18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochroniarze Z Nautilus

Kałdi • 2022-08-01, 12:09
Takie zachowanie ochroniarzy dyskotek nie powinno mieć miejsca w 2022 roku. Na opublikowanym nagraniu widać jak jeden z mężczyzn w koszulce z napisem „OCHRONA” podchodzi do leżącego mężczyzny i kopie go w twarz. Inny został powalony i z odgłosem, niczym tłuczonych kości, pada na kostkę brukową. Kolejny jest kopnięty. Takie karygodne zachowania miały miejsce przed klubem Nautilus w Uniejowie.
Oświadczenie klubu:
Szanowni Goście !
Sytuacja do której doszło w Naszym klubie jest godna potępienia. Bezpieczeństwo gości Naszego klubu jest priorytetem ! Sytuacja, do której doszło w Naszym klubie nie może się powtórzyć, dlatego natychmiast zakończyliśmy współprace z firmą ochroniarską, która dopuściła się agresywnego zachowania wobec Naszych gości.
Za zaistniałą sytuacje najmocniej Wszystkich przepraszamy jednocześnie zapewniając, że Państwa bezpieczeństwo było, jest i będzie dla nas priorytetem.
Z Poważaniem
Zarząd klubu Nautilus.




BanujNasNieMichalka

2022-08-01, 17:39
keisats napisał/a:

Niue wiemy co działo się przed nagraniem. Być może goście skakali przed chwila komuś po głowie, rozwalili butelkę na czyimś łbie albo wrzucali komuś tabletkę gwałtu.
Nadal uważasz, że kopanie leżącego nie powinno mieć miejsca?4
Z reguły tacy ochroniarze nie wdają się w burdy. Wiedzą czym to grozi to raz a dwa eskaluje to konflikt.
Użycie siły to ostateczność i - wierzcie lub nie - za niewinność nikt nie dostaje.
Nie. nie jestem ochroniarzem, barmanem itp ale wiem jak to działa i jak zwykle się zaczyna. Kończy się różnie ale zwykle zaczyna tak samo.



W Polsce nawet mordercy nie możesz po łbie skakać także sobie odpowiedź. Od tego są sądy i patrząc na to co ludzie wypisują na FB tylko prawo różni nas od krajów 3 świata gdzie samosądy to norma.

Juzwa

2022-08-01, 18:07
Nexiv napisał/a:

Na sadolu jesteś i oczekujesz mądrości ze strony użytkowników? No chyba się z dupą na łby zamieniłeś



Z ch*jem na łby się pozamieniał kolego z ch*jem. ch*j ma łepek w przeciwieństwie do dupy, która ma tylko dziurę. :dupsko:

mlecz1323

2022-08-01, 18:22
Witamy w więzieniu. Ale kurestwo j***ne.

sadol001

2022-08-01, 18:24
polskie małpy, niczym się nie różnią od tych afrykańskich, może tylko mają koszulki dojczekabana

Kgroszek

2022-08-01, 18:28
Bardzo dobrze lać to bydło co się chce dobrze bawić po nocach i wydawać bez sensu pieniądze na alko i dragi podczas gdy uczciwi ochroniarze muszą stać za 250-300zl do 4rano murem za ochroną pozdro

Brąchacz

2022-08-01, 18:34
Kluby to siedlisko sk***ienia i patolki. Normalny czlowiek nie chodzi w takie miejsca.

eliveruss

2022-08-01, 18:34
Gdybym zobaczył taką akcję, to szczerze Wam mówię, wyjąłbym kopyto i zacząłbym strzelać. Kopanie po głowie leżącego, to usiłowanie zabójstwa.

Ryju1983

2022-08-01, 18:53
keisats napisał/a:

Niue wiemy co działo się przed nagraniem. Być może goście skakali przed chwila komuś po głowie, rozwalili butelkę na czyimś łbie albo wrzucali komuś tabletkę gwałtu.
Nadal uważasz, że kopanie leżącego nie powinno mieć miejsca?4
Z reguły tacy ochroniarze nie wdają się w burdy. Wiedzą czym to grozi to raz a dwa eskaluje to konflikt.
Użycie siły to ostateczność i - wierzcie lub nie - za niewinność nikt nie dostaje.
Nie. nie jestem ochroniarzem, barmanem itp ale wiem jak to działa i jak zwykle się zaczyna. Kończy się różnie ale zwykle zaczyna tak samo.


