18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

odnośnie całego pokolenia "JP na 100%"

troyak • 2009-09-14, 21:46
A Wy się w temacie o NK dziwicie czemu te całe pokolenie "JP na 100%" jest trzepnięte... jakbym słuchał takiej muzyki też bym miał mózg lekko wyprany :)



Chociaż z tych panów co śpiewają (nie za mocne słowo? :) ) nieźli biznesmeni... tak jak Rydzyk potrafią zarobić na wszystkim :)

TTszpan

2009-09-14, 22:30
to brzmi jak disco polo
JP- jem parówki na 100% (z osłonka)

boomblast

2009-09-14, 22:30
Kiedyś kolesie nawijali o tym, że im się źle żyje, ale jak poczuli zapach pieniędzy to by je brali nawet w aucie.

erniii

2009-09-14, 22:31
"Hip hop = cała kultura [breakdance, graffiti, RAP]
RAP = gatunek muzyki, który link reprezentuje"
brawo ze umiesz czytac wikipedie! :)

Co do reszty hejterów przytocze słowa pewnego pana, napewno go nie znacie "rap sie skonczył? wez nie pie**ol, skonczyl sie dla tych co jarają sie werbą"

Jak mozecie sie wypowiadac o polskim rapie skoro go nawet nie znacie? ;)
To tak jakby ja zaczal obrazac wasze Popy, Rocki czy tez Metal. Znam z kazdego gatunku po 2 zespoly wiec trzymam jape i nie obrazam.

Mes, smarki, vnm, białas, solar mało wam dobrego rapu?
pięć.

papapishu

2009-09-14, 22:31
troyak napisał/a:

papapishu, tzn że czasy zmieniają się na gorsze ? czy społeczeństwo głupieje ?



Może nie tyle społeczeństwo co jego młodsza część. Dzieci neo jarają się takimi pseudo-murzyńskim teledyskami. Komercjalizacja w całej swojej okazałości. Przecież Sokół (obecny na tym teledysku) parę lat wstecz, nagrywał całkiem dobry rap (imo).

hubSSon

2009-09-14, 22:33
marcin, wreszcie ktoś kto rozumie. rzeczywiście stare WWO, PFK, Kaliber to było coś. zgadzam się, że Mag to był naprawdę zajebisty raper ale wątpię że jakby żył to teraz dalej to co robił byłoby dobre jak kiedyś...

Saia

2009-09-14, 22:38
HubSSon , przypominam Daba , był w Kalibrze razem z Magiem i Joką czyli stary raper nie? a teraz kolejna solowa płyta OPK. kawałki nie śmierdzą komercją(oprócz kawałka Odór ale i on ma sens , chwilami ciężko zrozumieć ale ogólnie tekst nadal przemyślany)i sa z sensem...

Be6he6mo6th

2009-09-14, 22:47
marcin_ napisał/a:

Hip hop = cała kultura [breakdance, graffiti, RAP]
RAP = gatunek muzyki, który link reprezentuje



Gratulacje, czyli hip-hop to nie jest gatunek muzyki?
Według mnie to jest rzeczywiście i kultura, ale i również gatunek muzyki.

Cytat:

Mes, smarki, vnm, białas, solar mało wam dobrego rapu?
pięć.



Co to za "no name'y" podajesz wielki hip-hop jak widzę... :roll: Dobry rap, pewnie każdy o nim słyszał.

djbii

2009-09-14, 22:50
Rapu nie słucham ale Magika, fokusa, Racha; stare WWO i 52 Dębięc, Kaliber 44 szanuje, bo jest to muzyka prawdziwa.

Desecrator

2009-09-14, 23:01
"przeciw kurestwu na 100%" buhahahahaha....

marcin_

2009-09-14, 23:05
erniii, mogę Tobie pobić brawo za kretynizm? Czasem przemyśl to, co chcesz powiedzieć, a nie pisz bzdur, które Ci podrzuca na myśl jakiś szczeniacki stream.

Be6he6mo6th - rap to ELEMENT kultury HIP HOP. Chyba, że nazwę Behemotha rockiem (:. Muzyka to muzyka, wnioskuję z Twojego toku myślenia.

Mi osobiście ciężko powiedzieć cokolwiek o polskim rapie. W czasach, gdy ja dorastałem na porządku dziennym było już poruszanie tematu dz**ek, hajsu i wielkiego melanżu.

Pokolenie >90 sk***iło się przez tą całą propagandę z ziołem i widzisz teraz 13 letnich gówniarzy, którzy nie wiedzą, co to jest 'wzór skróconego mnożenia', ale za to ze szczegółami powie Ci, jak palić z bongo. Ale mnie to osobiście wali.

Wskazuję tylko na przykry fakt, że większość, znaczna większość polskich rap-artystów zatraciło swoje pierwotne priorytety i nie zarabia, by grać, a gra, by zarabiać. Niekiedy mówiąc takie głupoty, że aż głowa mała.

Tak, tym jest dla mnie właśnie obecny polski 'rap'.

Gorgon

2009-09-14, 23:09
Zamknąć tam ryje, ja uważam że Firma jest "w porządku na 100%

Saia

2009-09-14, 23:26
Gorgon , wyjdź

An...........ax

2009-09-15, 00:00
Gorgon, a Popka masz za wzór erudyty?

Brylas

2009-09-15, 00:36
Be6he6mo6th to, że dla Ciebie są nołnejmami, nie znaczy, ze dla innych też. I nie wiem czy słyszałeś kiedyś o czymś takim jak podziemie. I czy naprawdę masz aż tak ograniczony umysł, że nie potrafisz pojąć tego, że to co jest dobre wcale nie musi być znane? W rapie dzieje się wbrew pozorom dużo dobrego, ale niestety tylko w podziemiu. Tak więc ludzie Twojego pokroju, dla których w szufladce rap widnieje jedynie jakas grupa operacyjna, firma, mezo i wiele różnych dziwnych gówien jakie mają okazję oglądać na VIVIE, myślą, że to tak wygląda kultura hip hop. Trawa, dz**ki i inne używki.
Kiedyś wydawało mi się, że trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie na dany temat, by nie wstydzić się otworzyć japy. Jak widać na Twoim przypadku- myliłem się. Nawet nie chciało Ci się przecież skopiować ksywy któregokolwiek z artystów wymienionych przez erniego i wkleić w jutubowskiej wyszukiwarce. Aż mi nawet trochę Ciebie szkoda, tego że sam się ograniczasz.
Idę posłuchać Dinala. pzdr