18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obudź się POLSKO!!!

Giorgio69 • 2013-03-20, 19:09
Otwórz szeroko oczy :shock:


chopin666

2013-03-20, 21:01
Tak? I na kogo zagłosujesz mondralo? Realnie, jaka jest alternatywa?

glistownik

2013-03-20, 21:04
Demokracja Bezpośrednia Panowie :)

Koniec Świata

2013-03-20, 21:19
A teraz ja zły lewak, komunista, syn SB-ków, UB-ków, pedał, anarchista, antynarodowy, antypolski, Żyd i jak tam jeszcze byłem nazywany na Sadolu przez najprawdziwszych wolaków-patridiotów przyznam się na co głosowałem.

W 2005 roku głosowałem na PiS.

Bo tak naprawdę nie wiedziałem czym różnią się PO i PiS, a pseudolewica kawiorowa SLD już była. Wyszło sidło z worka i jako, że mam liberalne poglądy nie mogłem zdzierżyć tych katoidów, co modlą się o deszcz i pozwalają Giertychowi na endecko-chadeckie fanaberie. Do tego rozganianie strajkujących pielęgniarek i inne dyktatorskie zapędy i przytulanie się z kościołem i Rydzem.

W 2007 roku zagłosowałemna PO. Pomyślałem: ch*j, może nie bedą odpie**alać maniany. Tusk zachowuje się trochę bardziej racjonalnie. Niestety rząd odpie**ala wszystko na odwrót, ma w dupie ludzi i dalej pozwala r*chać Polskę watykańskiej mafii.

W 2011 roku nie poszedłem na wybory. "Bo ja już w nic nie wierzę".

:lol:


Zajebcie mnie teraz swoimi wywodami na temat lemingów. :lol:

czaspogardy

2013-03-20, 21:21
Unia nas pie**oli, stany nas pie**olą, rosja nas pie**oli, wszyscy jak chcą nas pie**olą, pie**oli nas własny rząd, pie**olą nas media, do tego bezkarnie pie**olą nas banki i w ogóle rządzi kurestwo i biurokratyczny chaos. Wiecie dlaczego ludzie nie chodzą na wybory? Bo już k***a załamani są i nerwów nie mają. Dwadzieścia kilka lat z tymi k***ami przy korycie i kłamliwymi mediami, które dzielą naród, przecież to och*jeć można i się załamać. 23 marca mogę spędzić na dwa sposoby: Siedzieć w domu przed kompem albo wyjść drzeć mordę.

Koło ch*ja mi lata co kto o tym powie ale ja idę drzeć mordę, nawet jeśli to nic nie da.

El Caudillo

2013-03-20, 21:31
Ktoś tu na napisał, że trzeba zapie**alać i z tym się zgadzam, ale dlaczego tusk (to nie błąd) i jego rostowski mają mi przeszkadzać i dopie**alać na każdym kroku.
-fotoradary wszyscy wiemy, pomimo zapewnień ministra, że pieniądze mają iść na drogi wiadomo, ale opłaty w paliwie już idą ponoć
-jak nie można złapać oszustów na VAT (mafia stalowa) to lepiej przypie**olić się do normalnych przedsiębiorców (urzędnik może zakwestionować fakturę, że niby za tanio kupiłeś i musisz uregulować rzekomą różnicę w Vacie nowy pomysł rostowskiego) a podobno miało być przyjazne państwo
-a i jeszcze jedno moja starsza pracuje w Skarbówce i nie myślcie sobie, że rzekomi siepacze reżimu żyją jak pączki w maśle (jak na przykład żyło ZOMO czy UB) pensje stoją o 3 lat, nowi robią za 1600 na rękę (szału nie ma) no i nie należy zapominać o presji na wyniki kontroli wiadomo jakie (oczywiście nie ma tutaj premii za wykryte oszustwa nieprawidłowości, nawet hitlerowcy płacili kapusiom w markach za Żydów a tu rostek nie wpadł na to) ogólnie wieje ch*jem i gdyby nie małe miasto to dawno by jej w tym bagnie nie było
-system emerytalny kolejne pomysły jaśnie zaciemnionego rządu to zawiesić wpłaty do ofe, gdzie kasa jest inwestowana (ch*jowo ale zawsze) i włożenie ich do piramidy ZUS (zapłać umrzyj sp***alaj), ZUS stracił płynność dość dawno bo zapożycza się w prywatnych bankach
-o głupocie i niekompetencji co poniektórych ministrów nie wspomnę (no zawsze może się zdarzyć jakiś niewypał)
-no do tego jeszcze jak nie wiecie to zawsze możecie spadać na szczaw (i mirabelki)
k***a, ale mnie poniosło na koniec mała sonda:

Obecna ekipa rządząca powinna trafić:
do cytadeli?
na Szucha? :P


EdmundKemper

2013-03-20, 21:47
Prawda jest taka, że wszystko zaczyna się oddolnie. Jak Tupolew spadł to Rosjanie nas r*chali jak chcieli, a polskie społeczeństwo śmiało się z Kaczyńskiego i pancernej brzozy. Jak ś.p. Magdalena Waśniewska została zabita to każdy się prześcigał w wymyślaniu żartów na ten temat, a rząd robił co chciał bo w mediach tylko Matka Madzi i Matka Madzi.
Mamy nieudolne społeczeństwo, dla którego ważniejsze jest naśmiewanie się z innych niż kontrolowanie rządu i sytuacji w kraju. Nawet jakby się znalazł jakiś utopijny przywódca, który by w rok wyciągnął Polskę z kryzysu i zrobił z Niej potęgę światowej gospodarki to i tak jakiś kretyn wyciągnąłby coś z czego można by się pośmiać, wszystko by pie**olnęło i zaczęło się od początku.
Jeśli nie zmienimy własnej, społecznej mentalności to w tym kraju za ch*ja nie będzie się żyło przyjemniej i dostatniej.

El Caudillo

2013-03-20, 22:02
@up
akurat z mała Madzią to była swego rodzaju reakcja obronna na żenujące epatowanie historią, która jakby nie patrzeć tyczy się kilku osób (najbliższa rodzina denatki) i robienie z tego zj***nej medialnej podreślam szopki narodowej podczas, gdy w Polsce i świecie dzieją się rzeczy istotne. Rzecz jasna w przeciwieństwie do Tupolewa który BYŁ i jest sprawą narodową, ostatnio jakiś rusek darł łacha z Polski na czacie (grałem w Pokera), że nasz kraj to c**y i oni bombardują tych co im poskaczą a nam można nasrać na głowę i zakrzykniemy że k***a manna z nieba spada. Najgorsze jest to, że nie miałem zbyt wielu argumentów -podpie**oliłem go moderatorom (w sumie jeden przeciwnik mniej w drodze po kasę jakby dostał bana). Co do naszej społecznej mentalności jest w niej dużo frustracji i głupich nawyków- zawiść do tych, którym się udaje (bo w koło media nas informują jak ktoś robi kasę na przekrętach i się wymiguje, albo bierze premii ponad 2 bańki- zarząd PL2012), roszczeniowość mi się należy bo tak można tak wymieniać długo a im mniej będzie zależeć od politykierów tym lepiej, a sytuacja poprawi się sama.

defcon1

2013-03-20, 23:36
Najbardziej mnie rozwala idiota który sobie podpalił bluzę. Takie samospalenie, że zaraz ściągniesz i płomień nawet cię nie liźnie, to każdy kozak potrafi zrobić.