18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odwieczna walka dobra ze złem...

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-12-29, 16:38
Driver VS Pedalarz


Gromm

2018-12-30, 00:58
Za mało wpie**olu pedalanu

pATRYKOify

2018-12-30, 03:07
Chłopaczki pewnie mają jakiś tor na te rowery i dobrze się bawią, a takie p*zdy sadolowe będą pisać "pedały na rowerach". Kto tu jest pedałem j***ne przegrywy bez pasji i zainteresowań.

maxpudl

2018-12-30, 07:01
Ale p*zdeusy z tych pedalarzy.. Kolo pomijając, że typowy sebix z charateru - to jednak wysiadł do nich sam, bez żadnego kija/nożyka/maczety (tak - jestem z krk.. :( )
I wszyscy cichutko w gruncie rzeczy siedzieli, ten co sie burzył że mu sie rowerek kopie to dostał plaskacza w kask i ledwie sie na nogach utrzymał.. A reszta uszy po sobie - Za wyjątkiem oczywiście dzieciaka "mam to nagrane typie" - co już idealnie podsumował SZ.P Lobo24 ..
Potem pościg jak na dzieci januszy przystało i bohaterskie stanie obok "ale jak wyjdzie to odejdź"
hahahaha - może kaski to za moało - jakby mieli armory na motr, albo lepiej jakiś kewlar - to by któryś odważył na tyle żeby podbiec i poszarpać mu anteną samochodową?!

PS taka mi myśl przyszła - że to początki tego co europa zachodnia ma już - strzelają do nich, szlachtują, gwałcą im kobiety a w odpowiedzi rurkowi chłopcy bazgrają kredą po ulicy, że "miłość i dobro zawsze zwycięży" i "wszyscy są charlie h*jebdo" ..

Siberian_Meat_Grinder

2018-12-30, 08:37
1:46:

Cytat:

"ale mu gonga zapie**ole jak wyjdzie. Roweru nie zdążyłem odłożyć"



haha co za pie**olony lamus! Stał całą aferę jak c*pka, a później znajduje zajebiste tłumaczenie, dlaczego to koledze nie pomógł :D takie coś, to coś w stylu:

"wj***łbym ci, ale akurat nie mogę, bo muszę teraz zjeść rosół"

Karboksylator

2018-12-30, 08:47
w zasadzie mógł ich rozjechać jak po pasach jechali a nie szli.

DerAmg

2018-12-30, 09:10
Zawsze się zastanawiałem jak nagrywało GoPro to pierwsze cyfrowe, co zastąpiło GoPro Black Analog 8mm.

kolosasz

2018-12-30, 11:07
Pan Łysa-Sprawiedliwość nie wygląda na Żyda. Z drugiej strony Polak nie podniósłby ręki na drugiego Polaka.
Cóż, tym postępowaniem Pan Łyszter się zdradził - On jest Żydem!

MadDave

2018-12-30, 11:58
Mimo wszystko największą mam beke z pedalarzy którzy myślą że prowadzą samochód i napie**alają na tych swoich rowerkach środkiem drogi a za nimi ciągnie się nitka samochodów które miały pecha trafić na tak natrętnego sk***ysyna. Nie ukrywam że za każdym razem mam ochotę spychać takich leszczy na pobocze.
No i jedzie ci taki i myśli - k***a ale jestem zajebisty, pro, eko, homo, oszczędny. Potem na profilu dla innych jebniętych wypisuje że dzisiaj zaoszczędził 8 godzin stania w korkach i tylko raz dostał wpie**ol ale jego chłopak już szykuje mi ciepły kompres z moszny.
Hwdr

mygyry

2018-12-30, 12:03
MadDave napisał/a:

ale jego chłopak już szykuje mi ciepły kompres z moszny.


Mamy cię! :D

Ronoaro

2018-12-30, 12:04
Ci pedalarze sprawiają wrażenie jakby mieli jeden mózg na spółę.

wojtek95do

2018-12-30, 13:15
"Ale mu gąga zapie**ole jak przyjdzie, k***a roweru nie zdążyłem odłożyć" :D

Bronsonnn

2018-12-30, 14:13
Bo rower się odkłada 10 min :)

ellsworth

2018-12-30, 14:31
mygyry napisał/a:

W ciemno piwo dla kierowcy auta, pomimo że k***a nie trawie sfrustrowanych szeryfów to jestem niemal pewien, że te j***ne pedalaże wymusiły na pasach


Nawet jeśli wymusili to nie powód, by kogoś lać (i to dzieciaki!)

mygyry

2018-12-30, 15:33
Cytat:

Nawet jeśli wymusili to nie powód, by kogoś lać (i to dzieciaki!)


Mogli przeprosić i sp***alać to zgrywali cwaniaków w grupie z kamerką i się przeliczyli, piwo dla kierowcy mimo, że nie lubię takich agresorów