18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obudź się POLSKO!!!

Giorgio69 • 2013-03-20, 19:09
Otwórz szeroko oczy :shock:


~Blackhunter

2013-03-20, 19:18
Ładny film propagandowy. Póki co to możemy obalić flachę a, nie rząd.
Sranie żarem czas zacząć.
3...2...1...0... START !

Koniec Świata

2013-03-20, 19:22
Zamiast robić ch*jowe filmiki ze sztampową, nadużywaną muzyką z "Requiem for a dream", pójdźcie na następne wybory i wybierzcie kogoś kto wg was będzie rządził dobrze. Znając życie to znowu frekwencja osiągnie ok. 50%, a przed samymi wyborami w internecie będą się pałować wyborcy Nowej Prawicy.

ASAKKU

2013-03-20, 19:38
Antoni M. - przestań wrzucać te filmiki propagandowe :P

BTW - 2:00 - Godło państwowe jest chronione prawem i bezczeszczenie go jest przestępstwem pisiaczku :)

pakicito

2013-03-20, 19:48
Cytat:

Póki co to możemy obalić flachę a, nie rząd


racja, bo póki co z narastającym hipsterstwem i pedalstwem nic się nie robi;
emo obalające rząd, hahaha
nie dziwi mnie teraz zniesienie poboru do wojska


genghiskhan

2013-03-20, 19:50
Koniec Świata napisał/a:

Zamiast robić ch*jowe filmiki ze sztampową, nadużywaną muzyką z "Requiem for a dream", pójdźcie na następne wybory i wybierzcie kogoś kto wg was będzie rządził dobrze.


W polsce (tak celowo z małej) niestety mamy ten problem, że na wyborach brak jest dobrej alternatywy dla obecnie rządzących czy też opozycji..... druga sprawa to że ludziom dupsk sie nie chce ruszać, ale o to już ktoś celowo zadbał :roll:
Jesteśmy w dupie, ale popieram takie filmiki "propagandowe". Powinny być na każdym portalu co dwa dni, zamiast pie**olonej waśniewskiej czy kwaśniewskiej.

go...........ez

2013-03-20, 19:53
bierzcie tam czołgi i


pumba

2013-03-20, 19:53
Narazie nie ma sensu obalać rządu, bo kto zajmie ich miejsce? PiS, SLD, albo nie daj Boże ferajna palikota. Lepiej poczekać aż np. Ruch Narodowy będzie na tyle mocny, żeby mógł objąć rząd. (To jest tylko moje skromne zdanie).

genghiskhan

2013-03-20, 19:54
pumba napisał/a:

Narazie nie ma sensu obalać rządu, bo kto zajmie ich miejsce? PiS, SLD, albo nie daj Boże ferajna palikota. Lepiej poczekać aż np. Ruch Narodowy będzie na tyle mocny, żeby mógł objąć rząd. (To jest tylko moje skromne zdanie).


taaa lepiej czekać.... aż zrobią nam tutaj drugą Koreę....

tds1974

2013-03-20, 19:55
Kolejna kibolsko-pisowska propaganda. A tymczasem w następnych wygra PiS... moralnie. Po raz kolejny :D

genghiskhan

2013-03-20, 19:57
tds1974 napisał/a:

Kolejna kibolsko-pisowska propaganda. A tymczasem w następnych wygra PiS... moralnie. Po raz kolejny :D


Czy trzeba być kibolem z pisu aby zauważyć, że faktycznie dzieją się rzeczy wymienione w tym propagandowym filmiku?
Czy ty nie widzisz jakie dno osiągneliśmy?
Aaaaaaaa, no tak siedzisz na garnuszku u rodziców.... :homer:

KoTu

2013-03-20, 20:18
Podoba mi się jak krzyczą, że coś jest propagandą, a sami propagandę szerzą.

Czasy są słabe, a wszystkiemu są winne banki, niestety wszystkie rządu są uzależnione od banków i zwykli obywatele dostają po dupie.

Jak PiSiorek doszedł do władzy był to najlepszy okres rozwoju ale zamiast zając się konkretami bawili się w szpiegowanie, inwigilacje itp.
To gdzie jest teraz polska nie jest winą jednej kadencji rządu ale całych 20 lat zaczynając od "grubej kreski".

Na wybory chodzi jakieś 40% uprawnionych z czego 20+ % głosowało na PO to tak naprawdę garstka ludzi, parę milionów, ale oczywiście 60% ch*jów nie pójdzie, a potem będą pie**olić smuty jaki to rząd zły.

Na koniec dodam... prawiczki nie znoszą żydów choć klękają przed żydowskim bękartem :D

ASAKKU

2013-03-20, 20:26
@UP
@Kotu
- i za jedyny mądry koment przy tym czymś powinieneś dostać Żuka wyj***nego po brzegi piwem!!! :mrgreen:

tds1974

2013-03-20, 20:27
genghiskhan napisał/a:


Aaaaaaaa, no tak siedzisz na garnuszku u rodziców.... :homer:



Taaaa, od razu przypomina mi się Frasyniuk
Protestujcie darmozjady dalej, zamiast pracować.