18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec uczy syna polskiego wędliniarstwa

Ha...........44 • 2012-12-04, 04:47
Widać, że dziewczę czerpię radość z otyłego życia. 15 sekundowy film o młodej dziewczynie która promuje ideę otyłości, hedonizmu i reklamuje polskie wędliny. Smacznego.

chinchil

2012-12-04, 08:37
Tak się zastanawiam co te grycanki mają w głwiei cała polska się z nich śmieje a one co?, liczą k***a że im inni zazdroszczą, ja lubię jak kobietka jest krągła ale do ch*ja bez jaj aż mnie ciary przechodzą jak je widzę, przecież seks z taką to przej***na sprawa nawet murzyn z pałą 30 cm ma małe szanse dostania się do c*pki, a i pokazać się z taką to wstyd.


I nie pie**olcie że jestem taki i owaki, bo do takiego stanu 99.9% ludzi doprowadza się przez własną głupotę i brak zahamowań w żarciu, a później łazi taki krówsko i płacze jaka to ona nie szczęśliwa jest bo żaden jej nie chce, ale się k***a nie pomyśli że należy jeść dwa razy mniej i częściej się ruszać, tylko wpie**ala i wpie**ala a dupa k***a i tak w kółko :)

sidsky

2012-12-04, 08:48
Farna niedlugo ją dogoni ;p

Pa...........an

2012-12-04, 08:53
Te tłuste prukwy to porażka całkowita... Jak one w ogóle mogą się tak lansować w mediach?! Czy którakolwiek z nich osiągnęła coś w życiu? Jest specjalistką w jakiejś konkretnej dziedzinie? To może artystką? Ni ch*ja. Żadnych umiejętności, talentów... Nic, zero, null. :roll:








I takie żałosne spasłe cuś tańczy w telewizji która później żąda, by płacić abonament...
To ja się pytam: za co k***a płacić ten j***ny abonament skoro TVP ma w dupie misję i zamiast puścić coś ciekawego (teatr telewizji czy koncert, coby sobie widz wyrobił dobry gust) wolą zaprosić
zidiociałą, aseksualną i nieświadomą własnej żałosności oraz brzydoty lochę-balerinę


Nosz k***a!

bloodwar

2012-12-04, 09:52
Grycanka myśli, że jak wyhoduje sobie trzeci podbródek to zostanie kolejną reinkarnacją Buddy :-)

Grzemot

2012-12-04, 10:20
Co z tą Polską się dzieje...

~Velture

2012-12-04, 10:21
Jeśli ona reklamuje wędliny marki X to możecie być pewni ,że w życiu nie dotkne tej firmy.

Re...........ms

2012-12-04, 10:21
ja pie**ole im naprawdę się wydaje, że będą sławne i popularne.

Matuus

2012-12-04, 10:25
Już mówię co one sobie myślą robiąc z siebie pośmiewisko:
"Ci frajerzy mi za to płacą,he-he-he"

matikk

2012-12-04, 10:33
00:01 duszenie trójkątne, i to w stójce :D

Kristoff

2012-12-04, 11:23
W tych spodniach ten wieloryb wygląda jak pingwin, nie wiem skąd taka dziwna moda, może jestem za stary i nie kumam tych jacykowych trendów.

bart1917

2012-12-04, 11:37
Stulcie ryje koniobijcy i gimbusy.
Wiem, że to zabżmi troche paranoicznie ale zachowujecie się jak pieroleni faszyści. Chcecie aby wszyscy ludzie wygladali identycznie. To co jak ma za duzo kilogramów to przestaje byc człowiekiem?
Popatrzcie czasami na to co wy k***a wypisujecie. Bo aż żał dupe ściska, a sami rządacie od kogoś akceptacji jak robicie coś niesztampowego.

DwaWilki

2012-12-04, 11:42
A wy znowu swoje.. A gdyby tak je pie**olić? Nie, nie dosłownie, nie jesteśmy samobójcami. Po prostu się nimi nie ekscytować, po prostu o nich nie mówić, po prostu po nich nie cisnąć? Może... wtedy znikną? thats so fuckin simple. >.>


Im więcej ludzi publicznie po nich ciśnie, tym więcej ludzi ich broni, tym większe wywołują poruszenie. I zarabiają na was jeszcze więcej.


W TV jak w polityce, coś o czym się nie mówi, schodzi ze sceny >.>

a wgle, to do ubojni i na baleron.

Coyte

2012-12-04, 11:43
@2up
Faszyści? wiesz co to słowo znaczy, czy jesteś j***nym lewakiem, który wszystkich, którzy mu nie pasują nazywa faszystami?

Ja też nie lubię jej, nie za to że jest gruba, ale za to że... no dobra, za to że jest gruba :-D