18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnie chwile rysia

~LegendarnyZiom • 2013-01-15, 12:25
Chyba wiedział, że zbliżają się jego ostatnie dni i przyszedł się pożegnać. :cry:


Borys_

2013-01-15, 13:12
smutne to to i ch*j :/ ehh

Tw...........ir

2013-01-15, 13:20
czasem zwierzeta maja wiecej serca niz ludzie

Skid17

2013-01-15, 13:22
myślałem, że na końcu kopnie te zwłoki czy coś, jestem rozczarowany :(

Hassos

2013-01-15, 13:36
skid07 napisał/a:

myślałem, że na końcu kopnie te zwłoki czy coś, jestem rozczarowany :(



Zgiń frajerze :wisielec:

bezimienny90

2013-01-15, 13:52
Oczywiście wyjdą ze swoich jaskini "sadyści" jak skid07 i dowalą czymś by pokazać, że jest się "ura bura szefem podwóra" by zgarnąć kilka wirtualnych piw, bezwartościowi szubrawcy.

Co do zwierzaków to tak jest to całkowita prawda, zwierzaki nie szlochają, nie ryczą, ale widać po nich, jak coś jest nie tak. Sam mam koty i rok temu musiałem jednego uśpić, mam też bliską osobę która ma wiele innych zwierzaków i większość zwyczajnie daje sygnały i odczuwa emocje gdy coś się dzieje. To jest normalne, my też jesteśmy zwierzętami, tylko górujemy nad nimi inteligencją i rozwojem, dlatego wg mnie należy je szanować i nie kopać słabszego.

dback

2013-01-15, 16:16
Usypiałem swojego 18letniego owczarka niemieckiego...
Zwierzęta czują, że zaraz umrą... :(

oglądacz

2013-01-15, 16:27
głodny był po prostu więc zaryzykował i przyszedł do ludzi, a ci zamiast dać mu jeść nagrali filmik. Konsekwencje było widać.

koolowsky

2013-01-15, 16:30
szukał pomocy a oni go nie wpuścili! jak mogli!

majer

2013-01-15, 16:43
bezimienny90 napisał/a:

Oczywiście wyjdą ze swoich jaskini "sadyści" jak skid07 i dowalą czymś by pokazać, że jest się "ura bura szefem podwóra" by zgarnąć kilka wirtualnych piw, bezwartościowi szubrawcy.

Co do zwierzaków to tak jest to całkowita prawda, zwierzaki nie szlochają, nie ryczą, ale widać po nich, jak coś jest nie tak. Sam mam koty i rok temu musiałem jednego uśpić, mam też bliską osobę która ma wiele innych zwierzaków i większość zwyczajnie daje sygnały i odczuwa emocje gdy coś się dzieje. To jest normalne, my też jesteśmy zwierzętami, tylko górujemy nad nimi inteligencją i rozwojem, dlatego wg mnie należy je szanować i nie kopać słabszego.




smutno mi trochę bo to jest sadistic i własnie takie osoby jak skid07 i inni tworzą ten portal, my chemy to oglądać, nie oznacza że zabijamy koty polewając je kwasem, a żale na temat kotków i piesków mozna wylewać na innych portalach, dlaczego przychodzisz tu i zachowujesz się jak muzłumanin w europie.

skid07 napisał/a:

myślałem, że na końcu kopnie te zwłoki czy coś, jestem rozczarowany :(



no i o to chodzi, więcej takich userów a nie mamisynków z rocznika 90 i wyżej!

dumad

2013-01-15, 17:02
ja pie**ole. film nakręcony pozytywnie. Ściska serce, oczy płaczą. :( możecie mnie zchejtować. Kocham zwierzaki

Abgda

2013-01-15, 17:17
bezimienny90 napisał/a:

Oczywiście wyjdą ze swoich jaskini "sadyści" jak skid07 i dowalą czymś by pokazać, że jest się "ura bura szefem podwóra" by zgarnąć kilka wirtualnych piw, bezwartościowi szubrawcy.

Co do zwierzaków to tak jest to całkowita prawda, zwierzaki nie szlochają, nie ryczą, ale widać po nich, jak coś jest nie tak. Sam mam koty i rok temu musiałem jednego uśpić, mam też bliską osobę która ma wiele innych zwierzaków i większość zwyczajnie daje sygnały i odczuwa emocje gdy coś się dzieje. To jest normalne, my też jesteśmy zwierzętami, tylko górujemy nad nimi inteligencją i rozwojem, dlatego wg mnie należy je szanować i nie kopać słabszego.



Ktoś tu chyba na hardzie nigdy nie był :amused: