18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostateczny dowód

freaky • 2019-03-12, 06:02
Że piłka nożna to nie zawsze pedalstwo.
Kibice Lechii Gdańsk z krótkim przesłaniem.



Coś mi mówi, że na Wiosnę Biedronia nie zagłosują 8-)

sjp

2019-03-12, 10:32



HAL9000/2 napisał/a:


co wołał złodziej?
- łapać złodzieja!
tyle w temacie



Patrzcie, jeden tu dokonał komingautu.

Gerwazy Waligóra

2019-03-12, 11:57
Dajcie tumanom powód by nienawidzić kogokolwiek innego i bedą to robić z pasją w swoim mikroświecie biedy mentalnej i finansowej.
Jakoś od dziesięcioleci ksieża r*chający dzieci w Polsce i pedalący się na potęgę im nie przeszkadzają, wszak to kler i własny....

Durny pobożny naród od wieków stąd też w dupie Europy.

Jak się kisi w tym dołku prymitiwizmu, nie zwiedza świata i poznaje innych kultur to tak zostaje...
A że lider PiSS to stary pedał ubek donoszący na własnego brata to całkiem wporzo...

Żałosny sterydowy margines.

Adrian92

2019-03-12, 12:12
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Dajcie tumanom powód by nienawidzić kogokolwiek innego i bedą to robić z pasją w swoim mikroświecie biedy mentalnej i finansowej.
Jakoś od dziesięcioleci ksieża r*chający dzieci w Polsce i pedalący się na potęgę im nie przeszkadzają, wszak to kler i własny....
Durny pobożny naród od wieków stąd też w dupie Europy.
Jak się kisi w tym dołku prymitiwizmu, nie zwiedza świata i poznaje innych kultur to tak zostaje...
A że lider PiSS to stary pedał ubek donoszący na własnego brata to całkiem wporzo...
Żałosny sterydowy margines.



Tak łatwo człowieka zaszufladkować nie, bo jak człowiek chodzi na siłownie i dba o zdrowie to od razu jest sterydem, a jak jest na trybunie i dopinguje swój klub, bo to jego pasja, to jest marginesem?
Jestem ciekawy kim ty jesteś, ze na innych patrzysz z góry, kryjesz się za internetem, obrażasz a pewnie żeby to powiedzieć "sterydowi" w cztery oczy brakłoby zwyczajnie charakteru :)
Znak czasów, znak internetu. Pozorna anonimowość wam dodaje +100 do odwagi do komentowania w internecie.

Ps. najbardziej śmieszy mnie ta mentalność lewactwa, mają pretensje, że ktoś sieje nienawiść a sami są zwyczajnie agresywni i propagują nienawiść. Hipokryci :)

xionc e2rd

2019-03-12, 12:22
Rozgryzłem skrót. LGBT - Lechia Gdańsk Będzie Tęczowa.

Justynka99

2019-03-12, 12:27
Adrian92 napisał/a:


Tak łatwo człowieka zaszufladkować nie, bo jak człowiek chodzi na siłownie i dba o zdrowie to od razu jest sterydem, a jak jest na trybunie i dopinguje swój klub, bo to jego pasja, to jest marginesem?
Jestem ciekawy kim ty jesteś, ze na innych patrzysz z góry, kryjesz się za internetem, obrażasz a pewnie żeby to powiedzieć "sterydowi" w cztery oczy brakłoby zwyczajnie charakteru
Znak czasów, znak internetu. Pozorna anonimowość wam dodaje +100 do odwagi do komentowania w internecie.



Bo co? Bo uderzy? To dopiero potwierdzasz tezę, że to kompletni debile. Normalny człowiek nie reaguje na krytykę agresją fizyczną, więc i bać się nie trzeba.

Corradolicious

2019-03-12, 12:29
A ja z kolei wszystkim szczekającym na kibiców piłkarskich proponuję przeczytać książkę Mariusza Kordka „Lechia - Juventus. Więcej niż mecz”. Za czasów komuny trybuny na Traugutta były miejscem gdzie ludzie mieli wolność słowa. Zresztą kibice innych klubów też robią oprawy tego typu.

poligon6

2019-03-12, 12:36
Corradolicious napisał/a:

A ja z kolei wszystkim szczekającym na kibiców piłkarskich proponuję przeczytać książkę Mariusza Kordka „Lechia - Juventus. Więcej niż mecz”. Za czasów komuny trybuny na Traugutta były miejscem gdzie ludzie mieli wolność słowa. Zresztą kibice innych klubów też robią oprawy tego typu.



W czasach zj***nej politpoprawności, łapania ludzi w necie za wypowiedzi , wolność słowa przenosi sie na ulice i stadiony. O homosiach mozna albo dobrze albo wcale. Jak skrytykujesz to podnosi sie ryk lewactwa.

Gerwazy Waligóra napisał/a:

Jak się kisi w tym dołku prymitiwizmu, nie zwiedza świata i poznaje innych kultur to tak zostaje...



