanie to jest nieprawdziwe to po ch*j podejmujesz propagandowe dyskusje?
k***a Okno Overtona dla debili. Teraz dzban będzi emyślał, że skoro ten filmik zrobiło lewactwo za skradzione pieniadze, to analogicznie ta renta z autobusu to prawaczka. k***a debile.



Aby móc zbesztać debili kolejnymi komentarzami. Ty jesteś pierwszy. W pierwszym zdaniu napisałem: "Wiadomo, że to wyreżyserowana scenka", ale sytuacje jak zachowanie tej baby, mają miejsce w wielu krajach. Na Sadolu był niejeden film jak ścierwo ludzkie pyskuje do innych ludzi, bo rozmawiają w innym języku niż według tego ścierwa powinni byli rozmawiać. Dlatego też postanowiłem podzielić się z Sadolami moją opinią o tym kto jest ludzkim ścierwem, licząc tym samym, że właśnie takie ludzkie ścierwo się odezwie. Nie przeliczyłem się wcale.

Mario89

2021-01-15, 18:13
Obejrzałem całe bo myślałem, że jebnie... Brak piwa.

ququa

2021-01-15, 18:15
lucilla napisał/a:

"oi, oi mimo że wk***ia mnie niesłychanie ten brytyjski dialekt, to jednak baba w autobusie miala racje. Nie wiadomo o czym taki ciapak pie**oli w autobusie w obcym jezyku rownie dobrze moze sie żegnać z rodzinką bo ma zamiar odpalić pas szachida pod marynarka"
To teraz zamień Araba na Polaka. Siedzisz na Wyspach, dzwoni do Ciebie mama i co gadasz z nią po angielsku?



a po kij mam na wyspy jechac zeby z matka podgadac ??

Res0r

2021-01-15, 18:18
k***a nie dowierzam że jestem n sadisticu....

Manii

2021-01-15, 18:27
Jakim cudem to zenujace lewackie gowno wisi na glownej? Wyjabac to i spalic .