18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odwieczna walka dobra ze złem...

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-12-29, 16:38
Driver VS Pedalarz


eMCeONe

2018-12-30, 19:40
Dzieciaczki bezstresowego wychowania na zabaweczkach po kilka tyś/szt. bo tupnęli nóżką i mamusia z tatusiem kupili... Ale co ten kierowca z biedackiego golfa chce, przecież jest przejście dla pieszych to ja mam pierwszeństwo... Żałuję, że kierowca nie zapie**olił każdemu, tak żeby zapamiętali.

MadDave

2018-12-30, 19:55
mygyry napisał/a:


Mamy cię! :D



Hahahahha jedna literka :D a tyle zmienia.

Zupełnie jak ta niepozorna kreseczka nad literką O w napisie woda.

skywalker75

2018-12-30, 20:33
Ale tu się sfrustrowanych szeryfów zleciało, co napie**alali by wszystkich dookoła. Zwłaszcza nastolatków co mają rowery 3 razy droższe niż wy samochody. Zastanawiam się co ten koleś robi w życiu, ja bym takiego nie zatrudnił.

corpo_kills_me

2018-12-30, 23:15
"Ale mu gonga zapie**ole, roweru nie zdążyłem odłożyć..."

ja pie**ole co za frajerski tekst :homer:

rowerop*zdeczki się zesrały i wszystko nagrały. Wielkie ofiary własnego cwaniactwa.

Jeżeli rzeczywiści zjeżdżali z tych schodów i wymuszali pierwszeństwo to ci janusze co się zlecieli powinni wrzucić im te rowery do stawu a nie do sebixa się przykleili bohaterzy na białych ku*asach.

tomeekcz

2018-12-30, 23:37
jedno jest pewne. Drugi raz przed rowerem na przejściu nie zahamuje.

razak

2018-12-31, 14:40
koledzy banda ch*ja :) "ale mu gonga zapie**ole roweru nie zdążyłem odłożyć..." ahhahaha największy obsraniec który miał minute na to by go odłozyć ale kupa w gaciach mu nie pozwoliła na obrone kolegi :) Swoją drogą za takie zjazdy nalezy sie każdemu klaps ale od tira na przejściu :kawa:

Werewolv

2018-12-31, 14:49
Wpie**ol gówniarzom się należy i j***nym obrońcom

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-31, 21:05
JA napisał/a:

...wiem, że stara k***a na rowerze się na przejście wpie**oli....



Dzisiaj spotkałem tą... Panią, dojeżdżam do przejścia, a ta świadoma praw i obowiązków kobieta czeka przed przejściem z rowerem obok, trzymanym hardo w dłoniach.
Zatrzymuję się, wiekowa kobieta niepewnie przechodzi.
Wołam, trochę do siebie, bo nie opuszczałem szyby, by nie być zbytnim chamem, "co k***a, nauczyliśmy się przechodzić???".
Nie odpowiedziała, pewnie nie usłyszała :mrgreen:

Forrest10

2019-01-03, 17:09
To nie tak że te pedały mogły wymusić one k***a niemiały wstepu na pasy