Jakich kultur. Bo pierdzisz dość oklepanymi hasłami. Sugerujesz że Polacy nie znaja kultury Niemieckiej z jej Filozofami. Francuskiej z Hugo Zola itp. Angielskiej, włoskiego renesansu. Rosyjskiej z Dostojewskim, Bułhakowem.

Czy może masz na mysli neomarksizm kulturowy, gender, LBGTRTVAGT, politpoprawność i multikulti? To nie jest kultura tylko zj***ny prad polityczny jak nazizm czy faszyzm. Coś ci sie popie**oliło z ta kulturą.

A moze chodzi ci o kulture obcinaczy łbów i kozojebów? Ci nie naucza przecietnego europejczyka niczego zwiazanego z kultura.

Corradolicious

2019-03-12, 12:48
poligon6 napisał/a:

W czasach zj***nej politpoprawności, łapania ludzi w necie za wypowiedzi , wolność słowa przenosi sie na ulice i stadiony. O homosiach mozna albo dobrze albo wcale. Jak skrytykujesz to podnosi sie ryk lewactwa.



Z tego co mi wiadomo w 1983 - kiedy miał miejsce ten historyczny dwumecz - nie było jeszcze szeroko dostępnego dostępu do internetu.

TW...........ek

2019-03-12, 13:24
To Ci sami kibice którzy głosowali na Dulkiewicz ?

proflower92

2019-03-12, 13:37
nowynick napisał/a:

wcześniej napisał, usunął.
@poligon
to czemu media kreują go na zbawcę miasta i nikt k***a słowa prawdy nie napisze? Nie mam znajomych w Słupsku, opinię mam tylko z mediów, jak się okazuje przekłamanych w ch*j...



czemu media go kreują na zbawce ? dostaje hajs od gebelsów i mowi to co mu każa media jak wiemy zawsze były bardziej szwabskie niż Polskie, odrazu doj***ł się do koplan ze są niby nie rentowne ,to nic ze przyniosly 3,5 mld zysku, czemu sie do nich doj***l? bo niemcy chcą je przejąć w Polsce i wydobywac węgiel który my bysmy potem od nich kupowali .... tania siła robocza itp

janlew

2019-03-12, 14:24
Na 1000 pedofilów księdza, nauczyciela i lekarza mamy 1 szt. ...w każdej innej grupie zawodowej jest ich więcej.
Na 1000 pedofilów 400szt dopuściło się gwałtu na chłopcu.
I to jest proporcja księża vs sodomici, potwierdzona statystykami.

...do tego jeśli ktoś atakuje jedynie 1 pedofila na 1000, to ochrania 999 pozostałych. Czyli jest j***nym obrońcą prawie 100% pedofilów, a więc wspólnikiem procederu.
Reasumując przekaz lewactwa: zabierzcie dzieci z kościołów, a sodomitom pozwólcie je adoptować, to jeden wielki pedofilski zamach na dzieci chrześcijan.
W sumie zakładając że lewactwo wywodzi się gównie z pejsów i ich szabesgojów, to historia z chrześcijańskimi dziećmi częściowo zdaje się powtarzać...

Justynka99

2019-03-12, 14:57
janlew napisał/a:

Na 1000 pedofilów księdza, nauczyciela i lekarza mamy 1 szt. ...w każdej innej grupie zawodowej jest ich więcej.
Na 1000 pedofilów 400szt dopuściło się gwałtu na chłopcu.
I to jest proporcja księża vs sodomici, potwierdzona statystykami.
...do tego jeśli ktoś atakuje jedynie 1 pedofila na 1000, to ochrania 999 pozostałych. Czyli jest j***nym obrońcą prawie 100% pedofilów, a więc wspólnikiem procederu.
Reasumując przekaz lewactwa: zabierzcie dzieci z kościołów, a sodomitom pozwólcie je adoptować, to jeden wielki pedofilski zamach na dzieci chrześcijan.
W sumie zakładając że lewactwo wywodzi się gównie z pejsów i ich szabesgojów, to historia z chrześcijańskimi dziećmi częściowo zdaje się powtarzać...



A gdyby jakiś czas temu była jakakolwiek edukacja seksualna w szkole, to może byś wiedział, że pedofilia nie ma nic wspólnego ani z homo ani heteroseksualnością. Albo gdybyś sięgnął po jakąś książkę (to taki plik kartek do czytania), czy chociaż na artykuł na ten temat...

Wiewór

2019-03-12, 15:12
LGBT łapy precz od naszych dzieci! One są zarezerwowane dla naszych księży!

poligon6

2019-03-12, 15:34
Justynka99 napisał/a:

A gdyby jakiś czas temu była jakakolwiek edukacja seksualna w szkole, to może byś wiedział, że pedofilia nie ma nic wspólnego ani z homo ani heteroseksualnością. Albo gdybyś sięgnął po jakąś książkę (to taki plik kartek do czytania), czy chociaż na artykuł na ten temat...



Homoseksualni pedofile stanowią od 9 do 40% ogółu pedofilów, co stanowi odsetek około 4–20 razy większy niż odsetek dorosłych mężczyzn, których pociągają inni dorośli mężczyźni, w męskiej populacji. A wiec jakieś związki sa.