18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obudzili misia

~_Yarko_ • 2021-01-02, 16:14
Potem zabili bez celu.


Na koniec zamieścili film na jednym z forów łowieckich.

baronturbina

2021-01-03, 16:32
SupremeLeader napisał/a:

Strasznie nietolerancyjny jesteś jak na zadeklarowanego geja.


Tak, lecz twoja matula co innego mówi w każdy wtorek. Dla niej robię wyjątek.

marekmatusiak

2021-01-03, 16:35
Wszystkim lamentujacym za misiem wcale nie zycze spotkania "trzeciego stopnia " z powyzszym bohaterem filmiku . Prawdziwych sadoli juz nie ma.....

xtz171

2021-01-03, 17:14
Lemons-shop napisał/a:

Co ty pie**olisz? Chłopie obudź się! Przecież każdy zwierz jest potrzebny, a natura sobie poradzi z każdym nadmiarem, musisz odbębnić lekcje z podstawówki na temat łańcuchów pokarmowych



Sama sie cofnij do podstawówki i przestań pieprzyć głupoty, odkąd człowiek zaingerował w naturę (a było to jakieś 100 tys lat temu) to nie jest w stanie się sama regulować i kontrolować, tak aby przetrwały konkretne gatunki w konkretnym ekosystemie. I dlatego są myśliwi, leśnicy, ekolodzy (ci prawdziwi z wykształceania), którzy współpracując ze sobą jakoś to jeszcze trzymają w ryzach, bo osoby twojego pokroju mają wyj***ne w rzeczywistość i wydaje im się że jak kupią papierową reklamówkę w sklepie to ratują świat, jednocześnie produkując setki kg śmieci rocznie, jeżdżąc samochodem po nowo powstałych drogach i zabierając naturalne siedliska zwierząt, żebyś sobie mogła pójść do kina czy galerii etc. Ciekawe jak np. natura poradzi sobie z nadmiarem itrodukowanych bezmyślnie gatunków zwierząt, które wyniszczają naturalne siedliska zwierząt rodzimych (choćby tołpyga w USA, dzikie świnie w Australii, amerykańskie raki w Polsce), albo jak wytłumaczysz wilkowi że ryś jest pod ochroną i nie może go jeść. Gratuluje głupoty i ignorancji.

bartekc80

2021-01-03, 19:04
a na ch*j im ten mis?

dniepr

2021-01-03, 20:06
Ruskie ścierwa

paczfiko

2021-01-03, 20:53
A może oni wytropili go po 2 tygodniach, bo zagryzł dwoje ludzi i dziecko, za blisko podchodził domostw, zabijał zwierzęta domowe, kaleczył krowy, konie, ptactwo domowe. Duża część z was mieszka w miastach w blokach lub na strzeżonych osiedlach, boicie się wyjść w nocy jak jest awaria lamp na ulicy, a oni musieli może mieszkać z nim po sąsiedzku. Tak naprawdę nie wiemy dlaczego go zabili, ale moim zdaniem zrobili to szybko i humanitarnie, dostał strzał w łeb i koniec, nie męczył się we wnykach czy stałe rozciągniętej na drzewie, nie postrzelili go i nie zdychał w męczarniach albo nie rozszarpywaly go psy.

janlew

2021-01-04, 11:10
j***nym obrońcom drapieżników zagrażającym ludziom, życzę nocnego spotkania z niedźwiedziem, wilkami, a najlepiej stadem zdziczałych psów.

Cudak

2021-01-04, 15:33
Kurde26 napisał/a:

Myśliwi to chore pojeby. Znam ich kilku i żaden nie jest normalny. Przykład : miałem mastifa, duże bydle ale stare już i schorowane. Leczyłem zwierzaka z pół roku razem kosztowało mnie to koło 7000. Jak się mój sąsiad myśliwy dowiedział że na koniec jeszcze 250 złotych za uśpienie zapłaciłem to miał łzy w oczach "takie piękne i duże zwierzę, ja bym to za 10 złotych zrobił, puścił psiaka do lasu i strzelił ze 2 razy". Byłem kiedyś na imprezie po polowaniu z tymi pojebami, to nie są ludzie tylko bydło



Rozmawiałem kiedyś z jednym myśliwym, probowałem zrozumieć jak rzeczywiście czuje taki chory pojeb. Powiedział że nie ma nic piękniejszego niż smierć zwierzęcia, albo podążanie za śladami jego krwi. A to wytłumaczył miłością do zwierząt. Pojeb.

