18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

odnośnie całego pokolenia "JP na 100%"

troyak • 2009-09-14, 21:46
A Wy się w temacie o NK dziwicie czemu te całe pokolenie "JP na 100%" jest trzepnięte... jakbym słuchał takiej muzyki też bym miał mózg lekko wyprany :)



Chociaż z tych panów co śpiewają (nie za mocne słowo? :) ) nieźli biznesmeni... tak jak Rydzyk potrafią zarobić na wszystkim :)

Acho

2009-09-15, 00:37
Akurat hip hop i rap mają różne korzenie, ale się połączyły, rap to melorecytacja i bity a hiphop to muzyka tworzona z sampli

Perlo

2009-09-15, 01:55
Widze jedynie Acho wie co to hh i rap . Wiki ma zj***na definicje. A prawdziwego hh jest duzo ... Pfk , k44, stara molesta (bo teraz juz troche gorzej ale tez w sumie ok ) , stary rysiek ze ski skladem , eldo , ostry , wwo , grammatik itd... ale ogolnie sama klasyka , z nowych skladow nieliczni do mnie trafiaja , reszta to juz pop

Saia

2009-09-15, 07:18
o no właśnie o ostrym zapomniałem , tylko on za dużo jara i głupoty na koncertach opowiada i tym co go nie znają to się nie podoba xd

CPCH

2009-09-15, 08:12
k***y... :) i tyle...

ale są jeszcze prawdziwi o których wiedzą Ci dla których rap to nie R.Kelly....

Pokój 5.

Bogna

2009-09-15, 08:52
Perlo napisał/a:

ale ogolnie sama klasyka , z nowych skladow nieliczni do mnie trafiaja , reszta to juz pop


fantastycznie, urzekające, super. but.... who cares?
Saia napisał/a:

głupoty na koncertach opowiada i tym co go nie znają to się nie podoba xd


miałam nieprzyjemność być na jego koncercie na heinekenie. najgorsze teksty, jakie słyszałam ze sceny 'konferansjerka' i teksty 'piosnek') i skuteczne wzbudzenie we mnie irytacji (zarówno on, jak i pbliczność). cały czas mnie zadziwia, jak człowiek z takim muzycznym wykształceniem może robić coś takiego :|. normalnie mi wstyd za kolegę po fachu

jarko

2009-09-15, 11:08
Be6he6mo6th napisał/a:


Co to za "no name'y" podajesz wielki hip-hop jak widzę... :roll: Dobry rap, pewnie każdy o nim słyszał.



Akurat takie "no name'y" robią najlepszą muzykę, bo robią to z pasji, a nie dla pieniędzy jak całe mainstreamowe gówno pod publike, które leci na MTV, czy ViVie

An...........ax

2009-09-15, 11:28

To też jest skład no-name? xD Czuć tą pasję...racja :]

erniii

2009-09-15, 12:12
Be6he6mo6th napisał/a:


Co to za "no name'y" podajesz wielki hip-hop jak widzę... :roll: Dobry rap, pewnie każdy o nim słyszał.



No napewno nie slyszal o nich taki hejter jak Ty. Nie bede z Toba wiecej dyskutowal bo jak widze nie posiadasz nawet najnizszego poziomu, pozdrawiam.

Człapi

2009-09-15, 12:44
na 100% mam ten cały szajs gdzieś- jak oni tak JP na 100% to czekam aż któryś oficjalnie podejdzie do jakiegoś policjanta na ulicy i to powie-tyle-powiedzialem-dobranoc państwu

Mo...........66

2009-09-15, 12:45
hip hop jest ch*jem.

ALL HAIL LCN!

perun

2009-09-15, 13:19
ten klip trzeba oglądać z wyłączonym dźwiękiem; ten kawałek Jest Pedalski na 100 %

Saia

2009-09-15, 13:20
Bogna napisał/a:


miałam nieprzyjemność być na jego koncercie na heinekenie. najgorsze teksty, jakie słyszałam ze sceny 'konferansjerka' i teksty 'piosnek') i skuteczne wzbudzenie we mnie irytacji (zarówno on, jak i pbliczność). cały czas mnie zadziwia, jak człowiek z takim muzycznym wykształceniem może robić coś takiego :|. normalnie mi wstyd za kolegę po fachu



też tam byłem i się własnie do tego odnoszę. wiesz co to gastro faza? tak na początek...

yarzapp

2009-09-15, 14:52
Saia. to, że sobie jara przed koncertami to jest jego problem, nikt nie musi potem wysłuchiwać głupot. Swoją drogą zawsze lubiłem ostrego

freshu

2009-09-15, 18:58
firma robi swoje i ma wyj***ne na takie opinie, a że to trafia do szczyli to juz nie ich wina.

a teraz mnie zwyzywajcie.. ;f

Bogna

2009-09-15, 19:09
Saia napisał/a:

wiesz co to gastro faza? tak na początek...


nie, kurna, nie wiem :samoboj:

mam chyba prawo nie lubić ostrego, prawda? i zawsze uważałam, że dla mnie cokolwiek powiedziane przez kogokolwiek to mogą być bzdury? dla mnie ostry zmarnował tylko talent. to jest moje prywatne zdanie, a tak na koniec (że nawiążę do Twojej wypowiedzi) to nawet lily allen dała lepszy koncert niż ostry... tyle ode mnie.