18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochroniarze Z Nautilus

Kałdi • 2022-08-01, 12:09
Takie zachowanie ochroniarzy dyskotek nie powinno mieć miejsca w 2022 roku. Na opublikowanym nagraniu widać jak jeden z mężczyzn w koszulce z napisem „OCHRONA” podchodzi do leżącego mężczyzny i kopie go w twarz. Inny został powalony i z odgłosem, niczym tłuczonych kości, pada na kostkę brukową. Kolejny jest kopnięty. Takie karygodne zachowania miały miejsce przed klubem Nautilus w Uniejowie.
Oświadczenie klubu:
Szanowni Goście !
Sytuacja do której doszło w Naszym klubie jest godna potępienia. Bezpieczeństwo gości Naszego klubu jest priorytetem ! Sytuacja, do której doszło w Naszym klubie nie może się powtórzyć, dlatego natychmiast zakończyliśmy współprace z firmą ochroniarską, która dopuściła się agresywnego zachowania wobec Naszych gości.
Za zaistniałą sytuacje najmocniej Wszystkich przepraszamy jednocześnie zapewniając, że Państwa bezpieczeństwo było, jest i będzie dla nas priorytetem.
Z Poważaniem
Zarząd klubu Nautilus.




lacrimal

2022-08-01, 12:15
licencja była ? - jak była to panowie idą do paki

Hetman_Wielki

2022-08-01, 12:19
chłopaki z agencji wpadli na mecz do kiboli ;-)

mesjans

2022-08-01, 12:38
Typowa patoochrona jak w wielu klubach, jak nawet nikt burd nie robi to sami zaczną, bo dzień bez wpie**olu to dzień stracony.

Bobiczek

2022-08-01, 12:48
No no, kulturalnie czekali a źli ochroniarze ich pobili..

JebacPis100procent

2022-08-01, 12:54
Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem dlatego napie**alamy was ile wlezie.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-08-01, 12:55
"- Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się."
I ochrona bije tylko tych bez krawata. Bo oni są awanturujący się. :mrgreen:

Igorek95

2022-08-01, 13:11
lacrimal napisał/a:

licencja była ? - jak była to panowie idą do paki



Jak nie było to chyba też powinni iść?

PanKukuruźnik82

2022-08-01, 13:17
Kiedyś chodziłem czesto na takie " imprezy " z taką "ochroną " (głupota młodości). Ale uczciwie muszę powiedzieć że przynajmniej 80% takich sytuacji sprowokowali swoim zachowaniem "goście ".

wiem wiem zaraz jeden sojowy late c**ak powie mi że jak nacpany/pijany typ leci na drugiego z krzesłem to ochroniarz jak Neo z Matriksa ma mu jednym chwytem odebrać w locie to krzesło i to tak by agresorowi włos z głowy nie spadł...

Tu widzimy scene już poza klubem. Nie ma co oceniać. Bo nie wiadomo co działo sie w środku.

Tu wygląda to na niekorzyść ochrony ale gwarantuję wam że te patusy co dostały po mordzie, za darmo nie dostały... Tak jak pisałem tak było w 80% przypadków jak pamiętam. Wiadomo że ochroniarze to tez czesto j***ne zwierzęta bez mózgu, napędzane sterydami ale statystycznie w miesiąc w Polsce odbywa się kilka tysięcy imprez po pubach, dyskotekach itd. a taki filmik widzę z Polski pierwszy raz w te wakacje. Więc tez się zastanówcie.

dżonyłojlker

2022-08-01, 13:18
Dobra akcja, tak jak kiedyś :ok:

Jeszcze jak śmiesznie jeden na koniec zaj***ł kopa w dupę jakiemuś leszczowi :rofl:

Niech się rurkowce uczą, że tu jest Polska nie bruksela.

dance4life

2022-08-01, 13:38
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Kiedyś chodziłem czesto na takie " imprezy " z taką "ochroną " (głupota młodości). Ale uczciwie muszę powiedzieć że przynajmniej 80% takich sytuacji sprowokowali swoim zachowaniem "goście ".
wiem wiem zaraz jeden sojowy late c**ak powie mi że jak nacpany/pijany typ leci na drugiego z krzesłem to ochroniarz jak Neo z Matriksa ma mu jednym chwytem odebrać w locie to krzesło i to tak by agresorowi włos z głowy nie spadł...
Tu widzimy scene już poza klubem. Nie ma co oceniać. Bo nie wiadomo co działo sie w środku.
Tu wygląda to na niekorzyść ochrony ale gwarantuję wam że te patusy co dostały po mordzie, za darmo nie dostały... Tak jak pisałem tak było w 80% przypadków jak pamiętam. Wiadomo że ochroniarze to tez czesto j***ne zwierzęta bez mózgu, napędzane sterydami ale statystycznie w miesiąc w Polsce odbywa się kilka tysięcy imprez po pubach, dyskotekach itd. a taki filmik widzę z Polski pierwszy raz w te wakacje. Więc tez się zastanówcie.



Na leb upadles? Co by nie odwalili w tym lokalu - ochronka kopie nieprzytomnego po glowie. Co to? Samosad? Z trzeciego swiata sie urwales?

Zenonn

2022-08-01, 13:41
Te platfusy są mocne tylko w grupie i tylko wobec pijanych. Jak wpada gruba ekipa to jedyne co potrafią, to wyj***ć butle gazu i się zabarykadowac w klubie.

Tobiahus96

2022-08-01, 13:43
Radzę przyciszyć bo tępe p*zdy drą mordy. Czy to ochroniarz czy 'poszkodowany' to podejrzewam że jedno i drugie to patologia i mam nadzieję że obie strony poniosą jakieś konsekwencje. Zastanawia mnie też jak z tego wyjdzie ten co przywalił głową o kamień.

chorym

2022-08-01, 13:55
ja myślałem że to normalka, jak jeszcze pare lat temu chodziłem się dobrze bawić to inni robili sobie sparingi z ochroniarzami

keisats

2022-08-01, 14:31
dance4life napisał/a:

Na leb upadles? Co by nie odwalili w tym lokalu - ochronka kopie nieprzytomnego po glowie. Co to? Samosad? Z trzeciego swiata sie urwales?



Niue wiemy co działo się przed nagraniem. Być może goście skakali przed chwila komuś po głowie, rozwalili butelkę na czyimś łbie albo wrzucali komuś tabletkę gwałtu.

Nadal uważasz, że kopanie leżącego nie powinno mieć miejsca?4


Z reguły tacy ochroniarze nie wdają się w burdy. Wiedzą czym to grozi to raz a dwa eskaluje to konflikt.

Użycie siły to ostateczność i - wierzcie lub nie - za niewinność nikt nie dostaje.

Nie. nie jestem ochroniarzem, barmanem itp ale wiem jak to działa i jak zwykle się zaczyna. Kończy się różnie ale zwykle zaczyna tak samo.