18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pająk i chomik

koc • 2013-04-09, 18:42


Był szczur teraz chomik 8-)

Jakby co to nie mój głos

Ciastus888

2013-04-09, 21:15
Haahhaha no nie wierzę, specjaliści k***a od rozpoznawania jaki to gatunek, mówiąc że jest nielegalnie w Polsce, jeszcze do tego rozumiem tych którzy posiadają takie " pupile w domu" ale po co się tym szczycić jeżeli ma się nielegalnie takie " pupila " ja się k***a nie znam ch*j mnie to obchodzi czy jest legalnie czy nie ( a jeśli k***a palisz maryśkę na osiedlu albo ktoś pali to mu wolno co nie ? bo przecież nie zabije biała śmierć )... i jeszcze ci którzy chwalą się ile to mieli lat tego pupila i mówią że ich pupile też jadły chomiczki czy inne myszy pieprzone, to naprawdę śmiać mi się chce z was, od razu k***a dyskusja na 50 stron się robi widzę, na szczęście jesteśmy przy 2... Obudź się Sadistic, wejdźcie sobie na harda i zobaczcie jakie są tam rzeczy, zwłoki, odpadające głowy, otwarte rany itp. Jeśli się k***a nie podoba wypie**alaj... to jest sadistic a nie j***ny kwejk/chomiczkigórą.

masterjunior

2013-04-09, 21:17
i znowu wychodzi na to, ze większość użytkowników powinna wyp****alać na kwejka i nigdy nie zaglądać w czeluści sadistica. Jeśli agonia chomiczka was przeraża to jestem ciekawy czy kiedykolwiek na harda zaglądaliście. Reasumując, jeśli uważacie, że niektóre materiały są zbyt SADISTIC'zne to nie rozumiem co w ogóle robicie na tej stronie zasrane greenpace'sowce

Krysti@n

2013-04-09, 21:17
Czy się z nim obchodzi prawidłowo, czy też nie. Piwo postawię za wywołanie powszechnego bólu dupy u obrońców zwierząt i innych osób.

Lordzik92

2013-04-09, 21:22
Ten ptasznik to Brachypelma Smithi jadowity jak osa...czyli nic specjalnego, mialem kiedys takiego samego ale przez tydzien zapomnialem o nim i mi usechl (L4 czy tam L5 i dlatego)...
Zreszta te filmiki z ptasznikami co ludzie tu wrzucaja to sa z ptasznikami naziemnymi (spokojne, strachliwe, malo ruchliwe), hardcore sie zaczyna z nadrzewnymi ktore czesto sa bardzo silnie jadowite i zdolne do lotu slizgowego ;)

ideas@rebulletprof

2013-04-09, 21:22
Ciastus888 kolego każdy odpowiada za to co oswoił dział hard pokazuje często filmiki z trzeciego świata ,przestępców odcinających swoim ofiarą głowy piła itp lecz pytanie czy ten człowiek zadając cierpienie innej istocie bez żadnych przesłanek bo karmienie pająka myszą nie jest raczej wskazane to czy nie zmierza on w kierunku właśnie dewiantów z harda ??

Sgt

2013-04-09, 21:22
Skarmiać ptasznika większym od niego samego chomikiem- właściciel to pajac, potencjalnie krzywdzący swojego pupila.

Masterpiece

2013-04-09, 21:30
Rozumiem poucinane głowy, rozerwane ciała, narządy na zewnątrz etc. Ale wrzucić bezbronnego chomika do takiego mordercy, który prawdopodobnie mógłby nawet zabić człowieka to już czyste sk***ysyństwo. Giń w piekle j***na szmato.


KoziaR[PL]

2013-04-09, 21:32
nie ma piwka dla k***y życiowej

ogonix

2013-04-09, 21:32
k***a, kupie kiedys pajaka, zwiaze mu lapy, zakleje morde i wrzuce tam wyglodzonego chomika, zeby mu spuscil wpie**ol :D

gosucherry

2013-04-09, 21:33
Chomiki na drodze ewolucji wykształciły wysoką tolerancję na ból... a tak na serio to ch*jowy pomysł dawać szczury,myszy,chomiki ptasznikowi, szczególnie o tak słabym jadzie, gdyż : i tak całego nie wpie**oli i będziesz musiał sprzątać szczątki bo ci zgnije a ponadto łatwo może się to odwrócić przeciwko twojemu pupilowi, są przypadki węży które były męczone przez karmówkę całymi tygodniami :)

androgenius

2013-04-09, 21:35
Masterpiece napisał/a:

Rozumiem poucinane głowy, rozerwane ciała, narządy na zewnątrz etc. Ale wrzucić bezbronnego chomika do takiego mordercy, który prawdopodobnie mógłby nawet zabić człowieka to już czyste sk***ysyństwo. Giń w piekle j***na szmato.



Na ból dupy weź :



A licznik j***nych gimbusów w tym temacie nieubłaganie pnie się ku pięćdziesiątce.

zbakt

2013-04-09, 21:40
nie dawaj mu chomikow bo za duzo bialka bedzie mial i wylinki nie bedzie mogl zrzucic.

jajucho

2013-04-09, 21:43
Aż muszę napisać pierwszy post na sadisticu od czasu dołączenia - filmik jak najbardziej ok ale jak widzę te komentarze z pierwszej strony to... szkoda, fajny portal BYŁ...

marecki12

2013-04-09, 21:47
szakal123 napisał/a:



Był szczur teraz chomik 8-)

Jakby co to nie mój głos



Ty k***o zaj***na ja mogles chomika dzungarskiego zniszczyc w taki sposon.ty smieciu j***ny.k***o ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zl...........ny

2013-04-09, 21:47
W sumie, nie robi to na mnie większego wrażenia, ale fakt faktem autor filmiku to z pewnością zakompleksiony wychudzony prawiczek, tylko tacy posiadają takie paskudztwa żeby podbudować swoje zszargane ego. To samo tyczy się tych wieeelkich sadystów na wózeczkach inwalidzkich którym niestraszne czeluścia hard'a...come oonn ;)