18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O zmarłych tylko dobrze...

Jo...........23 • 2017-03-20, 22:27
...umarł D. Rockefeller i dobrze.



Ponoć planował dożyć 200 lat.
Skoro dał radę dociągnąć ledwo do połowy zamierzonego wieku, jest spora szansa, że to całe NWO również szlag trafi.

Według niektórych źródeł rodzina Rockefellerów dorobiła się na wynalazku Polaka Ignacego Łukasiewicza - wynalazcy lampy naftowej oraz przemysłowego wykorzystania ropy naftowej.

Wiewór

2017-03-21, 07:48
Cytat:

Według niektórych źródeł rodzina Rockefellerów dorobiła się na wynalazku Polaka Ignacego Łukasiewicza - wynalazcy lampy naftowej oraz przemysłowego wykorzystania ropy naftowej.


Wielu genialnych wynalazców z przełomowymi pomysłami skończyło nawet na dnie bo nie potrafili ich sprzedać. Kradzież pomysłu w trakcie wykonani jest haniebna ale jeśli ktoś rozwija projekt, kogoś kto stanął w miejscu to jest w porządku.
Nie uważam aby inspirowanie się czyimś pomysłem było czymś negatywnym.
Poczytaj o historii McDonald i pejsbooka to zobaczysz o co chodzi. Obydwa pomysły miały potencjał ale ich pomysłodawcy byli sierotami. Dopiero ludzie zainspirowani ich pomysłami wynieśli te firmy na range potęgi.
Bill Gates stworzył potęgę bo też się inspirował czyimś pomysłem.
Z resztą z Apple było to samo. Jobsa nawet wyj***li z go własnej firmy.

Ba...........yk

2017-03-21, 07:53
SQT napisał/a:

Polskie robactwo jak zwykle zawistne o wszystko. Facet dorobił się to jego sprawa, ale nie. Polaczki zawsze się muszą dopie**olić.


wsp233 napisał/a:

Sam jesteś robactwo i sp***alaj.


Pod kamień robaku! Pełzaj sznela raus! :) Umysłowe barachło.
Aj waj, aj waj. Robakowi robak z rodziny zdechł :D

Ba...........yk

2017-03-21, 08:02
Abraxus napisał/a:


Wielu genialnych wynalazców z przełomowymi pomysłami skończyło nawet na dnie bo nie potrafili ich sprzedać. Kradzież pomysłu w trakcie wykonani jest haniebna ale jeśli ktoś rozwija projekt, kogoś kto stanął w miejscu to jest w porządku.
Nie uważam aby inspirowanie się czyimś pomysłem było czymś negatywnym.
Poczytaj o historii McDonald i pejsbooka to zobaczysz o co chodzi. Obydwa pomysły miały potencjał ale ich pomysłodawcy byli sierotami. Dopiero ludzie zainspirowani ich pomysłami wynieśli te firmy na range potęgi.
Bill Gates stworzył potęgę bo też się inspirował czyimś pomysłem.
Z resztą z Apple było to samo. Jobsa nawet wyj***li z go własnej firmy.


Dałem Ci piwko przez przypadek.

Nie sądzisz że dziwnym trafem te "wszystkie" pomysły w jakiś magiczny sposób zostały przejęte przez pejsów?

Trochę światła dadzą te cytaty – Henry Ford „Międzynarodowy żyd”



Cytat:

„Żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Jeśli użyjemy tu słowa „pasożytniczy” do opisania go, to będzie to trafne określenie.”

„Żydowska nacja jest jedyną która posiada sekrety pozostałych… niema na świecie rządu tak im poddanego jak w Ameryce. Brytyjczycy zrobili to … Niemcy zrobili to, wtedy gdy w rzeczywistości zrobił to międzynarodowy żyd.”

