18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

odnośnie całego pokolenia "JP na 100%"

troyak • 2009-09-14, 21:46
A Wy się w temacie o NK dziwicie czemu te całe pokolenie "JP na 100%" jest trzepnięte... jakbym słuchał takiej muzyki też bym miał mózg lekko wyprany :)



Chociaż z tych panów co śpiewają (nie za mocne słowo? :) ) nieźli biznesmeni... tak jak Rydzyk potrafią zarobić na wszystkim :)

troyak

2009-09-15, 21:19
to jeszcze jeden filmik jak już jesteśmy w nastroju :



koleś z tego co wyczytałem pokazał peji środkowy palec... ale "szacunek ludzi ulicy" sobie zdobył na pewno :)

variat

2009-09-15, 22:48
Macie szansę na posłuchanie Polskiego Rapu ku...na 100% Ema

dziumbi

2009-09-16, 19:52
Be6he6mo6th napisał/a:



Gratulacje, czyli hip-hop to nie jest gatunek muzyki?
Według mnie to jest rzeczywiście i kultura, ale i również gatunek muzyki.



Co to za "no name'y" podajesz wielki hip-hop jak widzę... :roll: Dobry rap, pewnie każdy o nim słyszał.


Sławny nie znaczy lepszy przeważnie troszkę sławy i gówno zaczynają nagrywać

mesior

2009-09-16, 21:25
JP = j***ć Peje : d

Mi...........45

2009-09-16, 21:43
Kto to jest Fejter i h*jcinaime? Jakieś postacie z anime/mangi?

Ow...........dX

2009-09-17, 13:32
Płeć Anthrax
Postaw piwo autorowi tego posta PostWysłany: 2009-09-15, 11:28

To też jest skład no-name? xD Czuć tą pasję...racja :]

^^
to jest pasja?


to jest shit...


jest dużo wykonawców którzy jeszcze RAP z sensem robią... a ta dyskusja to jest typowych ludzi przemądrzających się i posiadających wiedzę teoretyczna, [nie wszyscy oczywiscie]

yarzapp

2009-09-18, 10:59
OwadX napisał/a:

Płeć Anthrax
Postaw piwo autorowi tego posta PostWysłany: 2009-09-15, 11:28

To też jest skład no-name? xD Czuć tą pasję...racja :]

^^



Co to jest? Naprawdę zacytować nie jest jakimś problemem

Krzysztof

2009-09-24, 10:35
Cały czas gadacie kaliber, kaliber, a słyszał ktoś ich pierwsze nagrania? Są na takim poziomie jak to co dodał Anthrax A stworzyli kawał wspaniałej muzyki.
Jeśli chodzi o podziemie to mało miałem styczności z czymś nadającym się do wysłuchania choć do połowy i to mnie chyba zniechęciło do poszukiwań (znalazłem 1 nawet dobry zespół)
WWO kiedyś trzymało naprawdę wysoki poziom:

"Obejrzyj sobie wiadomości" "W Witrynach Odbicia" i parę innych.

A czy tak jest dalej to nie wiem, nie słucham. (bo nie chcę przeżyć zawodu)

BueR_MadasS

2009-09-30, 19:08
Cytat:

"Walka o Ryśka


Światowej sławy filmowcy i ludzie sztuki podpisali petycję, w której apelują o uniewinnie Ryśka Pei.

"Protestujemy przeciw bezwzględnemu potraktowaniu jednego z najwybitniejszych na świecie twórców hip-hopu. Wyrażamy głęboki szacunek dla Ryśka Pei, naszego kolegi i przyjaciela. Domagamy się natychmiastowego uniewinnia Rycha"

W obronie Rycha stanął Krzysztof Zanussi

"Rychu jest bez wątpienia postacią tragiczną. (...) Gdyby nie był sławny, to fakt, że ponad 7 dni temu w Zielonej Górze, mieście szczególnie swobodnych obyczajów, dał się sprowokować jakiemuś konfidentowi, nie miałby dzisiaj przedłużenia"



Artysty broniła też Karolina Korwin-Piotrowska

"Wielkiemu artyście takie życie należy wybaczyć"

Głos zabrała również aktorka Dorota Stalińska

"Jestem zszokowana. Nie rozumiem tego obrzydliwego języka kompletnie. Mój 20-letni syn by panu powiedział, jak młodociane gnoje pchają się na koncerty nie tylko 20-latkom, ale i 40- latkom. Domagają się alkoholu, sami prowokują starszych mężczyzn - tłumaczy aktorka"

W niedzielę w Kairze minister Radosław Sikorski informował, że w sprawie Ryśka wspólnie wystąpią władze Poznania i Polski, których jest obywatelem. Będzie to apel o zwolnienie muzyka z zarzutów. Sikorski dodał, że rozważa zwrócenie się do prezydenta Kaczyńskiego o skorzystanie z prawa łaski.

Sprawę Ryśka skomentował również Seweryn Blumsztajn z Gazety Wyborczej:

Wszyscy są równi wobec prawa, ale niektórym Pan Bóg dał niezwykły talent i wolę. Tacy są równiejsi. Ludzie tak wybitni jak Rysiek Peja stanowią nasze dobro narodowe. Wszyscy się grzejemy w świetle ich dokonań. Chełpimy się nimi. Nie mamy też ich zbyt wielu. Ilu się w Polsce rodzi takich jak Peja? Nie dziwię się więc i nie oburzam, że dla polskiego rządu Peja to obywatel specjalnej troski."



Zrodlo

SpiderFYM

2009-09-30, 23:47
Jak dobrze że jeszcze jest OSTR.

No ale JP na 100% xD