18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pamiątkowe selfie dla fana

~Sunday • 2022-10-25, 15:22

Ta to wie jak złapać dobry kadr :amused:

nebelwerfer

2022-10-25, 15:50
kiedyś by sobie człowiek musiał wyryć w pamięci :D a tak pamięciówka grzecznie skitrana w telefonie

Lobo24

2022-10-25, 16:16
Zakochałem się...

PentagramOdDiabła

2022-10-25, 16:18
k***a mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pie**ole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i k***ienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd

Szary_Jeleń

2022-10-25, 16:53
PentagramOdDiabła napisał/a:

k***a mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pie**ole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i k***ienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



Jestem w Twoim wieku i mam podobne zdanie. k***a nie jedną manianę się odjebywało za młodego, ale k***a robić z siebie patolę to już nie...

V.A.L.A.K

2022-10-25, 17:01
PentagramOdDiabła napisał/a:

k***a mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pie**ole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i k***ienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



Jestem rok starszy i dalej twierdzę, że okazja czyni r*chacza. r*chałbym... niezależnie od pokolenia w którym się wychowałem.

smc

2022-10-25, 17:07
Teraz będzie się marszczył do 40-stki i już nigdy nie znajdzie dziewczyny...


Przegrał życie... :cry:

devilmanu

2022-10-25, 17:17
PentagramOdDiabła napisał/a:

k***a mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pie**ole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i k***ienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



A co mają robić ? Starsze pokolenie mialo wojny, bieda itd a młodzi czym maja sie przejmować? Nie bój żaby, bedzie wojna to nie bedzie sriktoka, fajsa i inne gówna

darek1234

2022-10-25, 17:28
devilmanu napisał/a:

A co mają robić ? Starsze pokolenie mialo wojny, bieda itd a młodzi czym maja sie przejmować? Nie bój żaby, bedzie wojna to nie bedzie sriktoka, fajsa i inne gówna



Ma kilkanaście lat więcej, , finansowo nie było najlepiej, nie było wojny, co najwyżej zamieszki uliczne. Nie ma sriktoka, mam fejsa, ale dziewczę z filmiku ma fajną c*pkę. Skorzystałbym

r061071

2022-10-25, 17:47
Critical_Mass napisał/a:

Typowa k***a a nie kobieta.



typowy pisdzielec a nie człowiek :krejzi:

Res0r

2022-10-25, 17:55
Ktoś zna tę artystkę?

lakeroll

2022-10-25, 17:58
PentagramOdDiabła napisał/a:

k***a mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pie**ole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i k***ienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



Teraz jest internet i wydaje się Tobie, że na porządku dziennym jest to co widzisz w sieci, może i gówniarze aspirują do hajsu, dobrych ciuchów i wyglądu ale większość z nich tyko papuguje telefon, nie żyją tak tylko chcą być z tym utożsamiani.

Kiedyś też się k***ili tylko mało kto miał vhsa.

Ibogaina

2022-10-25, 17:59
Res0r napisał/a:

Ktoś zna tę artystkę?



Swój chłop...

kaczek8

2022-10-25, 18:31
Res0r napisał/a:

Ktoś zna tę artystkę?



Anitta :) nie ma za co