18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obudzili misia

~_Yarko_ • 2021-01-02, 16:14
Potem zabili bez celu.


Na koniec zamieścili film na jednym z forów łowieckich.

Pandemio-psychoza

2021-01-02, 21:07
Nie mazgajcie się tak.
Misia obudzili, ale przecież zaraz go uśpili. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SupremeLeader

2021-01-02, 21:16
baronturbina napisał/a:

I j***ne pedalstwo bo ...



Strasznie nietolerancyjny jesteś jak na zadeklarowanego geja.

Tetrix

2021-01-02, 21:17
T3RMINATOR napisał/a:

To sk***ysyństwo w czystej postaci.



No ja też nie lubie jak mnie ktoś budzi. j***ć j***nych jebaków!

Krzysztof3

2021-01-02, 21:42


A kto ma ograniczać populację niedźwiedzia? Jaki jest naturalny wróg niedźwiedzia? A moze niech sie rozmnażają bez kontroli, a w poszukiwaniu jedzenia wybiorą do przedszkola miejskiego.

Cudak

2021-01-02, 22:05
Jeszcze nie było na sadolu filmu , którego bym nie dał rady obejrzeć, nawet na hardzie. Ale teraz nie dam rady, serce pęka.

nano50

2021-01-02, 22:46
Ja pie**olę, skąd tyle ciot na Sadolu? Dobrze wykonane polowanie, psy widać, że ogarnięte. To że u nas miśków mało nie znaczy, że na tamtejszym terenie nie są jak u nas dziki. A niedźwiedzie robią w ch*j większe szkody niż jakieś dziczki. Tfu z wami, pedały. Wpie**alajcie ziemniaki i sałatę i dajcie spokój normalnym ludziom.

dżonyłojlker

2021-01-02, 22:53
Krzysztof3 napisał/a:

w poszukiwaniu jedzenia wybiorą do przedszkola miejskiego.



Skoro tak się sprawy mają, to muszę przyznać racje wszystkim sadolowym p*zdeczkom, które się tu obsrały.
Szkoda misia, dobry był z niego herbatnik, mógł jeszcze pożyć.

Erqti

2021-01-02, 23:21
rusek zawsze był ścierwem, gorszym od człowieka

St...........on

2021-01-02, 23:23
Putin już dla nich transport do łagru szykuje :amused:

htr83

2021-01-02, 23:27
dlaczego obcy nas nie odwiedzają

~_Yarko_

2021-01-02, 23:28
Honor, rywalizacja, równe szanse, szacunek dla przeciwnika, kontra ... dopiszcie sobie sami.

St...........on

2021-01-02, 23:31
Azzazel napisał/a:

JPRDL.Jak jest przykaz odstrzału niedzwiedzia, to go odstrzeliwujesz tak aby było to zrobione szybko i bezpiecznie, a nie próbujesz pokazać mu jaki to z Ciebie kozak i go na gołe klaty wyzywasz. Widzę, że coś tu się sporo p*zdawek zaroiło co honor spod bloku do prawdziwego życia próbują przenieść. Rozumiem, że jak chcesz rosół na obiad, to wpierw idziesz wyzwać koguta na honorowy pojedynek. Bo kunwa nagle nawet zjedzenie obiadu to kwestia honoru. We łbach się poprzewracało od napinania się w internecie.



Jaki k***a przykaz typie? Każdy związek łowiecki ma regulamin, a niedżwiedzia podczas snu i wydania miotu odstrzelić nie wolno. Jesteś tak samo głupi jak te kacapy.

Robmax

2021-01-03, 00:21
To napewno w Rosji. Tam sa znani z tego że strzelają w tył glowy.

mesjans

2021-01-03, 01:01
wir00z napisał/a:

ch*j mnie obchodzi czy to polowanie czy kłusownictwo czy jakiś inny gangbang. Obudzenie śpiącego niedźwiedzia żeby go odjebac to sk***ysyńtwo w czystej postaci i te j***ne ruskie ścierwo powinno zdechnąć tak samo. A i jeszcze jedno, w ch*ju mam wasze opinie. Jeśli ktoś uważa że zabicie niewinnego i do tego wyrwanego ze snu zwierzaka jest super,to jest taka sama sp***olina umysłową jak te ruskie sk***ysyny.



Aha czyli reszta odstrzeliwanych zwierząt nawet nie obudzonych czy może zaskoczonych cipeuszu jest beee. Ja pie**ole.

kulawiec

2021-01-03, 01:16
Wiewór napisał/a:

Tak jak mówiłem. Każdy kacap rodzi się zbrodniarzem wojennym i wysysa bestialstwo razem z mlekiem wymieszanym z alkoholem z cycka zezartego przez krokodyla swojej matki k***y pijaczki.




A gdzie ty tu widzisz bestialstwo? Jesteś jednym z tych którzy myślą, że misio to taki Kubuś Puchatek i lata na baloniku? To zwierzę, żre np. łososie, rozrywa im brzuch i wyżera ikrę, bo ma więcej białka niż reszta, resztę wywala, i żre następną. Nie zastanawia się, że przez to marnuje ryby. Bo widzisz, w tym świecie nic się nie marnuje. zawsze coś zżera coś innego, na tym polega fenomen ziemi, na wzajemnym zżeraniu się i wzajemnej walce o przetrwanie. To dzięki temu są piękne sarny, konie i bandy kleszczy.

Upolował, bo potrzebował sadła, mięsa, futra. To żadna frajda ganiać po zimnie i ryzykować, że jednak rozerwie pół twarzy.