18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pamiątkowe selfie dla fana

~Sunday • 2022-10-25, 15:22

Ta to wie jak złapać dobry kadr :amused:

Krysteeek

2022-10-29, 02:32
PentagramOdDiabła napisał/a:

k***a mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pie**ole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i k***ienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



Jesteś j***nym boomerem (tak jak ja - 33). Do ch*ja, każde czasy są inne i tak jak napie**alanie nas przez naszych ojców było normalne, tak teraz jest poj***ną akcją. Trzeba być tygrysem aby przeskoczyć płot (ale nie mamy w k***ę kasy aby to zrobić), albo być żmiją lub jaszczurką aby przez ten płot się przepełznąć. Ewentualnie możemy być baranami, aby się tylko na tym płocie zatrzymać i drzeć ryja.

fajniejest2925

2022-10-30, 17:04
Res0r napisał/a:

Ktoś zna tę artystkę?


Panowie, na tym forum zazwyczaj pod filmami występuje pierwszorzędny reserch a tu już wszyscy sobie zjechali na ręcznym do jakiejś Anitty. Przecież ona ni ch*j nie podobna jest do naszej artystki. Dziwię się że tak wiele znaków zapytania nie wzbudziło tu u nikogo wątpliwości.
-nasza artystka ma tatuaż pod wisiorkiem a babcia Anitta nie ma,
-Anitta ma już tak zmodyfikowany ryj że stał się "łatwy do narysowania" a nasza artysta widać że jeszcze nie była skalpelem tknięta ( przynajmniej na twarzy)
-nasza artysta śpiewa po Włosku a ta Anitta to raczej Ameryka Łacińska.

Wszystko co zrobiłem to wpisałem w Google Italian Rapgirl i znalazłem ją w pierwszym wyniku

Ta laksa to:

Grelmos :-) nie ma za co.

iggiamakim

2022-11-14, 14:30
Annarita Esposito - miłego fapowania stujarze !!!

[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2022-11-14, 14:34 ]
Gówno prawda. fajniejest2925, już napisał wyżej prawidłowo, że jest to Grelmos

krdczleniu

2023-03-08, 22:19
jebac waszego lil crackheada