18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pamiątkowe selfie dla fana

~Sunday • 2022-10-25, 15:22

Ta to wie jak złapać dobry kadr :amused:

MalcolmX

2022-10-25, 19:04
kaczek8 napisał/a:

Anitta nie ma za co



Psita, Anita na czysto wymyta...

Lizałby tą jej kajzerę jak Reks, aż do białej kości!

Sawix

2022-10-25, 19:13
Nieeee nooooo ślimak zacny

Robertuss

2022-10-25, 19:27
Jest ktoś,kto obejrzał tylko raz?

Kristoff13

2022-10-25, 19:40
Robertuss napisał/a:

Jest ktoś,kto obejrzał tylko raz?



Ja, bo mi żona za plecami siedzi.

Baronessa

2022-10-25, 19:59
Widzęe, że niezła stulejarnia na tym portalu siedzi. Nawet 34-letnim kawalerom-prawiczkom kisiel w majtach cieknie na widok c**y młodej kurewki...

Pan_Cernik

2022-10-25, 20:41
PentagramOdDiabła napisał/a:

k***a mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pie**ole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i k***ienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



Trochę przesadzasz...

Od zawsze byli ludzie, których największym pragnieniem była ogólnie pojęta sława. Tylko że kiedyś żeby być sławnym, trzeba było pojawić się w telewizji. A do tego był potrzebny jakiś talent lub czyjeś plecy.
Teraz jest to dużo prościej. Wystarczy telefon i dosłownie nic więcej. Żadnego talentu, zdolności czy inteligencji.

Ale pojawił się taki problem, że okazuje się ze takich osób pragnących sławy a nie mających nic do zaoferowania jest sporo. I takie osoby żeby się przebyć przez tłum innych, podobnych sobie, muszą wzbudzić zainteresowanie w jakikolwiek sposób. Więc nic dziwnego że gówniary świecą cyckami i dupami w internecie, skoro w żaden inny sposób nie są w stanie zainteresować gawiedzi swoją stroną na istagramie czy ch*j wie jeszcze na czym.

PabloSkills

2022-10-25, 21:36
I pół świata widziało, jej c*pke za darmo.

szubiennica2

2022-10-25, 22:13
PentagramOdDiabła napisał/a:

k***a mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pie**ole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i k***ienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



wstawaj zesrałeś się

wilkoala

2022-10-25, 22:13
MalcolmX napisał/a:

Lizałby tą jej kajzerę jak Reks, aż do białej kości!



Tylko prawdziwy koneser strzeliłby minete k***ie.

kris1978

2022-10-25, 22:34
Robertuss napisał/a:

Jest ktoś,kto obejrzał tylko raz?



Raz normalnie, drugi w slow motion. Chciałem zobaczyć, czy tam czasem o uda jaja się nie obijają
:mrgreen:

kocur

2022-10-26, 00:05
Baronessa napisał/a:

Anitta



kogoś coś piecze. wyczuwam, brak urody, brak intelektu, zamiast łądnej c*pki paskudna rozklapciucha .

Kohei

2022-10-26, 00:14
lakeroll napisał/a:

Teraz jest internet i wydaje się Tobie, że na porządku dziennym jest to co widzisz w sieci, może i gówniarze aspirują do hajsu, dobrych ciuchów i wyglądu ale większość z nich tyko papuguje telefon, nie żyją tak tylko chcą być z tym utożsamiani.
Kiedyś też się k***ili tylko mało kto miał vhsa.



No wlasnie - teraz jest internet i pewne niegdys marginalne zachowania sa teraz normalizowane, bo ludziom wydaje sie ze tak robia wszyscy.

nudzimisiexd

2022-10-26, 08:50
PentagramOdDiabła napisał/a:

k***a mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pie**ole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i k***ienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



XD

Zawsze mnie to bawi jak pseudo dziady mówią zawsze jak to oni byli inni i lepsi a to pokolenie to już beeeee zj***ne. Już starożytni zwiastowali koniec cywilizacji obserwując młodsze pokolenia xD, jakos ten koniec nie nastąpił.

Ludzie się nie zmieniaja - są tacy sami jak tysiąc lat temu - z ta różnica ze jak laski z gołymi c**ami latały po ulicach to nie miał kto tego wrzucić w neta. Ludzie k***ili sie, k***ia, i k***ic będą i nic sie zmieni w ludzkiej naturze :lol:

Wyjmijcie kija z dupy bo nie jesteście pierwsi i nie ostatni którzy pie**ola jak to kolejne pokolenie jest zj***ne i bez wartości, typowe pie**olenie człowieka który za grosz nie ruszył łbem w swojej i czyjejś przeszłości.

gereg

2022-10-26, 15:21
Dobra - nie pie**olcie. Co to za dziewczyna?

adziqq

2022-10-27, 19:29
PentagramOdDiabła napisał/a:

k***a mam 34lata i jak patrzę co się z tym Światem dzieje a raczej z ludźmi to o ja pie**ole.. słabo widzę przyszłość. Dzisiejsza młodzież to stado wyhodowanych lemingów... ( Nie mówię, że moje i inne pokolenia były idealne... długi temat) Tylko hajs, ciuchy, dobrze wyglądać, insta, tiktoki, fejsbuczki i k***ienie się.. trzeba się powoli zawijać chyba.
P.s chciałbym być w ich wieku i być na ich miejscu xd



Mając 34 lata można twierdzić, że jesteś o pokolenie starszy od dzisiejszej młodzieży. Nie rozumiem fenomenu twierdzenia ludzi starszych najczęściej rodziców, że ta dzisiejsza młodzież to lemingi, bo to twoje pokolenie ich wychowywało i to wasza i tylko wasza wina. Sami się oni nie wychowali.