18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostateczny dowód

freaky • 2019-03-12, 06:02
Że piłka nożna to nie zawsze pedalstwo.
Kibice Lechii Gdańsk z krótkim przesłaniem.Coś mi mówi, że na Wiosnę Biedronia nie zagłosują 8-)

Halman

2019-03-12, 06:34
co wołał złodziej?

- łapać złodzieja!tyle w temacie :amused:

traf

2019-03-12, 06:37
bardzo dobrze że wywieszają takie transparenty,po dojściu do władzy LGBT wreszcie nakaże rozgrywanie meczy bez publiczności :)

Loaloa

2019-03-12, 06:39
W Gdańsku to raczej powinni księdzunia Jankowskiego na takich transparentach wspominać.

os79

2019-03-12, 07:07
@traf to żałosne że w dzisiejszych czasach żyją ludzie tak głupi jak Ty, we wcześniejszych wyborach była :aborcja, uchodźcy teraz mamy LGBT a ty i reszta tobie podobnych frajerów, szczeka na każde skinienie polityków w tym kraju.

poligon6

2019-03-12, 08:36
os79 napisał/a:

@traf to żałosne że w dzisiejszych czasach żyją ludzie tak głupi jak Ty, we wcześniejszych wyborach była :aborcja, uchodźcy teraz mamy LGBT a ty i reszta tobie podobnych frajerów, szczeka na każde skinienie polityków w tym kraju.No właśnie też się zastanawiam czemu PO strzela sobie w kolano wspierając wszelkiej maści zboczeńcow i lewactwo. Podobno Grzesiu Schetuna nie aprobuje tego, bo całe to pedałowanie obchodzi go tyle co zesłoroczny snieg i psuje statystyki. Tak czy siak dali sie znowu ograć Kaczorowi bo wiekszość Polaków nie przesiakła jeszcze neomarksistowska propagandą, i długo nikt normalny tego nie łyknie. Czasu i tak im nie starczy bo niedługo bedziemy z zachodu graniczyć z kalifatami i lewactwo podzieli los zydów za Hitlera.

nowynick

2019-03-12, 08:46
:roll:

żeście się Biedronia doj***li to może parę słów prawdy? Że jest gejem to koło ch*ja mi lata tak długo jak nie muszę widzieć go "w akcji". Jak na razie postawił zadupie o nazwie Słupsk na nogi i z zadłużającego się miasteczka zrobił miejsce w którym jest kasa na dodatkowe inwestycje. Współpracował z Niemcami? No to k***a się uczyć powinniśmy, jakbyśmy w 1938 się dogadali zamiast zlewać wysiłki Libbentropa to nasza obecna granica sięgała by za Ural. Poza tym Niemcy dają miliony miejsc pracy w Polsce (i Niemczech). Najprościej straszyć: "pedał", "germanofil" a to tak po prawdzie chyba jeden z nielicznych politykierów bez bogatej przeszłości w PRL czy żydowskich korzeni. Ktoś który ponoć jako Prezydent miasta wychodził do parku i słuchał zwykłych obywateli. Na kogo innego chcecie zmarnować głos? Obecnego "prezydenta", Korwina czy Schetynę?

poligon6

2019-03-12, 08:54
nowynick napisał/a:

Że jest gejem to koło ch*ja mi lata tak długo jak nie muszę widzieć go "w akcji". Jak na razie postawił zadupie o nazwie Słupsk na nogi i z zadłużającego się miasteczka zrobił miejsce w którym jest kasa na dodatkowe inwestycje.Oj chyba znacz sytuacje tylko z jakis opowieści z mchu i paproci. Słupsk był dziura a stał sie jeszcze wiesza dziura. Praktycznie zrezygnował z inwestycji, przemysł sp***olił do Kobylnicy. Do tego wplatał sie w ideologiczny konflikt odnosnie bazy amerykańskiej w Redzikowie i powiedział ze słupsk nie bedzie wspierał amerykańskiej bazy. Za co okoliczni sołtysi sa mu niesamowicie wdzieczni bo jankesi rozlokowali swoje inwestycje po okolicznych wiochach nie w Słupsku. Ostatnimi czasy wiecej go nie było niz było, wolał lata na gejowskie spedy do Las Vegas i zajmowac sie rzadzeniem.

Rodzynkiem jest afera w Domu Kultury gdzie bezkarnie przez pewien czas działał sobie pedofil.

Zadłużenie wynosi 280 milionów i jest jednym z najwiekszych w Polsce. Ulica legionów rozkopana, wszyscy sp***ajaa ci bogatsi na przedmieścia, ci biedniejsi do Raichhu na roboty. Mimo osrodka edukacyjnego to miasto emerytów, nawet bliskość morza nie pomaga by sciągnąć turystów bo w Słupsku nie ma żadbnych atrakcji.

To jest opinia kolegi, który tam mieszka i który głosował na Biedronia.

Ve...........ek

2019-03-12, 09:04
nowynick napisał/a:

żeście się Biedronia doj***li to może parę słów prawdy?


DOSŁOWNIE nikt w tym temacie ani 1 słowa o Biedroniu nie napisał przed tobą. NIKT.

nowynick

2019-03-12, 09:41
:roll:

wcześniej napisał, usunął.

@poligon

to czemu media kreują go na zbawcę miasta i nikt k***a słowa prawdy nie napisze? Nie mam znajomych w Słupsku, opinię mam tylko z mediów, jak się okazuje przekłamanych w ch*j...

wu...........py

2019-03-12, 09:49
@poligon6 Po raz pierwszy sie zgodzę. Biedroń odwalał szopkę typu sofa jak z rozmowy kwalifikacyjnej Pornhuba przed jedną z galerii handlowych, niby słuchał problemów ludzi a i tak robił swoje. Rowerki dla mieszkańców... jeden punkt w środku miasta, może gdyby powstało kilka takich punktów w ważniejszych częściach miasta to mogłoby zdać egzamin. A tak to stare baby brały te rowery a potem dramat bo muszą znowu ten sam dystans pokonywać bo rower trzeba oddać. Vegas... temat rzeka, więcej go nie było jak był.

janlew

2019-03-12, 09:57
Sodomici, pedały i pedofile z LGBT, co wy k***a robicie na sadolu ciotki?

kolosasz

2019-03-12, 10:27
Sodomici, pedały i pedofile z kościoła katolickiego. Łapy precz od naszych dzieci

Kibole celowo nie wspomnieli o księżach katolickich. Kibole należą zatem
do katolickiego, pedofilskiego lobby.

Piłka nożna to nie pedalstwo. Piłka nożna to katolickie, pedofilskie lobby

Mr.Diesel

2019-03-12, 10:30
Rozumiem, że pedały i pedofilie w czarnych sukienkach są mile widziani w otoczeniu dzieci kiboli? :krejzi:

Justynka99

2019-03-12, 10:32
Kościół byłby zdecydowanie lepszym miejscem na rozwieszanie takiego transparentu. Co z tym mają wspólnego piłkarze?