18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec uczy syna polskiego wędliniarstwa

Ha...........44 • 2012-12-04, 04:47
Widać, że dziewczę czerpię radość z otyłego życia. 15 sekundowy film o młodej dziewczynie która promuje ideę otyłości, hedonizmu i reklamuje polskie wędliny. Smacznego.

Red.

2012-12-04, 11:46
Gdzieś ktoś kiedyś powiedział:

"W Grycance lubię 4 rzeczy: podbródek."

Kuriki

2012-12-04, 11:47
Tyle potencjalnego mydła się marnuje...

Skądinąd

2012-12-04, 11:50
One mogą sobie być grube, tylko żeby ich nie było tak dużo (he, he, he) w TV... Sytuacja prawie jak z Leninem - otwieram konserwę i boję się, że znajdę w niej Grycankę.
Dziewczyny ubierają się koszmarnie, lansują się i wyginają. O, ironio, najlepiej z nich wszystkich wygląda ta matka, a najgorzej - to małe, co dopiero wejdzie na "salony".

ji...........91

2012-12-04, 11:58

marta4189

2012-12-04, 12:41
Wk***ia mnie takie pie**olenie to ze ktos jest gruby to nie jest juz czlowiekiem i nie moze zrobic kariery w TV??Owszem one niczego nie osiagnely i pewnie nie osiagnal ale tu chodzi o sam fakt oceniania przez was osob otylych i swiadczy tylko o waszej inteligencji bo w tym momencie to wy sie nie zachowujecie jak ludzie.Sami pewnie wygladacie jak "idz z tad i nie wracaj" a umiecie tylko oceniac innych.Nie powiem ta tancereczka za piekna to nie jest ale wcale nie nie jest taka wielka chyba nie wdzieliscie ludzi naprwde grubych.Nie wazne czy ktos jest taki z wyboru czy jest chory tez jest czlowiekiem dlatego zycze wam zeby kiedys los sie ladnie odwrocil i zeby was spotkalo cos takiego co zmieni wasz wyglad i wtedy wy bedziecie posmiewiskiem :mrgreen:

marta4189

2012-12-04, 12:48
Nie jestem gruba i sie ciesze ale umiem uszanowac to jak ktos wyglada bo staram sie postawic w ich sytuacji bo kazdy jest czlowiekiem i ma uczucia bez wzgladu na wyglad

karoldeicide

2012-12-04, 13:14
po opisie myślałem że chodzi o gessler

je...........ę

2012-12-04, 13:16
Należy jej się szacunek ona walczyła pod wedlem!!

Żartowałem j***ć grube świnie!!

kalosz90

2012-12-04, 13:26
marta4189 napisał/a:

Wk***ia mnie takie pie**olenie to ze ktos jest gruby to nie jest juz czlowiekiem i nie moze zrobic kariery w TV??Owszem one niczego nie osiagnely i pewnie nie osiagnal ale tu chodzi o sam fakt oceniania przez was osob otylych i swiadczy tylko o waszej inteligencji bo w tym momencie to wy sie nie zachowujecie jak ludzie.Sami pewnie wygladacie jak "idz z tad i nie wracaj" a umiecie tylko oceniac innych.Nie powiem ta tancereczka za piekna to nie jest ale wcale nie nie jest taka wielka chyba nie wdzieliscie ludzi naprwde grubych.Nie wazne czy ktos jest taki z wyboru czy jest chory tez jest czlowiekiem dlatego zycze wam zeby kiedys los sie ladnie odwrocil i zeby was spotkalo cos takiego co zmieni wasz wyglad i wtedy wy bedziecie posmiewiskiem :mrgreen:



Może i masz rację (co prawda to portal sadystów), ale to k***a nie normalne, że ona właśnie na byciu grubym robi karierę!!!!

piterrrxd

2012-12-04, 13:36
Kill it before it lays eggs :snajper2:

Nerd

2012-12-04, 13:56
@up
Kill it before it eats your beacon

mieszko1992

2012-12-04, 13:58
marta4189 nie pie**ol że nie mamy szacunku do grubasów , bo myśle że 90% ludzi stad szanuje i podziwia Wojtka Mana ,a to szczupłych ludzi on nie należy. Te Grube siostry gówno robią ,gówno wiedza i dostają za to pieniądze i sławę i o to tu chodzi...

~Angel

2012-12-04, 14:00
zmęczona po tańcach