18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ogień paraolimpijski

manier • 2016-09-08, 14:07
A może turniej szachowy dla upośledzonych umysłowo :idzwch*j:


Ta się wyj***ła a wszyscy biją brawo :facepalm:

CorT7

2016-09-08, 14:11
Wydaje mi się, że nie do końca wybrali odpowiednią osobę do tego.

wormgoro

2016-09-08, 14:15
Zaczęło się, festiwal filmików na sadistic!

nowynick

2016-09-08, 14:16
melodyjka nieprzypadkowa - jak k***a na infolinii, taka co może grać w nieskończoność i dalej stanowić "melodię"...

"przed tobą na linii czeka 12 osób, przewidywalny czas oczekiwania 25 minut" Diń diń diń diń dyń diń... Din dyń dyn diń dyń...

Protadeusz

2016-09-08, 14:42
Pamiętam jaki był ból dupy, jak Korwin zaczął cisnąć po paraolimpiadze.
Nagle wszyscy mówią jakie to wspaniałe widowisko, jak ci sportowcy walczą, siła woli itp.. A naprawdę to w dupie mają niepełnosprawnych, tą paraolimpiadę, nie znają pewnie żadnego sportowca, który bierze w niej udział, ale żeby się przypodobać widzom, żeby pokazać "jacy to my dobrzy, jacy szlachetni".
A Krowin przynajmniej był szczery, mówiąc, że gdyby to od niego zależało, nie finansowałby ze środków publicznych takiej imprezy - i oczywiście pierwszy k***a obrońca moralności Tomasz Lis musiał zainterweniować.

Verbatim369

2016-09-08, 15:25
@Protadeusz a ju byłeś dzisiaj się wysrać, czy mamusia Cię zaniosła?

nowynick

2016-09-08, 15:28
Protadeusz napisał/a:

Pamiętam jaki był ból dupy, jak Korwin zaczął cisnąć po paraolimpiadze.
Nagle wszyscy mówią jakie to wspaniałe widowisko, jak ci sportowcy walczą, siła woli itp.. A naprawdę to w dupie mają niepełnosprawnych, tą paraolimpiadę, nie znają pewnie żadnego sportowca, który bierze w niej udział, ale żeby się przypodobać widzom, żeby pokazać "jacy to my dobrzy, jacy szlachetni".
A Krowin przynajmniej był szczery, mówiąc, że gdyby to od niego zależało, nie finansowałby ze środków publicznych takiej imprezy - i oczywiście pierwszy k***a obrońca moralności Tomasz Lis musiał zainterweniować.



Idąc tym kokiem myślenia na ch*j finansować normalne olimpiady? Brazylia, kraj na skraju przepaści utopiła się w tym biznesie do reszty (sprzedano 12% biletów). Przeciętna rodzina nie ma tam co do gara wsadzić a rząd wydaje pierdyliony na nikomu nie potrzebne stadiony.

To samo Grecja, nasz stadion w Warszawie na euro 2012 (to już wolałem bazar), zdezelowane zgliszcza w Soczi... Z ekonomicznego punktu widzenia olimpiady i mistrzostwa powinny się odbywać w jednym stale określonym miejscu...

Verbatim369

2016-09-08, 15:37
@nowynick ... dokładnie. Nie wypowiadałbym się, gdyby nie to, że mam serdecznego przyjaciela, który od zawsze porusza się na kulach. Ma swoje zdanie na ten temat. Koleś jest nie do zabicia, a jego własne komentarze na temat jego własnego kalectwa powalają. Kolega Protadeusz wyciąga armaty i twierdzi, że Pan Korwin ma rację. Pan Korwin nie ma racji, bo jest debilem, który najchętniej by nas doprowadził do sytuacji w której spartanie wrzucali kalekie dzieci do jamy. A ja nadal chcę się kumplować z Krzyśkiem, bo to jest zajebisty gość.

nowynick

2016-09-08, 15:43
Up

przecież Korwin sam przyznał, że hitler miał dobre pomysły...

A jak sobie niemcy radzili z problemem ludzi chorych, kalekich czy niedorozwiniętych to powszechnie wiadomo...

Verbatim369

2016-09-08, 15:48
nowynick napisał/a:

Up

przecież Korwin sam przyznał, że hitler miał dobre pomysły...

A jak sobie niemcy radzili z problemem ludzi chorych, kalekich czy niedorozwiniętych to powszechnie wiadomo...



No cóż. A nadal jest wzorem dla niektórych bywalców tego portalu.

janlew

2016-09-08, 15:56
Z jednej strony jest to freakshow upokarzający roszczeniową grupę,
z drugiej jednak to pomysł nazistów, o oni jednak nie wszystkie pomysły dobre.
Mam mieszane uczucia...

nowynick

2016-09-08, 16:04
Up

pierwsze były w Rzymie 1960... Co ma do tego Hitler?

janlew

2016-09-08, 16:33
nowynick napisał/a:

Up

pierwsze były w Rzymie 1960... Co ma do tego Hitler?


Chodzi o zawody, które Hitler organizował dla żołnierzy inwalidów.