18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczony dworek w Wielkopolsce "Fallen Beauty"

addic7ed • 2013-11-09, 19:49
Postanowiłem zaprezentować wam kolejny opuszczony dworek z Wielkopolski. Choć lata świetności ma już dawno za sobą to pięknie prezentował się w jesiennej scenerii. Oczywiście wnętrza też będą. Przykro jest patrzeć jak nasze polskie dziedzictwo popada często i gęsto w ruinę aczkolwiek powodów jest wiele i nie można na pewno każdego tematu traktować jedną miarą.
Zapraszam do oglądania.

Więcej zdjęć z miejsc zapomnianych, opuszczonych i nie tylko (dworki, pałace, szpitale, kościoły, fabryki) znajdziecie na mojej stronie:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl













genghiskhan

2013-11-10, 11:01
Cytat:

Przykro jest patrzeć jak nasze polskie dziedzictwo popada często i gęsto w ruinę aczkolwiek powodów jest wiele i nie można na pewno każdego tematu traktować jedną miarą.



no fajnie ze prezentujesz, ale karny ku*as za prezentację Żeliszowa i nawet nie napiałeś gdzie to jest, jaki jest stan, i że obiektem teraz zajmuje się fundacja i zbierają kasę na remont.....

A jak Ci to wypomniałem na fb to mnie grzecznie i po buracku zablokowałeś i wyj***łeś koment

BRAWO za typowo POLSKIE myślenie! :-x

Jendor

2013-11-10, 11:22
zamiast na ten trwam i radio maryja ci starzy ludzie mogli by oddawać swoje emerytury na takie zabytki ...
nie dość że zabytek może przetrwa następne 50 lub 100 lat to jeszcze upiększy ten już i tak upadający kraj ....

addic7ed

2013-11-10, 11:28
genghiskhan napisał/a:



no fajnie ze prezentujesz, ale karny ku*as za prezentację Żeliszowa i nawet nie napiałeś gdzie to jest, jaki jest stan, i że obiektem teraz zajmuje się fundacja i zbierają kasę na remont.....

A jak Ci to wypomniałem na fb to mnie grzecznie i po buracku zablokowałeś i wyj***łeś koment

BRAWO za typowo POLSKIE myślenie! :-x



Zablokowałem ponieważ strona ma regulamin i nie ujawniamy w komentach lokalizacji o czym zapewne nie wiedziałeś. Nie czuj się urażony to nic osobistego po prostu jest sporo pijawek, którym nie chce się użyć wujka google. Do remontu jeszcze daleko ale numer konta podany jest na drzwiach. Wejść jednak można przez dziurę w murze :)

Jendor napisał/a:

zamiast na ten trwam i radio maryja ci starzy ludzie mogli by oddawać swoje emerytury na takie zabytki ...
nie dość że zabytek może przetrwa następne 50 lub 100 lat to jeszcze upiększy ten już i tak upadający kraj ....



Coś w tym jest ale lepiej dać na nowe felgi i kapcie do mietka proboszcza ;) Polska

!Timon

2013-11-10, 11:35
Czasem się zastanawiam czy sformułowanie "po pierwsze primo" czy "po drugie primo" ludzie używają świadomie kalecząc język czy co bardziej typowe i prawdopodobne nie rozumieją znaczenia słów których używają.

Zdjęcia zacne - gówno się znam na fotografii dlatego fotki po prostu mi się podobają.

genghiskhan

2013-11-10, 11:35
addic7ed napisał/a:



Zablokowałem ponieważ strona ma regulamin i nie ujawniamy w komentach lokalizacji o czym zapewne nie wiedziałeś. Nie czuj się urażony to nic osobistego po prostu jest sporo pijawek, którym nie chce się użyć wujka google. Do remontu jeszcze daleko ale numer konta podany jest na drzwiach. Wejść jednak można przez dziurę w murze :)



Przez dziurę w murze? No to widzę, że jesteś w temacie....brak mi słów :lodowka:

WojtkU

2013-11-10, 11:44
dobre zdj. fajnie sie je ogląda.pozdro

addic7ed

2013-11-10, 11:54
genghiskhan napisał/a:



Przez dziurę w murze? No to widzę, że jesteś w temacie....brak mi słów :lodowka:



Jedną dziurę załatano tą, która była nisko a druga jest osiągalna na wysokości ok. 2m kawałek dalej - chcieć znaczy móc :)








Piooner

2013-11-10, 13:19
Ale bym tam imprezę zrobił i jeszcze dupny basen

mieszalniapasz

2013-11-10, 14:09
Ale k***a napisać co to za miejscowość to już nie można. Pełen profesjonalizm dziennikarski...

JezTuptajacyNoca

2013-11-10, 14:19
Jak dla mnie, to lepiej, zeby taki stal, niz tak jak u nas, sprzedac k***a CARITASOWI stary dworek i stare kino po zlotowce i zeby pie**olneli sobie tam takie wille, ze szok.

orzeszwmorde

2013-11-10, 14:37
Właśnie, pisz gdzie ten pałac.
W pierwszej chwili myślałem że to w Uni ale i tak wygląda zanajomo.
Na zdjęciu pałac w Uni.

Niedaleko pałacu jest też taka oto kaplica.

Murek20

2013-11-10, 15:09
Gdzie mieści się ten Pałac?

me...........wa

2013-11-10, 16:40
addic7ed, na tej stronie jest tylu debili, że nie warto. Myślę, że już się tu zaprezentowałeś i tym co się spodobało, będą śledzić Twoje prace na facebook'u.

evilmatt

2013-11-10, 16:54
Wystawić na licytację, konserwatorowi zabytków zaj***ć kopa, a właściciel sam zadba. Byle menel tego nie kupi.