„Amerykanie są (znani jako) wstrętni, chciwi, okrutni ludzie. Dlaczego? Ponieważ żydowska władza-pieniądz jest tutaj skoncentrowana.”


martinkane

2017-03-21, 08:08
“ Niemiec, Francuz i Żyd mieli za zadanie uprasować koszulę, zjeść bochenek chleba i wydymać kobitkę. Wszystko w 7 minut. Pierwszy wyszedł Niemiec. Zaczął prasować koszulę. Uprasował, ale czasu wystarczyło mu zaledwie na kilka kęsów chleba. Francuz zdążył wydymać kobitkę i zjeść połowę bochenka. Żyd kazał kobicie prasować koszulę, a dymając ją od tyłu, zjadł spokojnie chlebek. 7 minut wystarczyło i wygrał! Na konferencji prasowej Niemiec powiedział: - U nas na pierwszym miejscu liczy się praca, później jedzenie. Jak zostanie trochę czasu, to się zabawiamy. - Dla nas ważna jest zabawa – oświadczył Francuz. Potem należy pojeść frykasów a na końcu popracować. Żyd zaś wyznał: - U nas jest takie powiedzenie: jeśli nie wydymasz tego, co na ciebie pracuje, to jeść nie będziesz… ”

Noside

2017-03-21, 08:08
Umarł król, niech żyje król :hurra:
Jakby to miało cokolwiek zmienić..

poyebaniec

2017-03-21, 08:10
a ja myślę że ten ch*j dalej żyje tylko w innym ciele, pewnie przenieśli jego świadomość bo człowiek który jest jednym z władców tego globu nie może od tak sobie pie**olnąć w kalendarz z resztą pomyślcie sobie jaką technologię posiadają służby gdzieś tam w podziemiach i jestem pewien że ten j***ny sk***iel miał do niej dostęp bo pewnie był też sponsorem tej technologii. Jego stary był pierwszym miliarderem w historii ludzkości i to on zarobił kupę hajsu na II wojnie światowej sponsorując równocześnie dwie strony konfliktu. Jednego mniej ale to i tak nic bo jeszcze sporo jego nasienia stąpa po naszej ziemi.

BKKWK

2017-03-21, 08:16
Cieszycie się, że umarł, a nawet do głów Wam nie wpadnie, że na jego miejsce jest kolejka innych mu podobnych. Przyroda nie znosi pustki.

Wyzywacie innych od Żydów, a ja mam dwa pytania:
1. Jak Was w życiu Żydzi skrzywdzili, że ich tak nienawidzicie?
2. Narzekacie na Żydów, że złodzieje i w ogóle wszystko, co najgorsze, a oni tak naprawdę są przedsiębiorczy, stosują zasadę dywersyfikacji kapitału, przekazują wiedzę kolejnym pokoleniom itp. A "Polacy" zamiast sami ciężko pracować na siebie, ałą energię przeznaczają na narzekanie, obwinianie za całe zło, jakie ich spotyka, innych oraz życzenie innym źle w myśl zasady "Panie Boże, spraw, aby sąsiadowi krowa padła, jak i mi umarła". Czy naprawdę jesteście tak małostkowi?

nano50

2017-03-21, 09:26
BKKW napisał/a:

Cieszycie się, że umarł, a nawet do głów Wam nie wpadnie, że na jego miejsce jest kolejka innych mu podobnych. Przyroda nie znosi pustki.

Wyzywacie innych od Żydów, a ja mam dwa pytania:
1. Jak Was w życiu Żydzi skrzywdzili, że ich tak nienawidzicie?
2. Narzekacie na Żydów, że złodzieje i w ogóle wszystko, co najgorsze, a oni tak naprawdę są przedsiębiorczy, stosują zasadę dywersyfikacji kapitału, przekazują wiedzę kolejnym pokoleniom itp. A "Polacy" zamiast sami ciężko pracować na siebie, ałą energię przeznaczają na narzekanie, obwinianie za całe zło, jakie ich spotyka, innych oraz życzenie innym źle w myśl zasady "Panie Boże, spraw, aby sąsiadowi krowa padła, jak i mi umarła". Czy naprawdę jesteście tak małostkowi?



