18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obudź się POLSKO!!!

Giorgio69 • 2013-03-20, 19:09
Otwórz szeroko oczy :shock:


Ka...........o7

2013-03-20, 20:30
Ja mam się zamiar na to wybrać, wy żałosne pajace siedźcie dalej na dupie. Kiedyś będziecie tego żałować, a zwłaszcza Ty gorzkimajonez, zaje... żydowski śmieciu!

dzul

2013-03-20, 20:32
Z chęcią bym tam poszedł, ale rzad tuska właśnie wyj***ł mnie do pracy za granice, żebym miał za co chleb kupić. Sad but true..

ga...........ro

2013-03-20, 20:32
Bo załatwią was jak Brunona Znajdą silniczki i kable w domu i k***a pójdziesz siedzieć za zamach.

Mysz_Kamiki

2013-03-20, 20:33
@KoTu

wolę popatrzeć na tę turbo ciuchcię na dole niż na Twój nędzny komentarz...

Masther

2013-03-20, 20:34
chcecie obalenia rzadu i calego parlamentu - zaproponujcie jakas alternatywe - 4 z 5 partii juz rzadzilo i wszystkie ch*jowe :(

normalnynick

2013-03-20, 20:37
Cytat:

BTW - 2:00 - Godło państwowe jest chronione prawem i bezczeszczenie go jest przestępstwem pisiaczku

akurat to było zrobione przez żydków na jakieś tam "potrzeby filmowe", aż dziw, że nikt tego nie zerwał lub nie próbował nawet

chopin666

2013-03-20, 20:38
Tak, ruch narodowy... Albo Marek Jurek.... Albo Terlikowski... Albo inny katotaliban... pie**olicie od rzeczy, plujecie na Tuska a prawda jest taka ze jakby rządził pis albo inne oszołomy to za obrażanie jaśnie prezydenta na kaczych łąpach byście lawinowo lądowali w sądach i aresztach wydobywczych... Tusk jakim ch*jem jest to jest, ale przynajmniej gwarantuje zręby demokracji. Weźcie się do porządnej roboty, pozakładajcie rodziny to zrozumiecie że lepiej żeby kradł Tusk i dał żyć ludziom niż żeby kradł Kaczyński do spóły z sukienkowymi i zaglądał wam do łóżka...

Koniec Świata

2013-03-20, 20:39
@tds1974

Normalny człowiek - jak to powiedział Frasyniuk - zapie**ala, bo nie liczy na to, że jakiś wielki patriota z mordą wypchaną frazesem, albo Ruch Narodowy pod wodzą populistycznych krzykaczy o okołofaszystowskich poglądach, albo szef związku Duda, który za składki roboli ma pensję 10 tys. i wygłasza manifesty proletariatu. Każdy kolejny populistyczny ch*j chce dorwać się do władzy na garbach sfrustrowanych ludzi. Jeden większy patriota i obrońca uciśnionych niż drugi. ch*j im wszystkim w dupę!

ga...........ro

2013-03-20, 20:40
Zresztą bez sensu jest protestować

wolo1994

2013-03-20, 20:44
Prawda jest taka że jakby prawica rządziła to by było inaczej i tyle. W dupie mam PiS i inne ch*jstwa bo to gówno a nie prawica. I po pierwsze wojsko powinno k***a przejrzeć na oczy i też zacząć coś robić, mają służyć państwu a nie rządowi.

chopin666

2013-03-20, 20:47
Tak, byłoby inaczej... Zamiast kartek na mięso byłyby kartki od spowiedzi k***a mać...

ForTheFantasy

2013-03-20, 20:49
kochany autorze tego postu wiedz ze jak przyjdzie co do czego to wszyscy teraz narzekaja na po i pis ale i tak w wyborach na nich zaglosuja , sa organizowane wyjscia na ulice i co z nich wychodzi ? totalne nic dlatego nikt nas sie nie boi maja nas w dupie ,cale po powinna za te podatki ,szczaw ,nfz zostac powieszenie ale dla nich prawo nie istnieje ,,, po co maja sobie z pensji zabierac jak moga nam zabrac ?

Kubinho01

2013-03-20, 20:58
Może i ja dołożę swoją opinie. Myślę że jeśli na ulicach się zbierze w tym dniu z 50tys ludzi to na pewno będzie to nie wyobrażalny sukces. W czasach naprawdę trudnych dla kraju Polacy zamiast się łączyć to dzielą się na dwa obozy (pomijając rząd) : patriotów, których można jeszcze podzielić na 3 typy tj: ci którzy otwarcie mówią o swoich poglądach, ci którzy chcą coś zrobić ale boją się konsekwencji oraz ci którzy już się pogodzili z obecną sytuacją. Drugi obóz to ludzie którzy są leniwi, mają wyj***ne i rzucają teksty typu: Wszędzie dobrze w Niemczech, Anglii a w Polsce jest ch*jowo. I potem nie dziwota że uważają nas jak uważają. A jeśli chodzi o politykę to rząd prowadzi politykę tzw: kolonialną. Zabierają wszystko poprzez podatki, podwyżki, jakieś śmieszne pomysły typu fotoradary co 100m (wiem przesadziłem) a nie dają niczego. Zamiast podatków mogli by obniżyć swoje pensje chociaż o 5-10% a napewno dług publiczny by się zmniejszył. Znowu trzeba ich chyba postraszyć jak wtedy gdy naród się zjednoczył i ogrodził sejm tymi barierami i łańcuchami ( to była akcja Piotra Dudy jakoś w maju zeszłego roku) i przytrzymać ich przez tydzień może by z głodu zmądrzeli. Ale obalenie rządu to dopiero początek bo i tak znając Polskę to ponownie jakaś świnia i szuja by zasiadła we władzy także jestem za tym by politykę objął człowiek który zna polskie realia i wie że za 1200zł nie da się przeżyć. Tyle mojej wypowiedzi. DZIĘKUJE. DOBRANOC

typhoon_2008

2013-03-20, 20:58
To nie chodzi o pis, sld czy inna partie.. Ale wybieramy nie tylko w dniu wyborów ale każdego dnia.. Glosowalem na PO a jestem za ich wyj***niem.. Niech kolejny rzad wie ze naród patrzy im na ręce i jest gotów do działania..