18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odstrzelenie małego kundla

T3RMINATOR • 2019-01-07, 02:14
W hrabstwie Faulkner,Arkansas,USA zgłoszono agresywnego psa, na miejsce przyjechał zastępcą szeryfa i wystrzelił do psa. Pies przeżył ale musi mieć operacje na roztrzaskanej szczęce.



FAULKNER COUNTY, Ark. — The Faulkner County Sheriff's Office received a call about an aggressive dog in the Shiloh Estates subdivision in Conway on Friday night and sent a deputy to the scene.

During the incident, the deputy, Keenan Wallace, a K-9 handler, fired his weapon at the dog.

Authorities say the video of the incident is being reviewed by supervisors.

Sheriff Tim Ryals has placed the deputy on paid administrative leave pending an investigation.

The dog is stable, but will need surgery for a a shattered jaw.

TB303

2019-01-07, 02:15
Pies strzelił do psa - ja problemu nie widzę :amused:

Nutzz

2019-01-07, 02:33
O, ciekawe kiedy pod tematem pojawią się fiutki postulujące swobodny dostęp do broni (tak jakby w Polsce był ciężki, biedaki) i wychwalających amerykańską policję.

purwol

2019-01-07, 03:42
co to są te gwiazdki po lewej? coś w stylu, że ulubione?

cuurniprime

2019-01-07, 03:43
@Nutzz prosz, ja się zgłaszam. W USA kupisz broń na dowód w Walmarcie a w Polsce pie**ol się z papierami bo mamy prawo napisane za czasów komuny... Dlatego polecam kuszę :ok: Natomiast amerykańską policję to ty szanuj, wielu murzynów odstrzeliła i chwała im za to...

TB303

2019-01-07, 03:46
purwol napisał/a:

co to są te gwiazdki po lewej? coś w stylu, że ulubione?


Tak. Jeśli świeci się na żółto, to znaczy, że masz temat w ulubionych.

Blind

2019-01-07, 04:24
Nie ma to jak odstrzelić takiego burka co i tak trawę ma ciężko pogryźć

panta_rhei

2019-01-07, 06:44
Powinni go odj***ć od razu jak zorientowali się, że spudłowali. A tak to się męczy i przej***ne ma do końca o ile się wyliże.

~Velture

2019-01-07, 07:26
Taki hardy ch*j był na początku i jeszcze groził typowi jak ten mu mówił, że nie musi go słuchać a ten mu, że pies też go nie słuchał a potem fujara miękka kiedy gość powiedział, że to nie jego pies...

nowynick

2019-01-07, 08:24
Wygląd tej strony coraz bardziej mnie wk***ia...

Hrabia Drapula

2019-01-07, 09:41
@cuurniprime, teoretycznie kupisz, ale to nie jest też tak jak z bułkami że kupujesz i wychodzisz, też jest weryfikacja która trwa do 7dni, co do tego że u nas jest jak za komuny, nie zgodzę się, za komuny miałem legalną, zarejestrowaną broń bez problemu, teraz jest tyle pie**olenia że z 10-12 lat temu oddałem do utylizacji bo to najprostszy i najłatwiejszy sposób pozbycia się był, teraz ludzi wydziwiają że na jakieś sportowe, myśliwskie, kolekcjonerskie pozwolenia mają, ale w razie użycia do obrony w domu czy gdzieś indzie o kant dupy będą mogli sobie te pozwolenia wytrze, fakt że życie swoje i rodziny może uratuje i to najważniejsze ale są też inne dobre metody

mesjans

2019-01-07, 09:46
cuurniprime napisał/a:

@Nutzz prosz, ja się zgłaszam. W USA kupisz broń na dowód w Walmarcie a w Polsce pie**ol się z papierami bo mamy prawo napisane za czasów komuny... Dlatego polecam kuszę :ok: Natomiast amerykańską policję to ty szanuj, wielu murzynów odstrzeliła i chwała im za to...


Niestety w Polsce kusza też jest na pozwolenie na broń.

ziajos

2019-01-07, 10:34
Ale czarnoprochowiec już nie, dlatego w szafce obok biurka dwa colty zawsze są :)

gabriel0

2019-01-07, 11:16
purwol napisał/a:

co to są te gwiazdki po lewej? coś w stylu, że ulubione?


Już tłumaczę nowego sadola. Od lewej klikasz gwiazdkę gdy chcesz by murzyna z filmu scigano z jedną gwiazdką. Potem masz F, jak Frajerski temat, następnie łańcuch gdy chcesz by murzyna zamknęli z kulą u nogi.
Pozdrawiam.

dzabdzab

2019-01-07, 13:29
@cuurniprime: kuszę w Polsce? legalnie? to już prościej jest z palną...