Żydzi jak i każdy inny naród ma coś w sobie. W pewnym sensie są podobni do Niemców, ale dużo bardziej bezwzględni i skrupulatni.

Ludzie ich nie lubią, bo to jedyny naród, który z własnej zagłady potrafił zrobić biznes życia. Do tego wśród żydów panuje propaganda i silna niechęć do Polaków mimo wielkiej pomocy jaką od nas uzyskali. Także to działa w dwie strony.

Do tego starsi ludzie pamiętają jak to wyglądało 80 lat temu. Kiedy Żydzi mieli np. sklep i jak chcieli coś od Ciebie kupić, a Ty powiedziałeś, że to nie jest na sprzedaż to potem nie mogłeś nic u nich w jedynym sklepie w okolicy kupić lub po zaporowo wysokich cenach specjalnie dla Ciebie.

Opowieści jest miliony, a osobiście ja za to, że oczekują zadość uczynienia za wojnę od POLSKI to wszystkich bym ich do piachu posłał.

spinaczel

2017-03-21, 09:57
Miło, wzrosłem o 1 pozycję na liście najbogatszych ludzi, teraz juz nie jestem 984783937659376690 tylko 984783937659376689 (:

zonk

2017-03-21, 10:15
Aj waj !

Polacy wy będziecie jeszcze płakać po Davidzie.

Szalom !

BKKWK

2017-03-21, 11:47
nano50 napisał/a:



Żydzi jak i każdy inny naród ma coś w sobie. W pewnym sensie są podobni do Niemców, ale dużo bardziej bezwzględni i skrupulatni.

Ludzie ich nie lubią, bo to jedyny naród, który z własnej zagłady potrafił zrobić biznes życia. Do tego wśród żydów panuje propaganda i silna niechęć do Polaków mimo wielkiej pomocy jaką od nas uzyskali. Także to działa w dwie strony.

Do tego starsi ludzie pamiętają jak to wyglądało 80 lat temu. Kiedy Żydzi mieli np. sklep i jak chcieli coś od Ciebie kupić, a Ty powiedziałeś, że to nie jest na sprzedaż to potem nie mogłeś nic u nich w jedynym sklepie w okolicy kupić lub po zaporowo wysokich cenach specjalnie dla Ciebie.

Opowieści jest miliony, a osobiście ja za to, że oczekują zadość uczynienia za wojnę od POLSKI to wszystkich bym ich do piachu posłał.



To żeś pojechał. MOCNA generalizacja i uproszczenia. Brak konkretów i do tego puste hasełka. Na tym właśnie opiera się w Polsce niechęć do wszystkiego, co "niepolskie".

BSE

2017-03-21, 13:08
Hubertus999 napisał/a:

W jakiś wywiadzie pytali go jaki jest jego sposób na długowieczność. Odpowiedział coś w stylu zdrowy tryb życia i dieta. O tym że przeszczepiali mu 7 razy serce i chyba 2 razy nerkę jakoś nie wspomniał :D



Zdrowy tryb życia najczęściej wystarczy. Na pewno nie żarł nic gmo i mięsa ze sterydami, szczepionkami i lekami, produktów .
gdzie na pierwszym miejscu jest cukier. W taki sposób można przedłużyć sobie życie o wiele lat, ale jak ktoś woli siedzieć w wolnym czasie przed kompem, wpie**alać slodycze, popijać energy drinkiem, albo innym syfem do tego truć się alkoholem do nieprzytomności co weekend i jarać szluge co pół godziny to daleko nie pociągnie. Wszystko to jest stworzone przez konsumpcjonizm, a tak naprawdę w ogóle nie jest potrzebne człowiekowi do szczęścia ciągłe zapychanie sobie żołądka, i to nie tylko syfem, ale i ogolnie. Natomiast można w tym nieźle utonąć

nano50

2017-03-21, 14:07
BKKW, po prostu nie chce mi się tracić czasu na takiego barana.