18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odwieczna walka dobra ze złem...

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-12-29, 16:38
Driver VS Pedalarz


remi1982

2018-12-29, 16:44
Nawet śmieszne te pedały na rowerkach.

latosik

2018-12-29, 16:50
Dzieci, po 14 lat pewnie, nie tłumacze kierowcy ale nie widzielismy poczatku zajscia, moze wtargneli na jezdnie przed samym autem

Lobo24

2018-12-29, 16:56
Wszystko jest nagrane typie!

czeret

2018-12-29, 17:24
ul. Zielona, Gorzów Wlkp.
Niestety coraz częściej widzę tam pseudo rowerzystów którzy z tych mało uczęszczanych schodków zrobili sobie ciekawą zabawę. Wszystko fajnie jak któryś się nie wpie*doli na maskę :) Ciekawe do kogo wtedy będą roszczenia nagranym filmikiem?

mygyry

2018-12-29, 18:11
W ciemno piwo dla kierowcy auta, pomimo że k***a nie trawie sfrustrowanych szeryfów to jestem niemal pewien, że te j***ne pedalaże wymusiły na pasach

~Velture

2018-12-29, 18:42
Szok i niedowierzanie wśród tych płatków śniegu w zderzeniu z rzeczywistością bo ktoś ma wyj***ne na kamerę.

ag...........th

2018-12-29, 18:52
@up spolszczanie wszystkich neologizmów nie zawsze sprawia ze wypowiedz jest jasna dla Polaków.

garota

2018-12-29, 18:53
E tam większość z was pedałki gada na małolatów bo jesteście takimi samymi kmiotami którzy robią remonty w dzień a wieczorem chlają browary i pie**olą swoją brzydką k***ę żonę. Szkoda że nie dostał wpie**ol od wszytkich, w rosji by leżał poskładany bo by go naj***li rowerami. Pedałem jest on bo sp***olił jak mała dzieweczka i pewnie jeszcze miał przej***ne na psach.

Do ludzi w kaskach, napie**alajcie z bani jak ktoś do was podchodzi, największy kocór się zesra jak dostanie w nos z kasku.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-29, 19:20
Tak myślę, że ci, co filmowali zjazd reszty, ciut wcześniej spowodowali gwałtowne hamowanie gostka z golfa...
Bo te pedalarskie k***y uważają się za święte krowy. Że im wszystko wolno... Pod prąd pojechać??? A co k***a, czemu nie...
U mnie na ulicy jednokierunkowej na długości 300m naliczyłem za jednym razem k***a pięciu pedalarzy, co walili pod prąd. A co k***a, im wolno...
Osobiście miałem trzy przypadki z pedalarzami.
1. Jadę, z naprzeciwka stoją dwa autobusy, na końcu gówniarz wyjeżdża mi na czołówkę... nie pomyśli, że wjeżdża na przeciwny pas i coś może jechać. h*j, rower na pakę i jadę z nim na chatę (jego). Babka najpierw dziękuje, że go przywiozłem, bo by 3 dni nie wrócił ze strachu, a za chwilę pyta, czy był na swoim pasie... k***a!!! Mówię, że jeśli był na swoim pasie to tylko kołem, bo kierownicą był na moim... i tą kierownicą jebnął mi w słupek przedniej szyby...
(dla chcących się doj***ć, zachowałem ostrożność...)
2. Jadę rondem, zjeżdżam z ronda, wjeżdżający na rondo mają ustąpić. Na lewym stoi TIR, z prawego wypada rowerzysta (gówniarz oczywiście) i jebut przelatuje przez maskę... Ja mówię mu, "Czy ten TIR zatrzymał się na lewym pasie, bo się zepsuł??? Czy dlatego, że ustępował pierwszeństwa?). k***a debil w h*j.
3. Wzdłuż głównej drogi biegnie ścieżka rowerowa, tam, gdzie skręca się do mnie na osiedle ścieżka się kończy, jest PRZEJŚCIE dla pieszych i dalej chodnik... Skręcam, zatrzymuje się przed przejściem, bo wiem, że stara k***a na rowerze się na przejście wpie**oli.... no bo skąd ma wiedzieć, że nie wolno... Wjeżdża, ja w klakson... k***a trzy kółka w miejscu zrobiła. I jak nie z ryjem do mnie, zabić ją chciałem, przejechać.... I krzyczy, że dzwoni na policję... ja mówie dzwoń... mieszkam tuż obok... dyżurny chciał się wylać na nią... pół godziny dzwoniła, słyszałem jak darła się do słuchawki aż u siebie. W końcu przyjechali, wielce była zdziwiona, że to ona popełniła wykroczenie...
Więc k***a... stoję po jasnej stronie mocy, pie**olić pedalarzy :mrgreen:

banerr

2018-12-29, 19:58
Na pedalarzy najskuteczniejszy jest gaz pieprzowy, skraca dyskusję do minimum. A na tym filmie najpewniej wpie**olili się gościowi, włączając się do ruchu na PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH. Pewnie musiał ostro depnąć i podskoczyło mu ciśnienie.

Krysteeek

2018-12-29, 23:05
garota napisał/a:

E tam większość z was pedałki gada na małolatów bo jesteście takimi samymi kmiotami którzy robią remonty w dzień a wieczorem chlają browary i pie**olą swoją brzydką k***ę żonę. Szkoda że nie dostał wpie**ol od wszytkich, w rosji by leżał poskładany bo by go naj***li rowerami. Pedałem jest on bo sp***olił jak mała dzieweczka i pewnie jeszcze miał przej***ne na psach.

Do ludzi w kaskach, napie**alajcie z bani jak ktoś do was podchodzi, największy kocór się zesra jak dostanie w nos z kasku.



Robiąc bajt, mógłbyś trochę się postarać kmiocie.

KlinikaAborcyjna

2018-12-30, 00:04
.............hmmm ciekawe czemu nie ma początku.......... może dlatego że pedalarze odpierdzielili niezłą szopkę wymuszając pierwszeństwo? i od kiedy to można rowerem śmigać na pełnej przez przejście dla pieszych? :kawa:

spiepszaj_dzbanie

2018-12-30, 00:23
Ale jacy cwani jak już se pojechał.

A ta fujara co się wyj***ła... Jak seba już odchodził to pedalarz chciał się bić. Jeszcze go rurki gonią jak odpuścił i poszedł do auta. Wyjąłbym podkowę z kapsy i spróbował swoich sił.

ech szkoda mitrężyć po próżnicy.

Aleo

2018-12-30, 00:47
k***a co za pedały, powinien im tam wszystkim naj***ć kretynom pie**olonym