ELIR

2021-01-04, 15:42
Co za k***y j***ne :evil:

Cudak

2021-01-04, 15:44
Krzysztof3 napisał/a:

7000 tyś na leczenie psa a dzieci na operację nie mają i kto tu jest chory... Pozdrawiam



7 tysięcy tysięcy? Pisze się "tys", nie "tyś" I jak już to 7 tys, a nie 7000 tyś. Aż wali po oczach taki byk. Ludzie, czy tak trudno więcej czytać?

ch*j Cię obchodzi kto ile wydał na leczenie swojego ukochanego psa? Jak zaczniesz zarabiać to mam nadzieję że zaczniesz dofinansowywać szpital.

nano50

2021-01-04, 16:21
Cudak napisał/a:

Rozmawiałem kiedyś z jednym myśliwym, probowałem zrozumieć jak rzeczywiście czuje taki chory pojeb. Powiedział że nie ma nic piękniejszego niż smierć zwierzęcia, albo podążanie za śladami jego krwi. A to wytłumaczył miłością do zwierząt. Pojeb.



Skąd wy bierzecie te głupoty? Pokolenie dzieci płatków z zerową wiedzą o świecie.

Wiewór

2021-01-04, 18:13
kulawiec napisał/a:

A gdzie ty tu widzisz bestialstwo? Jesteś jednym z tych którzy myślą, że misio to taki Kubuś Puchatek i lata na baloniku? To zwierzę, żre np. łososie, rozrywa im brzuch i wyżera ikrę, bo ma więcej białka niż reszta, resztę wywala, i żre następną. Nie zastanawia się, że przez to marnuje ryby. Bo widzisz, w tym świecie nic się nie marnuje. zawsze coś zżera coś innego, na tym polega fenomen ziemi, na wzajemnym zżeraniu się i wzajemnej walce o przetrwanie. To dzięki temu są piękne sarny, konie i bandy kleszczy.
Upolował, bo potrzebował sadła, mięsa, futra. To żadna frajda ganiać po zimnie i ryzykować, że jednak rozerwie pół twarzy.



To było polowanie?
Napadli na niego swoim starosowieckim sposobem jak NKWD. We śnie go napadli i wytargalii z nory żeby mu w potylicę strzelić.
Brakowało tylko żeby go jeszcze wyr*chali.

nano50

2021-01-05, 00:30
Wiewór napisał/a:

To było polowanie?
Napadli na niego swoim starosowieckim sposobem jak NKWD. We śnie go napadli i wytargalii z nory żeby mu w potylicę strzelić.
Brakowało tylko żeby go jeszcze wyr*chali.



Ja pie**olę. Mieli mu wysłać zaproszenie pocztą, żeby po pobudce go odstrzelić, czy poczekać, aż się obudzi i wpie**oli komuś dziecko? Nasza cywilizacja musi upaść mając takie wyprane łby w społeczeństwie.

Wiewór

2021-01-05, 10:40
nano50 napisał/a:

Ja pie**olę. Mieli mu wysłać zaproszenie pocztą, żeby po pobudce go odstrzelić, czy poczekać, aż się obudzi i wpie**oli komuś dziecko? Nasza cywilizacja musi upaść mając takie wyprane łby w społeczeństwie.



Nasza cywilizacja upadnie przez takich ludzi jak na filmiku i ciebie.
Zero szacunku do natury. Wszystko tylko wyciąć, wystrzelać, zaorać, ogrodzić i uporządkować pod człowieka.

Skończymy jak w mad maxie. Biegając z dzidami w przepaskach na pustyniach atomowych, budując miasta ze śmieci.

Wincusiek

2021-07-01, 00:00
myśliwi to życiowe p*zdy