18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pająk i chomik

koc • 2013-04-09, 18:42


Był szczur teraz chomik 8-)

Jakby co to nie mój głos

de...........91

2013-04-09, 20:52
Fajny filmik, piwo leci.

rusq

2013-04-09, 20:54
mieszko2000 napisał/a:

HAHA po wypocinach waszszych widać że portale wam sie pomyliły to nie kucykowe forum haha chomika żałóją :)



Serio k***a, serio?

Vi...........et

2013-04-09, 20:54
Sin_69 napisał/a:

nie rozumiem was.....ja wiem, że nie sra tu jamnik na dywan i nie ma tu misia pandy czy innego ch*jostwa....

ale :thisissadistic: !!!!!!

i własnie takie filmiki tu powinny się znajdować!!!!!!!!



Nom, już widzę twoją(specjalnie z małej litery) reakcję na propozycję wpie**olenia przez jakieś ośmio-nożne ch*jstwo Twojego chomika/mysz/psa/wieloryba/k***a molocha.

fallensword

2013-04-09, 20:55
Szkoda chomika...

Żartowałem! To jest warte sadistica, a nie pedały przygotowujące jedzenie.

SrogiSrom

2013-04-09, 20:55
Fajne ale lepsze było karmienie pytona kociakami :D

Loaloa

2013-04-09, 20:58
Bardzo pozytywny filmik. Rzeczywiście części komentujących portale się pomyliły, pająki są zajebiste, a chomiki (przynajmniej niektóre) martwe.

Admin_RedTube

2013-04-09, 21:01
Autor filmu jest idiotą, mówię to całkiem serio.
Ptaszników nie karmi się kręcowcami to raz. Po drugie chomik na 100%
był pryskany jakimś gównem w zoologicznym. Po trzecie nie karmisz już pierwszy
raz kręgowcami więc radzę poczytać o hiperkalcemii oraz jej wpływie na ptaszniki.

Moim skromnym zdaniem pajączek nie pożyje za długo u takiego inteligenta.
No ale tak to jest jak się kupuje ptasznika dla szpanu nie mając odpowiedniej wiedzy.

Massdeath

2013-04-09, 21:02
Starą tam wpakuj, ale tak serio kupowanie niebezpiecznych zwierząt egzotycznych w pojedynczych sztukach (co innego jak ktoś ma hodowlę) jest leczeniem własnych kompleksów :D Autor musiał mieć/ma w ch*j trudne dzieciństwo skoro kupił sobie ch*jomujowego pająka :D A na dzielni pewnie skorpion na niego wołają (pozdro Lech Roch Pawlak) :P

poxin

2013-04-09, 21:04
zal mi cie kolego naprawde

PaniczDrozder

2013-04-09, 21:06
ta strona nie nazywa się sadistic bez powodu, sp***alajcie na milanosa dla śmiesznych filmików, miękkie panienki

ideas@rebulletprof

2013-04-09, 21:07
kur... człowieku hodowałem ptaszniki przez 6 lat od brachypelm po stromatopelmy i wiem że jesteś jakimś zakompleksionym sadystą by dawać geniculacie tak dużego ssaka ona jest słabo jadowita to zwierze męczyło się całkiem długo pewnie jeszcze żyło z 30 minut wiem bo moja geniculata zabijała karaczany madagaskarskie i wiła się z nimi z 10 minut a przecież jad pająków właśnie jest nastawiony na zabijanie innych owadów ,ssaki bywają w ich diecie stosunkowo rzadko w naturze , tu ty jako właściciel wybierasz co pająk zjada, chomik mógł zranić ,zabić pająka zresztą są doniesienie o wypadaniu zębów i chorobach pająków karmionych zbyt często ssakami ,więc raczej guzik wiesz o hodowli tych zwierząt i wyrabiasz chu... opinię pozostały hodowcą. Mam nadzieję że kiedyś sięgniesz po bardziej jadowite zwierzęta może taką haplopelmę , albo maculate i że takowa Cię upie**oli to poczujesz w proporcji co czuło to zwierzę ,od taka Karma

e4...........Yy

2013-04-09, 21:10
Co za idiota, japie**ole.

Massdeath

2013-04-09, 21:12
ideas@rebulletprof napisał/a:

Mam nadzieję że kiedyś sięgniesz po bardziej jadowite zwierzęta może taką haplopelmę , albo maculate i że takowa Cię upie**oli to poczujesz w proporcji co czuło to zwierzę ,od taka Karma



Nie no jak weźmie, mama mu nie pozwoli bardziej jadowitego w domu trzymać ;)

agnar666

2013-04-09, 21:13
@Up
Hiperkalcemia występuje przy długotrwałym karmieniu pająków kręgowcami, od czasu do czasu nie jest to szkodliwe więc nie histeryzuj. Chomik pryskany? Czym k***a niby? :P Nie spotkałem się jeszcze z tym żeby zwierzaki były czymkolwiek pryskane, a kilku znajomych w różnych zoologach mam :P

Prescot

2013-04-09, 21:13
przecież to jest tylko zabawa a życie jest okrutne