18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec uczy syna polskiego wędliniarstwa

Ha...........44 • 2012-12-04, 04:47
Widać, że dziewczę czerpię radość z otyłego życia. 15 sekundowy film o młodej dziewczynie która promuje ideę otyłości, hedonizmu i reklamuje polskie wędliny. Smacznego.

sidsky

2012-12-04, 15:07
Ja wiem, że będę maksymalnie nieoryginalny, ale ona pasuje jak ulał do:

Miranda

2012-12-04, 17:54
Nie lubię grubych ludzi, bo oni zazwyczaj są poj***ni. A baby to już szczególnie :/ Jeszcze nie spotkałam normalnie zachowującej się grubej kobiety, każda, dosłownie KAŻDA zachowuje się jak poj***na, niedor*chana idiotka, przepychają się, gdziekolwiek są, chodzą z taką manierą a'la "idę k***a środkiem, a kto się nie usunie, to zdeptam", do tego są wulgarne i opryskliwe, a do tego w niezrozumiały sposób nie mają ani krztyny samokrytycyzmu do swojego wyglądu, bądź ubioru. Dlatego nie lubię grubych ludzi. Sadło chyba rzuca im się na mózg.

bloodwar

2012-12-04, 21:17
Moim zdaniem jeżeli ktoś nie kontroluje czegoś tak banalnego jak jedzenie i poddaje sie zgubnemu nałogowi obżarstwa to nie zasługuje na szacunek , tak samo jak na szacunek nie zaslugują np. narkomani, alkoholicy, puszczalskie etc

and.RE

2012-12-04, 22:27
Piwa nie będzie bo tańcząca locha tu zdecydowanie nie pasuje, cud że się studio nie zawaliło :swinia: :swinia: :swinia: :swinia:

Grillowany

2012-12-05, 02:12
Kurcze, jestem trochę zmęczony i nie chciało mi się lecieć przez wszystkie komentarze - a może ktoś już zadał te pytanie, więc jeśli było to zacytujcie mój i tamten pościk. O co z tymi grubymi Grycanami chodzi? Czemu tego pełno w mediach, na pudelkach, nie pudelkach, gazetach, ch*jach nie mujach? Rzadko oglądam TV, internet częściej, ale nie interesuję się polskim pseudo-show-holiłód-biznesem, więc jakby ktoś był miły i udzielił mi odpowiedzi. Pytałem znajomych kilku, ale same nie wiedzą :x.

Ko...........ci

2012-12-05, 23:46
@up
chodzi o to, że chcą wykorzystać sławę starego Grycana, który jak wiadomo zrobił karierę na marce lodów Grycan. Nie mają NIC do zaoferowania, chcą po prostu wykorzystać nazwisko. Z tego co mi wiadomo stary Grycan się od nich odciął, bo mogłyby zaszkodzić jego marce. I reputacji.