18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ogień paraolimpijski

manier • 2016-09-08, 14:07
A może turniej szachowy dla upośledzonych umysłowo :idzwch*j:


Ta się wyj***ła a wszyscy biją brawo :facepalm:

szmalu

2016-09-08, 21:26
@nowynick @Verbatim369

Jesteście barany. Żeby w ogóle się wypowiadać na temat co ktoś (tu akurat Korwin) powiedział, to przydałoby się posłuchać tych wypowiedzi a nie jak bezmózgie jeti powtarzać za pajacami z tv. Ale oczywiście tu wychodzi ta j***na słoma z butów, żeby na każdy temat coś powiedzieć, jakie to typowe.

Otóż matołki sprawa sprawa wyglądała tak, że krul korwin wcale nie zaj***łby twojego kolegi Krzysia. Co więcej nigdy by nie znieważył niepełnosprawnego w żaden sposób. Ale to trzeba k***a wykazać chociaż minimum zainteresowania tematem zamiast powtarzać za gównem z tv bzdury. Nie będę się wdawał w szczegóły, bo są ich tony w necie, dlatego wypisze kilka konkretów dla takich przygłupów jak wy dwoje:

1. Korwin niczego nie chce dotować dlatego paraolimpiady również (zwykłej olimpiady z resztą też! - dlatego debile w telewizji tak łatwo mogą kręcić z tego aferę). Jest wyznawcą wolnego rynku czyli braku dotacji państwowych na cokolwiek oprócz policji i wojska. Sponsorami tego typu imprez powinny być organizacje pozarządowe i ludzie dobrej woli oraz oczywiście sponsorzy komercyjni.

2. Korwin wcale nie jest przeciwko niepełnosprawnych. Co więcej założył nawet w 2007 roku Fundację Indywidualnego Kształcenia, która zajmuje się pomocą w rozwoju intelektualnym ludziom upośledzonym fizycznie. Promuje sporty umysłowe, tj. szachy, czy brydż itp. Czyli rzeczy w których niepełnosprawni mogą konkurować bez kompleksów i w pełni wykorzystując swój potencjał.

3. Korwin jest przeciwny nazywania paraolimpiady sportem. Bo według niego sportem i osiągnięciami sportowymi jest czyste współzawodnictwo na płaszczyźnie w której wszyscy przynajmniej wyjściowo równi. W paraolimpiadzie tego po prostu nie ma - ok. z tym można dyskutować czy to sport czy nie sport ale tylko z tym. Bo to, że z czystym współzawodnictwem nie ma to nic wspólnego świadczy choćby fakt, że niekoniecznie pierwszy na macie wygrywa bieg. Jedna osoba ma więcej punktów za kalectwo inna mniej i zaczyna dochodzić do takich właśnie dziwnych sytuacji. Co więcej Korwin uważa, że niepełnosprawni ośmieszają się biorąc udział w takich zawodach i wydaje mi się, że po tym co zobaczyliśmy na tym filmiku i komentarzach pod nim - trudno się z tym nie zgodzić. Gość po prostu uważa, żeby każdy robił to, w czym może być jak na swoje możliwości najlepszy, a wiadomo, że dla osoby bez nóg nie będzie to sport z nimi związany.

4. Korwin zawsze zadaje pytanie przy tego typu rozmowach - dlaczego nie zrobimy wyborów miss dla brzydkich dziewczyn? Po czym zawsze w studiach telewizyjnych tępi prezenterzy nie wiedzą co na to odpowiedzieć i zaczynają się jakieś głupie teksty. Z resztą na to pytanie odpowiedzcie sobie sami.


Nie jestem kucem, nie zgadzam się z wszystkimi tezami krula, ale bez jaj. Jak już coś komentujecie to chociaż elementarna wiedza na temat typa którym sobie ryj wycieracie by się przydała.

Err501

2016-09-08, 21:39
Ja znam jednego niepełnosprawnego atletę...nawet z tej strony...Oscar Pistorius. Biega na carbonie szybciej niż emeryci jeżdżą tico do auchana albo tesco, w dodatku ma wystrzałowe poczucie humoru.

maciuch2

2016-09-08, 21:46
U2 też na paraolimpiadzie hehe

socjalmmv

2016-09-08, 22:10
olimpiada dla warzywniaków?

BrianGriffin

2016-09-08, 23:03
szmalu napisał/a:

Co więcej Korwin uważa, że niepełnosprawni ośmieszają się biorąc udział w takich zawodach i wydaje mi się, że po tym co zobaczyliśmy na tym filmiku i komentarzach pod nim - trudno się z tym nie zgodzić. Gość po prostu uważa, żeby każdy robił to, w czym może być jak na swoje możliwości najlepszy, a wiadomo, że dla osoby bez nóg nie będzie to sport z nimi związany.



Jest trochę niekonsekwentny, bo sam wypowiada się na różne tematy, a jest idiotą ;-) Może niech zajmie się tym w czym mógłby być najlepszy?

daro7557

2016-09-09, 01:03
Wzięli jakiegoś cherlaka do niesienia ognia to nie dziwota, że nie doniósł.

vihura

2016-09-09, 13:47
I tak jej/jemu lepiej poszło niż Jezusowi , on sie chyba 2 czy 3 razy wykoleił pod krzyzem a tu prosze z ogniem i tylko jedna gleba

feniskoo7

2016-09-10, 10:11

Widziałem, że podobał wam się ostatnio filmik z Rio z tą Panią, więc postanowiłem spędzić te 30min w Adobie i lekko go podrasować, bo jednak czegoś mi w nim brakowało. Oto efekt moich wypocin.
P.S. wiem, że gówno ale jakoś radość sprawiało mi edytowanie tego :-D

hycel

2016-09-12, 00:16
Ale to naprawdę komicznie wygląda.

To ogólnie proponuje zacząć organizować następujące zawody sportowe:
- (jak już rzeknięte było) szachy dla ludzi o IQ poniżej 80
- piłkę nożną dla ludzi bez nóg (cóż za j***na dyskryminacja!)
- wyścigi rajdowe dla ludzi, którzy nie zdali nawet prawka B/B1 przez 13 prób. (i wciąż go nie posiadają)
- tenis dla ludzi bez rąk.