18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pająk i chomik

koc • 2013-04-09, 18:42


Był szczur teraz chomik 8-)

Jakby co to nie mój głos

tekkit

2013-04-09, 21:51
rodzi sie pokolenie chorych zjebow bez wspolczucia. niech ten pajak cie ujebie w pyte...

elbuero

2013-04-09, 21:52
byłbym zachwycony aby tego sk***iela co wpuścił tego chomika wrzucić do klatki z lwem...

Admin_RedTube

2013-04-09, 21:54
zbakt napisał/a:

nie dawaj mu chomikow bo za duzo bialka bedzie mial i wylinki nie bedzie mogl zrzucic.



Białka, loooool. Czy nie chodziło Ci o wapń?

agnar666 napisał/a:

@Up
Hiperkalcemia występuje przy długotrwałym karmieniu pająków kręgowcami, od czasu do czasu nie jest to szkodliwe więc nie histeryzuj. Chomik pryskany? Czym k***a niby? :P Nie spotkałem się jeszcze z tym żeby zwierzaki były czymkolwiek pryskane, a kilku znajomych w różnych zoologach mam :P



Przecież napisał gość że dawał mu już szczura. Ptaszniki mają inną przemianę materii niż człowiek, to że im dasz raz na 2-3 miesiące czy nawet na pół roku to nie znaczy że to jest "od czasu do czasu". Wyobraź sobie taką sytuację że np. pająk dostaje mysz do zjedzenia, potem nie je ze 3 miesiące i znowu dostaje mysz. Czy to jest raz na jakiś czas? Jeżeli Twoim zdaniem tak to pozdrawiam.
Co do pryskania chomików i innych gryzoni to jest to powszechnie stosowane. To że Twój znajomy tego nie stosuje to nic nie znaczy, na jego miejsce jest dziesięciu innych którzy to robią. Twój kolega ma pewnie mały sklepik i ma czas zająć się wszystkimi gryzoniami ale w większych sklepach profilaktycznie spryskuje się gryzonie środkami bakteriobójczymi itd.

elbuero

2013-04-09, 21:55
masterjunior napisał/a:

i znowu wychodzi na to, ze większość użytkowników powinna wyp****alać na kwejka i nigdy nie zaglądać w czeluści sadistica. Jeśli agonia chomiczka was przeraża to jestem ciekawy czy kiedykolwiek na harda zaglądaliście. Reasumując, jeśli uważacie, że niektóre materiały są zbyt SADISTIC'zne to nie rozumiem co w ogóle robicie na tej stronie zasrane greenpace'sowce




a zamknij ty p*zde lamusie! ciebie tez wrzucic do klatki z lwem... cienko byś pierdział szczawiu

a_1989

2013-04-09, 21:55
Debil po prostu debil!!! Sprawia ci przyjemność zadawanie bólu innym?! To następnym razem włóż tam swój pusty łęb albo ch**a!!! Wtedy przekonasz się co czuł ten chomik... Najwidoczniej masz jakieś kompleksy i chcesz się przypodobać kolegom skoro takie głupie pomysły przychodzą ci do głowy!!! Radze wybrać się na przeszczep mózgu bo albo udajesz albo rzeczywiście jesteś niedorobionym, pozbawionym jakichkolwiek uczuć psycholem!!!

Wilku220

2013-04-09, 21:56
Hoduję pająki od ponad 6 lat. Koleś z filmiku to j***ny amator i idiota. Po pierwsze spleśniały torf, który dawno powinien być wymieniony, po drugie pająki nie jadzą KRĘGOWCÓW! Pająki nie przyswajają wapnia, który odkłada im się w stawach, więc tak mysia dieta, to wyrok okrutnej śmierci dla pająka.
Jakiś debil napisał że takie pająki powinny żyć w dżungli, więc jak sie k***a nie znacie to morda w kubeł pacany bo dżungle występują tylko i wyłącznie w azji, a pają z filmiku (Acanthoscurria geniculata) żyje w Brazylii i jest bardzo słabo jadowity, w dodatku tani jak barszcz, więc jest ulubieńcem bezmózgich dresów, którzy myślą że jak kupią "groźnego" pająka, to będą mieli szacunek u ziomeczków.
Jak się nie mam pojęcia na jakiś temat, to trzymam morde zamkniętą i co poniektórym ,piszącym idiotyczne komentarze, też tak radzę.
Nie myślcie, że każdy kto hoduje pająki, węże itd. jest popie**olonym, łysym zjebem. Bo są prawdziwi pasjonaci którzy interesują się tymi zwierzętami od strony taksonomicznej, czysto naukowej.

elbuero

2013-04-09, 21:57
saimon133 napisał/a:

Fajne ale lepsze było karmienie pytona kociakami :D




tobą bym nakarmil krokodyle

Wilku220

2013-04-09, 21:57
Koko_yori napisał/a:



Białka, loooool. Czy nie chodziło Ci o wapń?



Przecież napisał gość że dawał mu już szczura. Ptaszniki mają inną przemianę materii niż człowiek, to że im dasz raz na 2-3 miesiące czy nawet na pół roku to nie znaczy że to jest "od czasu do czasu". Wyobraź sobie taką sytuację że np. pająk dostaje mysz do zjedzenia, potem nie je ze 3 miesiące i znowu dostaje mysz. Czy to jest raz na jakiś czas? Jeżeli Twoim zdaniem tak to pozdrawiam.
Co do pryskania chomików i innych gryzoni to jest to powszechnie stosowane. To że Twój znajomy tego nie stosuje to nic nie znaczy, na jego miejsce jest dziesięciu innych którzy to robią. Twój kolega ma pewnie mały sklepik i ma czas zająć się wszystkimi gryzoniami ale w większych sklepach profilaktycznie spryskuje się gryzonie środkami bakteriobójczymi itd.



Zamknij się, bo nie masz o niczym pojęcia, a sie wypowiadasz.

tigerqaz

2013-04-09, 21:59
Słyszałem że rozdeptanie pająka daje szczęście.
Daj mi tego sk***ysyna se rozdepczę to będę miał do ch*ja szczęścia na wieczność !!! :D

androgenius

2013-04-09, 22:01
...A licznik pie**olniętych bóldupków już pod siedemdziesiątką...

oozyxak0o

2013-04-09, 22:02
Za pająka i chomika zawsze Piwo.