18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostateczny dowód

freaky • 2019-03-12, 06:02
Że piłka nożna to nie zawsze pedalstwo.
Kibice Lechii Gdańsk z krótkim przesłaniem.



Coś mi mówi, że na Wiosnę Biedronia nie zagłosują 8-)

bialymudzyn

2019-03-12, 19:50
Justynka99 ma siuraka,albo miala

W dupie

Justynka99

2019-03-12, 20:02
Coordinator napisał/a:

Dziewczyno, wytrzeźwiej najpierw, potem przeczytaj to jeszcze raz. Następnie wyciągnij wnioski i przestań wybielać j***nych sodomitów.


Rozumiem, że jakiś homoseksualista Cię skrzywdził i dlatego to taki bolesny temat?

~Velture

2019-03-12, 20:30
Panowie nie karmy trolla.

eustachu18

2019-03-12, 21:15
lechia gdańsk k***a szajs

Bogusnr

2019-03-13, 02:19
WARA od dzieci, nie będzie mi dziecko jakiś nawiedzony pedryl uczył tolerancji, masturbacji czy innego sk***ienia umysłowego. I ch*j kładę na partie czy inne organizacje. Żadne biedronie, grodzkie czy rafalale do moich dzieci nigdy nie dopuszczę, gdyż dzieci mają ojca i matkę, więc do nich należy jakie wartości przekażą swoim dzieciom.
Czarne jest czarne, a dupa jest od srania i tego się będę trzymał.

Jak kiedyś słyszałem w mediach od narodowców że pedryle będą chcieli się brać za dzieci to myślałem że są poj***ni bo uważałem że tylko walczą o swoje prawa jak małżeństwo czy inne formalne sprawy. Ale widzę że to ja głupi byłem wierząc w dobre intencje gejów. Bo już od małego chcą swoją propagandę szerzyć.

traf

2019-03-13, 06:22
os79 napisał/a:

@traf to żałosne że w dzisiejszych czasach żyją ludzie tak głupi jak Ty, we wcześniejszych wyborach była :aborcja, uchodźcy teraz mamy LGBT a ty i reszta tobie podobnych frajerów, szczeka na każde skinienie polityków w tym kraju.



juz spieszę wyjaśnić - jeśli nie zrozumiałeś wyczuwalnej ironii w tym tekście to sam jesteś frajerem

:lol:

TrzyDwaJeden

2021-01-11, 22:47
Powrót do patokalskiej tradycji kiedy to ksiądz r*cha matkę, córkę, babcię i kota, zależnie co się pierwsze nawinie.