18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczony dworek w Wielkopolsce "Fallen Beauty"

addic7ed • 2013-11-09, 19:49
Postanowiłem zaprezentować wam kolejny opuszczony dworek z Wielkopolski. Choć lata świetności ma już dawno za sobą to pięknie prezentował się w jesiennej scenerii. Oczywiście wnętrza też będą. Przykro jest patrzeć jak nasze polskie dziedzictwo popada często i gęsto w ruinę aczkolwiek powodów jest wiele i nie można na pewno każdego tematu traktować jedną miarą.
Zapraszam do oglądania.

Więcej zdjęć z miejsc zapomnianych, opuszczonych i nie tylko (dworki, pałace, szpitale, kościoły, fabryki) znajdziecie na mojej stronie:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl













NuclearDuck

2013-11-10, 17:58
Murek20 napisał/a:

Gdzie mieści się ten Pałac?




Palac miesci sie w miejscowosci Parczew kolo Ostrowa Wlkp.
Jednak ten "opuszczony dworek" to dzis szkola podstawowa, odbudowana 50 lat temu. www spparczew edu pl

addic7ed

2013-11-10, 21:50
NuclearDuck napisał/a:




Palac miesci sie w miejscowosci Parczew kolo Ostrowa Wlkp.
Jednak ten "opuszczony dworek" to dzis szkola podstawowa, odbudowana 50 lat temu. www spparczew edu pl



Otóż nie mieści się w Parczewie tylko z zupełnie innej strony :)
Słaby z Ciebie obserwator...













NuclearDuck napisał/a:




Palac miesci sie w miejscowosci Parczew kolo Ostrowa Wlkp.
Jednak ten "opuszczony dworek" to dzis szkola podstawowa, odbudowana 50 lat temu. www spparczew edu pl



Porównaj foto... mój dworek nie ma choćby tarasu nad kolumnami :)


Pącki

2013-11-10, 23:28
Jak zawsze krata piw dla Ciebie :ok: Jak mnie będzie stać na dobry aparat, na pewno kupie sobie taki obiektyw fisheye, bo przek***iście zajebiście soczyście solidne zdjęcia wychodzą :D Oby zawsze sprawiało Ci to czystą przyjemność, mieć taką pasję i tworzyć taką sztukę to naprawdę coś :wodka:

addic7ed

2013-11-10, 23:46
Pącki napisał/a:

Jak zawsze krata piw dla Ciebie :ok: Jak mnie będzie stać na dobry aparat, na pewno kupie sobie taki obiektyw fisheye, bo przek***iście zajebiście soczyście solidne zdjęcia wychodzą :D Oby zawsze sprawiało Ci to czystą przyjemność, mieć taką pasję i tworzyć taką sztukę to naprawdę coś :wodka:



Na pewno daje to dużo fun'u zatem dzięki. Co do obiektywu to nie każdy chce stale oglądać te same książkowe ujęcia, czasem trzeba trochę szaleństwa w to wprowadzić poza tym te miejsca to nie salony tylko opuszczone i często popadające w ruinę zabytki. Jeszcze raz dzięki ale nauki przede mną sporo ale kto nie czyni postępów ten stoi w miejscu. Pozdro dla hejtów :)

Pącki

2013-11-11, 00:27
Racja, trening czyni mistrza... Mam nadzieję, że zawsze tym treningiem z nami się podzielisz :) Jeszcze raz pozdro

addic7ed

2013-11-11, 16:27
Pącki napisał/a:

Racja, trening czyni mistrza... Mam nadzieję, że zawsze tym treningiem z nami się podzielisz :) Jeszcze raz pozdro



Łapcie więcej :)