18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obudzili misia

~_Yarko_ • 2021-01-02, 16:14
Potem zabili bez celu.


Na koniec zamieścili film na jednym z forów łowieckich.

matek87

2021-01-03, 03:59
Nie wiem na jaki ch*j trzeba misia budzić żeby go zajebac

wiskas

2021-01-03, 07:45
[quoote="Wiewór"]Tak jak mówiłem. Każdy kacap rodzi się zbrodniarzem wojennym i wysysa bestialstwo razem z mlekiem wymieszanym z alkoholem z cycka zezartego przez krokodyla swojej matki k***y pijaczki.[/quote]

Co ty pie**olisz... Myślisz że odj***li misia dla zabawy ? Te polowanie pewnie było dla mięsa i futra ,a ty przytaczasz jakieś wojenne smęty,,, Zastanów się nad tym co pie**olisz... Ilu Rosjan znasz prywatnie ? Pewnie żadnego więc nie pie**ol. Mam sporo znajomych z Rosji i jakoś nie sprawiają na mnie wrażenia zbrodniarzy.
Normalni ludzie jak my , a nawet czasem bardziej serdeczni. Nie stawiaj wszystkich pod jedną kreską.
PS. Oglądaj więcej telewizji i karm się więcej propagandą. Pozdro .

Ryuugamine

2021-01-03, 07:48
To w ch*j gorsze od kopania leżącego..... Biedny niedźwiedź, żyje sobię i nie nic nie zrobił. I jeszcze zwierzę, eh, pewnie przerobili go na dywan, ale pojeby.

Albo h*j, ktoś pisał rację, tylko skasować nie umiem?

Kurde26

2021-01-03, 08:26
Myśliwi to chore pojeby. Znam ich kilku i żaden nie jest normalny. Przykład : miałem mastifa, duże bydle ale stare już i schorowane. Leczyłem zwierzaka z pół roku razem kosztowało mnie to koło 7000. Jak się mój sąsiad myśliwy dowiedział że na koniec jeszcze 250 złotych za uśpienie zapłaciłem to miał łzy w oczach "takie piękne i duże zwierzę, ja bym to za 10 złotych zrobił, puścił psiaka do lasu i strzelił ze 2 razy". Byłem kiedyś na imprezie po polowaniu z tymi pojebami, to nie są ludzie tylko bydło

szanujbambo

2021-01-03, 10:51
Nie zesrajcie się wielcy obrońcy zwierząt.

cz...........ek

2021-01-03, 11:19
Bro napisał/a:

Sk***ysyny bez honoru


A co, mieli na gołe klaty się napie**alać? :lol:

No ch*jowo tak zabijać misia bez szans, ale prawda jest taka że 99% osób tutaj ch*ja się zna na gospodarce leśnej. Idźcie z Ostaszewską bronić dziczków przygłupy j***ne

Lemons-shop

2021-01-03, 11:29
Co ty pie**olisz? Chłopie obudź się! Przecież każdy zwierz jest potrzebny, a natura sobie poradzi z każdym nadmiarem, musisz odbębnić lekcje z podstawówki na temat łańcuchów pokarmowych
Krzysztof3 napisał/a:

A kto ma ograniczać populację niedźwiedzia? Jaki jest naturalny wróg niedźwiedzia? A moze niech sie rozmnażają bez kontroli, a w poszukiwaniu jedzenia wybiorą do przedszkola miejskiego.


Krzysztof3

2021-01-03, 11:41
Kurde26 napisał/a:

Myśliwi to chore pojeby. Znam ich kilku i żaden nie jest normalny. Przykład : miałem mastifa, duże bydle ale stare już i schorowane. Leczyłem zwierzaka z pół roku razem kosztowało mnie to koło 7000. Jak się mój sąsiad myśliwy dowiedział że na koniec jeszcze 250 złotych za uśpienie zapłaciłem to miał łzy w oczach "takie piękne i duże zwierzę, ja bym to za 10 złotych zrobił, puścił psiaka do lasu i strzelił ze 2 razy". Byłem kiedyś na imprezie po polowaniu z tymi pojebami, to nie są ludzie tylko bydło



7000 tyś na leczenie psa a dzieci na operację nie mają i kto tu jest chory... Pozdrawiam

Exclip

2021-01-03, 12:02
k***a to nie jakis murzyn, nie zasluzyl na taki.los :(

SupremeLeader

2021-01-03, 12:07
Krzysztof3 napisał/a:

7000 tyś na leczenie psa a dzieci na operację nie mają i kto tu jest chory... Pozdrawiam



Krzychu, siedem tysięcy a nie siedem milionów. Trochę popłynąłeś. A po drugie jego portfel, jego zasrana sprawa.

DAAB20

2021-01-03, 12:43
~T3RMINATOR napisał/a:

To sk***ysyństwo w czystej postaci.



Tam pie**olisz głupoty, jakby ci niedźwiedzie podchodziły do wsi to byś zbroje obsrał i siedział na zapiecku i żądał wysłania misji dyplomatycznej w celu coby pan brunatny łaskawie opuścił okolice XD

Pager napisał/a:

Szmaciarze i tyle kule w łeb szkodnikom j***nym.



Masz za mało dziurek w głowie :D ?

cz...........ek

2021-01-03, 12:46
Krzysztof3 napisał/a:

7000 tyś na leczenie psa a dzieci na operację nie mają i kto tu jest chory... Pozdrawiam


No nie wiem, ja też bym wolał leczyć swojego psa, niż jakiegoś obcego gówniaka. pie**olona komuszkowa mentalność

Krzysztof3

2021-01-03, 12:48
Zauważyłem mu błąd ale nie wiem jak edytuje się tu posty. Nie wiem i nie chce wiedzieć :-D . Wydać 7tys na leczenie chorego i starego psa to trochę nieprzemyslane bo czasu nie zatrzymasz i to co się urodzi musi umrzeć niestety.

impressa88

2021-01-03, 13:35
Faktycznie, po przeczytaniu wszystkich postów tego tematu jestem pewien że gdyby wybuchła 3 wojna światowa to śmiało możemy oddać nasze ziemie obcemu bez żadnego przeciwstawianiu się. zacytuje “Wyklucza się jako pomyłkę, że grzechem jest zabijanie nierozumnych zwierząt, gdyż przewidziane są one przez opatrzność bożą przy wyposażeniu natury i dane dla ludzi. Dlatego bez poczucia niesprawiedliwości człowiek zabija je na swój pożytek lub wykorzystuje w inny sposób.” Ja tu nie widziałem żeby zwierze konało w męczarniach więc nie widzę problemu z odstrzałem. Jak ktoś tu nadmienił w temacie. Niedźwiedzie nie mają swojego naturalnego wroga w łańcuchu pokarmowym co też należy pilnować populacji ich.

Jestem_na_nie

2021-01-03, 14:35
~T3RMINATOR napisał/a:

To sk***ysyństwo w czystej postaci.



Jeśli mieszkał za blisko miasta i stanowił zagrożenie dla ludzi to nie ma tutaj niczego dziwnego