Ty chyba nieźle dostałeś po tym głupim łbie na tych dyskotekach że twierdzisz że kopanie po głowie jest OK albo jesteś zdrowo pie**olnięty.

bania88

2022-08-01, 19:31
Już za moich czasów jak się łaziło po klubach, to większość burd zaczynała się, bo ktoś nie tak spojrzał na ochroniarza. Sam byłem świadkiem. Co do oświadczenia klubu o rzekomym zerwaniu współpracy. Zmieni się firma ochroniarska, ludzie pozostaną ci sami. Tak to zawsze robili.

killua

2022-08-01, 20:15
SirMajkel napisał/a:

no dobra, ale za co dostali? Pewnie cwaniakowali, udawali gangsterów a jak dostali po ryjach to wielkie ofiary.



To totalnie nie ma znaczenia w przypadku gdy gość leży już na ziemi i się nie rusza. kopanie go w tej chwili w głowę powinno być z atuomatu jako usiłowanie zabójstwa.

Adae

2022-08-01, 23:51
AlCapone0228 napisał/a:

Zero honoru. Za kopanie leżącego dostałby jeszcze w ryj od swojej ekipy. Teraz w 6 skopać leżącego i kozaki na fejsie.



Na ochronie? Jak masz do czynienia z ćpunami, którzy obiecują Ci, że Cię dojadą to niestety ale musisz ich wyłączyć i żaden z kolegów nie wspomni nawet słowem. Jak zrobisz coś fajnego to będzie co opowiadać znajomym.

Kluby to siedlisko przemocy, większość bramkarzy to bardzo ogarnięci ludzie, ale gdy trzeba to działają na chłodno i brutalnie. Taki mamy klimat. Jak jakiegoś chłopka poniesie, to w erze kamer jego kariera się kończy.

Tutaj akurat delikatne kopanie po głowie to pikuś, przy losowym popchniętym typie, który zupełnie za darmo potylicą przytulił chodnik. Za tą akcję ktoś pierdnie.

Kaczor_Donald

2022-08-02, 00:14
Dlatego takie speluny mnie nie interesują a bydło niech się tłucze :mrgreen:

outline

2022-08-02, 00:41
nic tylko nozem wyciąć chwasty pie**olone. Połowę tych firm ochroniarskich jak za pstryknięciem palców to trzeba byłoby zutylizować i od razu poziom sebastiaństwa by spadł

ProVVe

2022-08-02, 02:02
keisats napisał/a:

Niue wiemy co działo się przed nagraniem. Być może goście skakali przed chwila komuś po głowie, rozwalili butelkę na czyimś łbie albo wrzucali komuś tabletkę gwałtu.
Nadal uważasz, że kopanie leżącego nie powinno mieć miejsca?4
Z reguły tacy ochroniarze nie wdają się w burdy. Wiedzą czym to grozi to raz a dwa eskaluje to konflikt.
Użycie siły to ostateczność i - wierzcie lub nie - za niewinność nikt nie dostaje.
Nie. nie jestem ochroniarzem, barmanem itp ale wiem jak to działa i jak zwykle się zaczyna. Kończy się różnie ale zwykle zaczyna tak samo.



Nikt za niewinność nie dostaję? To chyba chodziłeś na bale do szkoły tylko... Chyba, że czasy az tak sie zmienily, ale dokladnie pamietam pare awantur... Jeden raz nawet ja bylem szarpany przez ochrone za to ze podskakiwalem pod scena i to przeszkadzalo jednemu pajacowi z "sekiuriti"... Malo wychodziles na miasto. Ochrona wlatywała na parkiet i ch*ja ich obchodzilo, ze koles byl zaczepiany i bity dostawali wszyscy, ktorzy probowali gadac z ochrona. Byli mocni bo zawsze bylo ich wiecej, ale i tak mialem kumpla co nie odpuszcal. Raz "ochrona" kiedy tanczyl z laska oparla reke miedzy nimi. Kumpel przywalil w lape ochroniarza ten łebem w kolumne i jazda... Szybkie obicie jednego i ucieczka z klubu... Wtedy mialem farta i nie mialem kurtki w szatni... Ile bylo "czerwonych husteczek" na tylach klubów pffffffff... Miasto kiedys to byla dzicz i trzeba bylo chodzic stadem na imprezy, jechales na inna wioske sie bawic 99% bedziesz zaczepiany

epening

2022-08-02, 04:35
wyj***ć cepa ochronie bo to tez debile bez mózgu impotenci bez matek nic tylko zarznąć takiego ochroniarza pod dyskoteką nóż w żebro 2 razy przekręcić i po sprawie