18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odstrzelenie małego kundla

T3RMINATOR • 2019-01-07, 02:14
W hrabstwie Faulkner,Arkansas,USA zgłoszono agresywnego psa, na miejsce przyjechał zastępcą szeryfa i wystrzelił do psa. Pies przeżył ale musi mieć operacje na roztrzaskanej szczęce.



FAULKNER COUNTY, Ark. — The Faulkner County Sheriff's Office received a call about an aggressive dog in the Shiloh Estates subdivision in Conway on Friday night and sent a deputy to the scene.

During the incident, the deputy, Keenan Wallace, a K-9 handler, fired his weapon at the dog.

Authorities say the video of the incident is being reviewed by supervisors.

Sheriff Tim Ryals has placed the deputy on paid administrative leave pending an investigation.

The dog is stable, but will need surgery for a a shattered jaw.

Ca...........on

2019-01-07, 14:42
Ja mam potrójnie mieszane uczucia. Z jednej strony uwielbiam Arkansas. Z drugiej strony nienawidzę małych, ujadających kundli. Z trzeciej strony... no sami widzicie, kto go odstrzelił! Kuźwa, co za combo... I bądź tu człowieku zły albo zadowolony...

Nutzz

2019-01-07, 15:02
Pozwolenie na broń w Polsce skomplikowane? Trudne? Teraz? Błagam, trzymajcie mnie. To już nawet instruktorem byle p*zda może zostać, wystarczy że wyłoży do 3000 za kurs i kupi klamkę.

banerr

2019-01-07, 16:00
Tak powinno się załatwiać wszystkie szczekające ścierwa, których właściciele mają wyj***ne w trzymanie na smyczy i na swojej posesji. Dziwne jest to że z tak małej odległości strzał nie był skuteczny.

Wiewór

2019-01-07, 17:04
Nutzz napisał/a:

Pozwolenie na broń w Polsce skomplikowane? Trudne? Teraz? Błagam, trzymajcie mnie. To już nawet instruktorem byle p*zda może zostać, wystarczy że wyłoży do 3000 za kurs i kupi klamkę.


No i k***a trzeba udawać kolekcjonera sportowca i ch*j wie co żeby sobie postrzelać a ja pie**olę bo nie będę z siebie idioty robił i udawał kogoś kim nie jestem i płaszczyl się przed jakimś pie**olonym grubym starym ubekiem na policji co będzie przekraczał swoje uprawnienia żeby tylko k***a pozwolenia mi nie wydać. Jeszcze k***a te śmieszne badania które niby mają coś wykazać

lord_kilburn

2019-01-07, 18:35
Na pewno pies był winny bo byl czrny

Mateo.

2019-01-07, 18:37
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@up: Poprosisz złodzieja aby poczekał 3 minuty aż je naładujesz? ;)


Może ma już załadowane?

Tomson102

2019-01-07, 19:53
j***ć śmiecia policjanta

TłustyManat

2019-01-07, 19:53
Pies bez smyczy czy kagańca. Powinien mieć prawo odstrzelić kundla z bomby.

Rozjebie

2019-01-07, 20:03
Nagrywający z gadki raczej biały, wiec niech się cieszy, ze nie jest czarny i pies przyjął jego kule na siebie

Hasslich

2019-01-07, 20:19
@Nutzz CP możesz kupić na dowód w Polsce. Taka kula .44 nie uszkodziła by kundlowi szczęki jak ta przepuszczam 9 tylko urwała w ją w piździet, a przy dobrych wiatrach ze śnupą i łbem.


Siberian_Meat_Grinder

2019-01-07, 20:22
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Nie jestem także pewien, ale przechowywanie załadowanej broni może nie być zgodne z prawem dot. broni czarnoprochowej. Ktoś coś?



nie ma ograniczeń, ponieważ ustawa (o broni i amunicji) nie określa tego w stosunku do broni rozdzielnego ładowania ("... wytworzonej przed rokiem 1885 lub jej replik"), a co nie jest zabronione, jest dozwolone :) Można nawet bez problemu także nosić taką broń. Tylko przy noszeniu broni CP:

Ale: w myśl art. 51 ust. 2. pkt. 4 (UoBiA)

Cytat:

ust. 1 Kto bez wymaganej rejestracji posiada broń pneumatyczną albo zbywa osobie nieuprawnionej broń pneumatyczną albo miotacz gazu obezwładniającego lub narzędzie albo urządzenie, którego używanie może zagrażać życiu lub zdrowiu, podlega karze aresztu albo grzywny.



i dalej:


Cytat:

ust. 2. Tej samej karze podlega, kto:

pkt 4)nosi broń, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu, środka odurzającego lub substancji psychotropowych albo środka zastępczego;


Koolka

2019-01-07, 20:28
@Rebeliant_ZPF po pierwsze proch praktycznie nie ma kontaktu z powietrzem, z jednej strony pchasz tłuszcz/wazelinę/wosk czy co tam sobie chcesz, z drugiej jest kapiszon, także dostępu powietrza do prochu nie ma, w Polsce robiono już testy, trzymany w szufladzie czarnoprochowiec potrafi spokojnie wystrzelić nawet po roku od załadowania - może jest inaczej jeśli mieszkasz np w cieknącej przy każdej mżawce budzie, ale w normalnym domu/mieszkaniu nie powinno być problemu. Po drugie prawo polskie jest tak porąbane, że nie tylko pozwala na trzymanie załadowanej broni czarnoprochowej w domu, możesz z nią nawet chodzić po ulicy i dopóki nie próbujesz korzystać ze zbiorkomu, wejść na imprezę masową lub w miejsce, którego regulamin zabrania posiadania przy sobie broni (np urzędy) w żaden sposób nie łamiesz prawa i nie dajesz podstaw policji do zatrzymania, oczywiście większość krawężników ma zerową wiedzę w temacie więc mogą Cię zatrzymać jednak skończy się to na 100% stratą kilku godzin na komendzie a następnie gorącymi przeprosinami policjantów i zwrotem broni i puszczeniem wolno bez żadnych konsekwencji (warto wyrobić sobie europejską kartę broni - w takich sytuacjach pozwala zaoszczędzić te kilka godzin na komendzie).

niemamskarpet.

2019-01-07, 21:31
policjant ratował swoje życie w związku z atakiem agresywnego psa niebezpiecznej rasy Shi Tzu........... btw może go wk***iało szczekanie ?

Koolka

2019-01-07, 22:27
@Rebeliant_ZPF Zbiorkom zakłuł w oczy? Określenie używane jest przeze mnie świadomie w celu podkreślenia mojej niechęci do tej formy transportu.

Sawix

2019-01-07, 22:28
k***iarz w mudurze