18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

klakier1111

2014-03-09, 22:31
ilyasoloviev napisał/a:

grubasy to podludzie, jak mozna o siebie nie dbac



"Nie oceniaj ludzi po wyglądzie" Skąd wiesz że ta osoba o siebie nie dba??? Nie pomyślałeś że może być to choroba??? Widocznie bardziej idziesz w stronę "Jak cię widzą, tak cię piszą"Następnym razem pomyśl co piszesz bo to nie boli.

ilyasoloviev

2014-03-09, 22:36
@up

nie ma chorob powodujacych otylosc. tylko weglowodany to powoduja, na diecie bialkowo tluszczowej nie ma zadnej mozliwosci utycia

kawałchuja88

2014-03-09, 22:39
Freedom_69 napisał/a:

. kawałch*ja88 idź sobie hajlować z kolegami i ślinić zdjęcie Adiego gdzie indziej



O k***a nie wiedziałem, że ćwiczenie na siłce jest równoznaczne z hajlowaniem i waleniem konia do zdjęcia adiego.Przepraszam nie wiedziałem już nigdy w życiu nie pójdę na siłkę! :oops:

Zarammoth

2014-03-09, 22:45
Do wszystkich spaślaków, którzy myślą, że są męscy:


@klakier1111:
Taaa... choroba. Kolejna wymówka jak w przypadku każdego nałogowca. Powiedz jeszcze, że to GENETYKA:

Reative

2014-03-09, 23:18
Co ma czytnik laserowy do bycia obleśnym grubasem? :-/

di...........os

2014-03-09, 23:34
Ja pie**ole, ale wy jesteście głupi... Myślicie, że kogokolwiek obchodzi - może z wyjątkiem chwili, gdy wypisuje się swoje nakazy i zakazy prawidłowego wyglądu pod jakimś tam sadisticiem, czy kwejkiem - jak kto wygląda? Gdy spotykacie na ulicy grubasa, od razu budzi się w was nienawiść, czy raczej ten grubas staje się swego rodzaju atrakcją?


Ludzie, do ch*ja, swych kompleksów nie musicie wykrzykiwać na portalach rozrywkowych... Bo kto napie**ala na siłowni dla rzeźby, jeśli nie ten, który nie jest pogodzony ze swoim ciałem, a to znaczy, ma kompleksy? W ten sposób i innych, słabych psychicznie, dołujecie... Zamieniacie bowiem "chcę żyć szczęśliwie", na "chcę żeby inni mnie dobrze postrzegali" - tak rodzi się nam pokolenie narcyzów (wy nazywacie chłopaczków w rurkach p*zdeczkami... Śmiech na sali) i tych zakompleksionych.


Nazywajcie mnie teraz spaślakiem albo chudzielcem, jeśli chcecie - weźcie jednak pod uwagę, że poglądy nie muszą wyłącznie wynikać z umiłowania własnej osoby. Jeśli jednak w to nie wierzycie, a dyskusję uznajecie jedynie za obronę własnej osoby, znaczy żeście narcyzi albo zakompleksieni - czyli jesteście po prostu produktem spirali, którą sami nakręcacie.

Freedom_69

2014-03-09, 23:34
kawałch*ja88 napisał/a:



O k***a nie wiedziałem, że ćwiczenie na siłce jest równoznaczne z hajlowaniem i waleniem konia do zdjęcia adiego.Przepraszam nie wiedziałem już nigdy w życiu nie pójdę na siłkę! :oops:


PRZEPRASZAM, zwracam honor nie spojrzałem na wiek i myślałem że 88 w nicku to nie rocznik a Hail Hilter/88 spostrzeżeń. :P

kawałchuja88

2014-03-09, 23:43
Freedom_69 napisał/a:


PRZEPRASZAM, zwracam honor nie spojrzałem na wiek i myślałem że 88 w nicku to nie rocznik a Hail Hilter/88 spostrzeżeń. :P



Tak wiem, urodziłem się w hejlującej dacie co poradzisz :D
Z adim jestem za pan brat ponieważ 88 mam w dacie urodzenia.
Do pracy też mnie przyjąć nigdzie nie chcieli bo te j***ne 88.Przej***ne jest mieć 88 w dacie urodzenia uwierz mi :-P

Peter-Norivotset

2014-03-09, 23:54
pie**olone grube swinie, rzygac mi sie chce jak na was patrze
cale szczescie jedyna rzecza jaka pozwala wam sie rozmnazac i dalej rozslawiac wasze zj***ne dna sa pieniadze, bo zadna dziewcznya nie tknie nawet patykiem grubasa(i na odwrot)

Mercury001

2014-03-10, 00:21
Zacytuję Ferdynanda Kiepskiego: "Chłop bez brzucha wygląda niepoważnie" :-)

cwejter

2014-03-10, 01:14
chop ma być dupny i mocny, baba nie ma być dupna i ma być w kuchni. tyle.

hogg

2014-03-10, 02:03
ilyasoloviev napisał/a:

grubasy to podludzie, jak mozna o siebie nie dbac



pie**olisz tam synu :)


qwachu

2014-03-10, 10:10
A ja pie**olę waszą dyskusję i cwe*ików w pracy. Jem piję co chcę, może k***a przed 50 umrę, ale k***a szczęśliwy, ze świadomością, że nic sobie nie odmawiałem i byłem z tego powodu szczęśliwy, oraz nie wpie**alałem się komuś do talerza.

Swoją drogą największe pedałko-lewackie brednie słyszę od zasuszonych rurkowców, a nie od spasionych kolesi.. Ci drudzy też nie odpadną po pierwszym Redsiku naj***ni w 3 dupy, tylko wala browar i wodę jak się patrzy.

No i Najpierw masa.. potem masa. :)

bollocks

2014-03-10, 10:23
@up - dobrze napisałeś, piwo się należy!

jv69

2014-03-10, 11:18
qwachu napisał/a:

A ja pie**olę waszą dyskusję i cwe*ików w pracy. Jem piję co chcę, może k***a przed 50 umrę, ale k***a szczęśliwy, ze świadomością, że nic sobie nie odmawiałem i byłem z tego powodu szczęśliwy, oraz nie wpie**alałem się komuś do talerza.

Swoją drogą największe pedałko-lewackie brednie słyszę od zasuszonych rurkowców, a nie od spasionych kolesi.. Ci drudzy też nie odpadną po pierwszym Redsiku naj***ni w 3 dupy, tylko wala browar i wodę jak się patrzy.

No i Najpierw masa.. potem masa. :)



Po ch*ju zajebiste podejście tylko pogratulować. Przecież nie ma nic ważniejszego w życiu od tego żeby się k***a nażreć. Srać mi się chce jak czytam takie brednie! I po ch*j dajesz przykład zasuszonego rurkowca, pogadaj z normalnymi facetami, aktywnymi fizycznie i w miarę dobrze zbudowanymi, ciekawe co ci powiedzą. Swoją drogą można wyglądać całkiem ok i niczego sobie nie odmawiać, bardziej chodzi o ilość pochłanianego jedzenia. Zresztą co się k***a będę rozpisywał, szkoda czasu.

...a ty grubasku sobie żyj i żryj, pozdrawiam.