18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ogień paraolimpijski

manier • 2016-09-08, 14:07
A może turniej szachowy dla upośledzonych umysłowo :idzwch*j:


Ta się wyj***ła a wszyscy biją brawo :facepalm:

Siekas

2016-09-08, 16:44
Materiały na najbliższe dni nadchodzą

ejtsteptuhepines

2016-09-08, 16:49
Hihihihihi!
Uwielbiam niepełnosprawnych. A tu wykręcony wykręcił epickiego fikoła.
Akcja od 0:30

BrianGriffin

2016-09-08, 18:02
Igrzyska paraolimpijskie są przede wszystkim dla uczestników, zresztą zwykłe igrzyska również.

aberidicule

2016-09-08, 18:35
na moje to tutaj nie ma sie co smiac podziwiam takich ludzi ze sie nie poddają i walcza do konca a komentarze ze ktos sie usmial z tego czy cos to swiadcza o takiej osobie. Takie osoby sa chore ale są na olimpiadzie a ty co w życiu takiego zrobiłeś ?

czokmen

2016-09-08, 19:49
*up
to jest sadistic !

Presty

2016-09-08, 20:11
Czasami brakuje sił na komentarz.
Siła "żartów" i argumentów prześmiewców niepełnosprawnych powala...
Są kalekami, bo pewnie maja małe pyrtki. A na pewno ograniczony mocno umysł, tylko nikt nie dążył zdefiniować ich niepełnosprawności. Umysłowej.

ejtsteptuhepines

2016-09-08, 20:19
@aberidicule
Świadcza?
Świadczy świadek światu świetnie, a świadectwem świszcząc jebnie?
Chorych/niepełnosprawnych osób nie ma na olimpiadzie. Tylko są na spędzie kalek. PARAolimpiada. Pamietaj o tym otwierając parasol na paralotni.

I bawi mnie to oburzenie: "jak śmiesz szydzić z niepełnosprawnych nieczuła labadziaro bez serca/kręgosłupa moralnego/cycków/sponora?".
Ano śmiem. Bo są dla mnie w h*j normalnymi ludzmi. Nie istnieje dla mnie pryzmat ich niedołęstwa. Nie musisz mieć nóg, by być człowiekiem.

A życiowe osiągnięcia? 200 piw na sadolu! Viva la atencyjne dz**ki!

Belweder

2016-09-08, 20:45
ejtsteptuhepines smutne musisz mieć życie no ale 200 piw zawsze coś... :mrgreen:

disturbed666

2016-09-08, 20:50

toad

2016-09-08, 21:01
Nosz k***a, "znicza" by zgasił baran jeden. Weź znajdź w dzisiejszych czasach kompetentnych ludzi.

Elmah

2016-09-08, 21:03
Protadeusz napisał/a:

Pamiętam jaki był ból dupy, jak Korwin zaczął cisnąć po paraolimpiadze.
Nagle wszyscy mówią jakie to wspaniałe widowisko, jak ci sportowcy walczą, siła woli itp.. A naprawdę to w dupie mają niepełnosprawnych, tą paraolimpiadę, nie znają pewnie żadnego sportowca, który bierze w niej udział, ale żeby się przypodobać widzom, żeby pokazać "jacy to my dobrzy, jacy szlachetni".
A Krowin przynajmniej był szczery, mówiąc, że gdyby to od niego zależało, nie finansowałby ze środków publicznych takiej imprezy - i oczywiście pierwszy k***a obrońca moralności Tomasz Lis musiał zainterweniować.



Korwin mówił, że nie finansowałby żadnej olimpiady ze środków publicznych.

T0B1

2016-09-08, 21:08
nowynick napisał/a:


Idąc tym kokiem myślenia na ch*j finansować normalne olimpiady? Brazylia, kraj na skraju przepaści utopiła się w tym biznesie do reszty (sprzedano 12% biletów). Przeciętna rodzina nie ma tam co do gara wsadzić a rząd wydaje pierdyliony na nikomu nie potrzebne stadiony.


+1 - a już na pewno w obecnej formie, gdzie co piąty wylatuje za doping, bo brał jakąś z dupy substancje (a prawda jest taka, że wszyscy tam jadą na różnych substancjach, bo nie da się być w inny sposób najlepszym)

nowynick napisał/a:


Z ekonomicznego punktu widzenia olimpiady i mistrzostwa powinny się odbywać w jednym stale określonym miejscu...


Czyli najlepiej tam, gdzie zostały wymyślone - w Grecji.


Verbatim369 napisał/a:

Pan Korwin nie ma racji, bo jest debilem, który najchętniej by nas doprowadził do sytuacji w której spartanie wrzucali kalekie dzieci do jamy. A ja nadal chcę się kumplować z Krzyśkiem, bo to jest zajebisty gość.


Jak chcesz to możesz nawet Krzyśiowi się w dupę ładować, Korwin ma to gdzieś, podobnie jak reszta świata. Jeśli naprawdę dałeś sobie wmówić, że Korwin chce zabijać niepełnosprawnych... no to nie powiem kto tu jest debilem, bo nie chcę za darmo warna zarobić.
Co nie zmienia faktu, że w wielu innych kwestiach Korwin wypowiada się głupio i gdyby zrealizować jego pomysły, to pewnie zapieprzalibyśmy jak Wietnamczycy za miskę ryżu.

licho_nie_spi

2016-09-08, 21:16
jasny ch*j....to zamarkowanie wyj***nia.. lepiej niż kwach po litrze.

ravvar

2016-09-08, 21:25
Protadeusz napisał/a:

(...) A Krowin przynajmniej był szczery, mówiąc, że gdyby to od niego zależało, nie finansowałby ze środków publicznych takiej imprezy - i oczywiście pierwszy k***a obrońca moralności Tomasz Lis musiał zainterweniować.



nowynick napisał/a:



Idąc tym kokiem myślenia na ch*j finansować normalne olimpiady? Brazylia, kraj na skraju przepaści utopiła się w tym biznesie do reszty (sprzedano 12% biletów). Przeciętna rodzina nie ma tam co do gara wsadzić a rząd wydaje pierdyliony na nikomu nie potrzebne stadiony.

To samo Grecja, nasz stadion w Warszawie na euro 2012 (to już wolałem bazar), zdezelowane zgliszcza w Soczi... Z ekonomicznego punktu widzenia olimpiady i mistrzostwa powinny się odbywać w jednym stale określonym miejscu...



Gwoli ścisłości Korwin mówił, że nie finansowałby paraolimpiady, ale zwykłej olimpiady także nie. Ale do idiotów dotarła tylko pierwsza część, bo w połączeniu z tą drugą to już nie jest taka straszna rzecz jak to próbowali przedstawić by go zdyskredytować, a nawet najrozsądniejsza opcja. Ale wtedy nie można by było robić milionowych przekrętów :) .
Polecam pooglądać Korwina na YT.