18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Arab w autobusie i brytolska Grażynka

Cain-Van-Horadrim • 2021-01-15, 10:12

Blond niewiaście nie spodobało się rozmawianie w autobusie w obcym dnia niej jezyku .Z pomocą przychodzi tłumacz
No to rasizm :swinia:

Mez

2021-01-15, 19:24
ani razu allahu i brak pasa szahida nie ma piwa.

lucilla

2021-01-15, 20:31
"po prostu nie odbieram i pisze sms ze zaraz oddzwonie, jak wysiąde. Szczerze ja nigdy nie rozmawialem nigdy przez tel w autobusach, chyba ze bylaby to pilna sprawa, ale no generalnie krepujace jest pie**olenie w autobusie wypelnionym ludźmi przynajmniej dla mnie."

Ja również nie rozmawiam przez tel w komunikacji, bo to brak kultury.

Nufrevi

2021-01-15, 23:05
Powinien sie wysadzic na sam koniec

Pereze87

2021-01-16, 00:05
j***ć zwierzęta .. angielska Grażyna ma racje ! BREXIT . !!! Jupi ! Ciapaci potrafią tylko handlować . Zwałowanym ziołem i przeżedzonym koxem . Nie jedna polska Grażyna zawiodła sie na ahmedzie

Adae

2021-01-16, 01:13
Dobre i w 100% pokazuje obecna "Wielka" Brytanie. Anglicy wypie**alac z autobusu, Panstwo nalezy do Polakow, Arabow, Azjatow i Afrykanow.

Kamil3l

2021-01-16, 08:44
Rebeliant napisał/a:

Wiadomo, że to wyreżyserowana scenka, ale jak ktoś staje po stronie tej baby to jest ludzkim ścierwem nieszanującym wolności innych i tyle w temacie.
Każdy ma prawo rozmawiać z kim chce i w jakim języku chce. To jest właśnie podstawowa wolność osobista, rozmawiać sobie w takim języku jakim się chce i z kim chce. W miejscach publicznych nie wypada drzeć japy, ale ten ziomek gadał cicho, nie krzyczał, nie gestykulował, nikomu normalnemu nie przeszkadzał.
Przeszkadzać ten ziomek mógł natomiast:
- ludzkiemu ścierwu, które lubi wsłuchiwać się w cudze prywatne rozmowy;
- ludzkiemu ścierwu, któremu z zawiści czy też zazdrości pęka dupa, bo inni znają więcej języków od nich;
- ludzkiemu ścierwu, które uważa się za lepsze od innych, gdyż jest innej narodowości i/lub rasy, samemu będąc niedorozwojem intelektualnym (nikt z poprawnie rozwiniętym mózgiem i wiedzą na poziomie piątkowego licealisty z maturą nie może być rasistą, bop rasizm to domena przygłupów bez wiedzy;
- ludzkiemu ścierwu, które zazdrości innym ludziom posiadania znajomych/rodziny.



Masz rację, jak by to była scena z Polski czy innych Węgier. To jest Anglia i mają tam strefy no-go i zalew imigrantów.
Ta baba to prosty człowiek, nie czuje sie w swoim własnym kraju jak u siebie. Wyładowuje frustracje więc w prosty sposób. Jak by tak z 70% ludzi w czapkach, dźgało Cię palcem pod żebra, to byś był na tych ludzi wyczulony. Nie stal byś koło ludzi w czapkach, bo kłują. Też był byś wtedy tą babą.
Ślepy rasizm jest zły, ale myślenie, że to nic bo nie wszyscy są tacy i umniejszanie tym problemu, jest z dupy.
Podsumowując, w tunelowym widzeniu baba jest zła, natomiast w szerszej perspektywie po prostu wk***iona z bezsilności.

PierógZmięsem

2021-01-16, 14:33
saves napisał/a:

Politpoprawne gówno.



Kij w dupie bo gowno rozumiesz.

dukakabubu

2021-01-16, 17:32
Ja tam myślę, że ten film byłby zajebiaty jakby chwilę potem jak ta baba wysiada nastąpiła eksplozja. Że niby ten muslim miał na sobie pas a przez telefon odbierał ostatnie instrukcje. To by było zaskoczenie. A tak to kupa.

Juzwa

2021-01-16, 19:56
JaTylkonaChwile napisał/a:

Prawidlowe zakonczenie tej historii :
Grazyna wysiada wk***iona. Autobus odjezdza i po chwili slychac :
- Allah uakbar!
Slychac potezny wybuch, potem kzyki rannych i umierajacych pasazerow.
Kurtyna



...Grażyna chowa nadajnik detonatora do torebki.
Teraz kurtyna!