18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pazuzu

2014-03-09, 20:41
pewnie w biedronce, tam zatrudniają kobiety w ciąży

ilyasoloviev

2014-03-09, 20:51
grubasy to podludzie, jak mozna o siebie nie dbac

w...........da

2014-03-09, 21:19
była tak głodna że najpierw zjadła później zwarzyla i zapłaciła

walusss

2014-03-09, 21:30
ładny fet ma pani jadzia

tonieja

2014-03-09, 21:41
ilyasoliew idź nałożyć krem na buzię ty moja księżniczko

ilyasoloviev

2014-03-09, 22:05
@up

co ma jakis j***ny krem do bycia obrzydliwym grubasem?

Freedom_69

2014-03-09, 22:09
Lepiej mieć troche za dużo i wyglądać jak facet, niż za mało i być j***nym sucharkiem w rureczkach, a teraz się pie**olcie ide zjeść goloneczke

Zarammoth

2014-03-09, 22:14
@Freedom_69:
Tak, dla swojego wygodnictwa i wymówek lepiej mówić o skrajności. Jedno i drugie jest poj***ne, ale taki chudzielec nie musi koniecznie nosić rurek i wyglądać jak pedał, a grubas to grubas - też jest "suchy", bo jego masa to tłuszcz nie mięśnie. Wygląda jak świnia, nie ma odpowiedniej sprawności fizycznej i przy tym prędzej pie**olnie na serce. W porównaniu do suchoty to jest ch*jowo. Sam miałem lekką nadwagę, ale się wziąłem za siebie, a nie oczekiwałem akceptacji jak jakiś pedał. A teraz idź się nażreć, knurze :D

kawałchuja88

2014-03-09, 22:20
Freedom_69 napisał/a:

Lepiej mieć troche za dużo i wyglądać jak facet, niż za mało i być j***nym sucharkiem w rureczkach, a teraz się pie**olcie ide zjeść goloneczke



O chyba urażony grubas napisał nie wiem ile ty na świecie istniejesz, ale to czy ktoś zak***ia w rurkach nie świadczy o jego tuszy a świadczy o jego p*zdocie.Widziałem w swoim życiu także, grubasów w rurkach oraz także grubasów udających koksów mimo iż każdy wie, że są tłuści to oni swoją postawą i zachowaniem udają koksów mimo iż są tłuści, ochydni i durni.Wiadomo wychudzony sk***iel w rurkach to pedał, ale i otyły sk***iel w rurkach to tez pedał i do tego otyły więc podwójne przegranie w życiu.
Nie wiem jakim trzeba być oblechem by doprowadzić siebie do otyłości oraz jaką p*zdą trzeba być by doprowadzić ciało do skrajnej chudości.A ch*j jednym i drugim w dupę, nie zrozumiem nigdy jednej i drugiej strony.To mówię ja człowiek, który nak***ia na siłce 4 lata bo liczy się SIŁA, RZEŹBA, MASA NIECHAJ ŻYJE BIAŁA RASA!
Tłuściochy i wychodzeni ludzie to nie ludzie :-P

2m...........ad

2014-03-09, 22:23
40zł.. to ten bebech musiałby ważyć ~7-8kg? Niech wypowie sie ekspert, najlepiej z bebechem

ellsworth

2014-03-09, 22:25
Freedom_69 napisał/a:

Lepiej mieć troche za dużo i wyglądać jak facet, niż za mało i być j***nym sucharkiem w rureczkach, a teraz się pie**olcie ide zjeść goloneczke


Tak? Serio lepiej być obżartuchem, który nie potrafi nawet zapanować nad swoim popędem do jedzenia? Człowiekiem, który wszem i wobec komunikuje całemu światu, że jego wolna wola jest zerowa? Ludzie potrafią się uwolnić od narkotyków, papierosów a dla takiego spaślaka odmówienie sobie jedzenia jest wyzwaniem ponad jego możliwości.

Freedom_69

2014-03-09, 22:27
ojoj chyba rurki za mocno wygniotły ;) @ Zarammoth waże 81kg przy 185 więc sam jesteś knur :P a do to k***a naucz się czytać ze zrozumieniem napisałem: "Lepiej mieć troche za dużo i wyglądać jak facet, niż za mało[...]" :homer: i nie powiesz mi k***a, że większość sucharków to p*zdy, a np. mięsień piwny czy brzuch w rozsądnych granicach nie jest powodem do wstydu a wręcz przeciwnie. kawałch*ja88 idź sobie hajlować z kolegami i ślinić zdjęcie Adiego gdzie indziej

kemcia

2014-03-09, 22:30
@up
Bo po co mieć kaloryfer skoro można mieć bojler.

Freedom_69

2014-03-09, 22:30
@ellsworth kolejny k***a mędrzec syjonu, najpierw się k***a naucz czytać ze zrozumieniem :homer: